CPD گشت پا تا به عنوان کسب و کار سرپا ایستادن را برای اقامت در خانه سفارش

با رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را “stay-at-home” منظور در نظر گرفتن اثر شنبه شب هزاران نفر از افسران پلیس شیکاگو مستقر بودند برای نظارت بر خرده فروشی مناطق و عمده معابر در سراسر شهرستان به عنوان آنها آماده شدن برای هفته از تعطیلی پیش رو است.

به منظور به طور موثر تعطیل کسب و کار تلقی می شود “غیر ضروری” و شنبه صبح به چند مغازه همراه با شکوه مایل سوار شد تا با تخته سه لا. در ماه های اخیر خرید بالا پایان منطقه بوده است هدف از چندین سر و صدا-و-گرفتن منازل به قصد سرقت.

یک تعداد انگشت شماری از فروشگاه ها سوار شد تا در شکوه مایل شنبه قبل از رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را به اقامت در خانه سفارش اثر صورت گرفت.
تایلر LaRiviere/آفتاب نیوز

گذشته از این آخر هفته redeployments — که یک سخنگوی وزارت خواهد بود قطع و از دوشنبه — CPD رهبری به تصویب یک سفارش است که اجازه خواهد داد که گروه ناظران به سرعت تغییر هر یک افسر انتساب باید نیاز به نیروی انسانی فوق العاده بوجود می آیند.

“منظور طراحی شده است که قادر به مقیاس بسیار سریع تر مرتفع استقرار قادر به حفاظت از امنیت عمومی و زیرساخت” آنتونی Guglielmi های CPD ارشد گفت جمعه. “اگر ما شروع به گرفتن بیشتر و بیشتر موارد از افسران پلیس و قرار گرفتن در معرض سطح بالای شما در حال رفتن به باید مورد به مورد تصمیم گیری که آیا کسانی که افسران باید قرنطینه شود.”

به منظور تصویب رسید پنج شنبه در همان روز گروه اعلام کرد که یک کارآگاه است که با این نسخهها کار خارج از CPD را هومن مربع تسهیلات تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

همانطور که برای اجرای در میان ساکنان شهردار لری Lightfoot گفت: هر کسی که تصور می شود نقض پریتزکر را سفارش می توانید یک “یادآوری” از شیکاگو افسران پلیس هر چند بزه اتهام ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de