CPD بررسی افسر ثبت شده با استفاده از ضد همجنس لکه دار

پلیس شیکاگو در حال تحقیق در مورد یک افسر که ظاهرا ثبت شده در تلفن همراه تصویری با استفاده از یک ضد همجنس لکه دار آخر هفته گذشته در مرکز شهر تظاهرات پس از مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید.

در این ویدئو ارسال شده به رسانه های اجتماعی افسر شنیده است با استفاده از این لکه دار کردن پس از یک مخروط ترافیک و مانع پرتاب شد و در مسیر خود را در حالی که پشت او تبدیل شده بود.

غیر نظامی از پلیس پاسخگویی در بیانیه ای گفت: جمعه آنها توصیه می شود Supt. David Brown شناسایی و تعلیق افسر در این ویدئو و همچنین به عنوان راه اندازی رسیدگی به شرایط این رویداد ثبت شده است.

پلیس شیکاگو با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: آنها را تحمل نمی کند چنین رفتار و “هر موهن رفتار غیر قابل توجیه است و هیچ جایی در این گروه است.”

“ما باز کرده اند رسیدگی به این حادثه را مناسب اقدام انضباطی بلافاصله که ما کار را برای شناسایی افسر درگیر کردند.”

در بیانیه انجمن حمایت از برابری ایلینوی گفت: “ما اعتقاد داریم در حفظ تمرکز بر روی آنچه که تظاهرات عمدتا در مورد: جامعه ما نمی تواند تحمل خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار از جمله دگرباشان جنسی و ترانس آمریکایی های آفریقایی تبار. اما ما می خواهیم برای اضافه کردن به صراحت وجود دارد هیچ جایی برای هوموفوبیا در میان کسانی که متهم هستند با حفاظت از شهر ما. این افسر باید برداشته شود از وظیفه است.”

کلیپ آخرین در یک رشته از ویروسی عکس ها و فیلم ها نشان دادن اتهام سوء رفتار پلیس در طول جورج فلوید تظاهرات. روز جمعه شهردار لری Lightfoot به نام برای شلیک ماموران ثبت کوه در می رم کردن معترضان و خود را پنهان مدالها هر چند او گفت که می تواند قهوه ای تصمیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im