حدود 25 معترضان تحت نام قرمز بهم تابیدن و بافتن داد برای Decolonial سوسیالیسم جمع آوری شده برای جلوگیری از ترافیک ریلی از طریق حیاط که دسته ترافیک راه آهن به بندر

کوکوئیتالم راه آهن محاصره در روز پنج شنبه شب. فرانسیس گرجستان / PNG

محاصره بزرگ CP راه آهن کوکیتلام حیاط راه آهن آغاز شد که روز شنبه تهدید عمده مشکلات بندر ونکوور کانادا بزرگترین و تعطیل West Coast اکسپرس قطار رفت و آمد.

حدود 25 معترضان تحت نام قرمز بهم تابیدن و بافتن داد برای Decolonial سوسیالیسم جمع آوری شده برای جلوگیری از ترافیک ریلی از طریق حیاط که دسته ترافیک راه آهن به بندر گفت: یک سخنگوی ایزابل کروپ. او گفت: آنها, اقدام در حمایت از ارثی سران مخالف به مسیریابی از ساحلی GasLinks خط لوله در شمال غربی B. C.

“ما قصد داریم به نگه داشتن محاصره تا RCMP است از مرطوب’suwet’en (خاک) و یا ما مجبور به حرکت در امتداد” گفت: کروپ. “ما باید به منابع و ما باید تقویت آیند.”

عمل آمد فقط به عنوان Gitxsan حامیان مرطوب’suwet’en ارثی ستاد گفت: آنها می بالابر حداقل به طور موقت در یک محاصره CN راه آهن اصلی در نزدیکی خط جدید Hazelton که در خدمت بندر شاهزاده روپرت.

کروپ گفت: این گروه در تلاش است تا, تکرار, تاثیر, جدید Hazelton محاصره و اقدامات در این استان انتاریو و در ضربه زدن به اقتصاد است.

“این یک اعتراض این سرزمین دفاع” کروپ گفت. او گفت: قصد این است که برای متوقف کردن این جریان از آنچه او به عنوان “سرقت کالا در سراسر زمین به سرقت رفته به فشار از سوی مقامات و RCMP به ایستادگی کردن و جلوگیری از حمله در’suwet’en.”


معترضان در مقابل ساحلی GasLink خط لوله بلوک رو به مشرق آهنگ در CP راه آهن پل در Port Coquitlam, British Columbia,

فرانسیس گرجستان / PNG

بندر ونکوور دستگیره بیش از 500 میلیون دلار ارزش واردات و صادرات در هر روز.

بندر ونکوور سخنگوی دانیل Jang گفت: CN راه آهن اختلال هنوز نهفته ترافیک در مترو ونکوور پایانه است. اما قبل از این بود که راه آهن محاصره در کوکیتلام.

TransLink لغو همه West Coast اکسپرس قطار از مرکز شهر ونکوور در روز پنج شنبه شب.

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: صحبت در ظهر با برتر جان هرگن روز پنج شنبه در مورد “تمایل به همکاری نزدیک با هم به سوی یک قطعنامه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” با توجه به بیانیه ای که به نخست وزیر ،

“هر دو دولت مشترک تعهد برای دیدار با Gitxsawn Simgyget, مرطوب’suwet’en دینی Ze و Ts’ake ze به شرکت در ادامه گفت و گو” در این بیانیه می خواند.

با توجه به بیانیه ترودو و هرگن در مورد اهمیت آزادی بیان به عنوان حقوق دموکراتیک اما اقدامات “باید احترام دادگاه و عمل در چارچوب قانون است.”


معترضان در مقابل ساحلی GasLink خط لوله بلوک رو به مشرق آهنگ در CP راه آهن پل در Port Coquitlam, British Columbia,

فرانسیس گرجستان / PNG

Gitxsan ارثی رئیس هنجار استفن گفت جدید Hazelton محاصره خواهد برچیده شود و در طول مذاکرات بین Gitxsan و مرطوب’suwet’en ارثی رهبران در جلسات درخواست شده توسط B. C. بومی روابط وزیر اسکات فریزر و فدرال تاج-بومی روابط وزیر کارولین بنت.

اما او گفت: آن را به عقب بروید تا اگر دولت را لغو مجوز ساخت و ساز برای این خط لوله است.

بندر شاهزاده روپرت نیست پاسخ به درخواست برای مصاحبه اما در یک unattributed فرستاده بیانیه ای گفت که با Hazelton محاصره بودن برچیده آن انتظار دارد “(پورت) از سر گرفته خواهد عملیات را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

در این بیانیه گفت: راه آهن وقفه “به شدت اثرات عملیات” در بندر است که پشتیبانی از 3,600 مستقیم و 2,600 مشاغل غیر مستقیم و دستگیره 50 میلیارد دلار در سال از کانادا تجارت است.

سه شنبه CN راه آهن مدیر عامل شرکت J. J. Ruest گفت جدید Hazelton محاصره کرده بود “به طور موثر در حال حاضر تعطیل” بندر شاهزاده روپرت و پنجشنبه راه آهن آغاز شده و منظم خاموش کردن آن از شرق کانادا عملیات به دلیل ادامه محاصره نزدیک Bellville, Ont.

“با بیش از 400 قطار لغو شده در طول هفته گذشته و جدید تظاهرات که پدید آمده و در نقاط استراتژیک ما اصلی ما تصمیم گرفته اند مترقی shutdown ما در شرق کانادا عملیات این مسئول رویکرد را برای ایمنی کارکنان و معترضان” Ruest گفت: در انتشار اخبار.

depenner@postmedia.com

twitter.com/derrickpenner

با فایل های از کانادا پرس و اسکات براون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im