پلیس شیکاگو بخش گرفته شده است اما برخی از مراحل به هیچ وجه نزدیک به اندازه کافی برای مهار باند اضافه کاری شناسایی “الگوهای از تقلب و سوء استفاده” و جلوگیری از افسر خستگی بازرس کل جو فرگوسن به این نتیجه رسیدند دوشنبه.

در پیگیری ممیزی فرگوسن اذعان کرد CPD است “به طور کامل یا قابل ملاحظه ای اجرا چهار اقدامات اصلاحی” او پیشنهاد کرد در ماه اکتبر سال 2017 و تا حدی اجرا شده هفت نفر دیگر.

آنها شامل ساخت مدتها در انتظار تغییر از مبتنی بر کاغذ الکترونیکی timekeeping; نیاز به افسران پلیس به کش رفتن در ابتدا و انتهای خود را به طور منظم و اضافه کاری شیفت; و اضافه کاری گزارش از ویژگی های منظم در Compstat جلسات.

اما فرگوسن اشاره کرد دو تا از دستورات خود نادیده گرفته شد.

نه CPD و نه Chicago Fire Department اجرا کرده است یک وقت-حفظ جزء است که نیاز به کارکنان به جای دست خود را در یک بیومتریک خوان برای جلوگیری از آنها را از کشیدن در داخل و خارج برای هر یک از دیگر.

و شیکاگو اداره پلیس را نادیده گرفته است فرگوسن تقاضا برای یک سیاست است که “محدود کردن تعداد ساعت افسران ممکن است در یک دوره معین از جمله ثانویه اشتغال به عنوان در حال حاضر این عمل در سایر حوزه های قضایی است.”

“هدف از این سیاست ها این است که به اطمینان حاصل شود که افسران که در بالا استرس محیط زیست به خوبی استراحت و آماده به طور موثر در خدمت مردم” فرگوسن نوشت.

پلیس شیکاگو بخش آن گفت: به هیچ وجه قصد “قرار دادن کنترل بیش از اضافه کاری ساعت یا کل ساعت کار CPD اعضای” ممیزی می گوید.

“CPD اعلام کرد که … مسئولیت اصلی برای مناسب بودن برای انجام وظیفه در هر احترام قرار می گیرد باید به آن تعلق دارد — با هر افسر — مگر در شرایط خاص دیکته و یا ضروری در غیر این صورت.”

هر گونه تغییرات تأثیر دستمزد اضافه کاری و ثانویه اشتغال نیاز به خطاب در چانه زنی جدول یک سخنگوی پلیس گفت:.

در عین حال عظیم بازسازی پرده برداری در هفته گذشته را تقویت پاسخگویی توسط “دادن هر فرمانده بیشتر پرسنل و منابع به همراه اضافه کاری بودجه آنها نیاز به مدیریت” CPD سخنگوی Howard لودویگ گفت.

دفتر شهردار در ضمن سرزنش تصمیم به انتخاب کردن از بیومتریک جزء در “محدودیت های فنی” از این شهر پیری زمان و حضور و غیاب سیستم که “رد غیر قابل قبول تعدادی از ابجو بد و کم مایه در طول خلبان تست” فرگوسن نوشت.

“دفتر شهردار اعلام کرد که این شهرستان آغاز شده است چند سال روند به خرید یک جدید زمان و حضور و غیاب سیستم است که اجازه خواهد داد که تمام شهر کارکنان به استفاده از بیومتریک جزء که در آن نقطه CPD و CFD اعضای مورد نیاز خواهد بود به استفاده از آن را به عنوان خوب,” او اضافه شده است.

در طول گسترده مصاحبه با شیکاگو سان-تایمز در هفته گذشته, موقت پلیس Supt. چارلی بک سرزنش تاریخی “عدم پاسخگویی” برای فراری اضافه کاری که دیدم بخش صرف $131.2 میلیون طریق Nov. 30 مطابق با 12 ماه کل سال قبل است.

فرگوسن توافق “راه برای گرفتن یک دسته در هزینه اضافه کاری” در CPD “باقی مانده است یکی از طولانی” و در حالی که CPD است “آغاز اجرای بسیار مورد نیاز اقدامات اصلاحی,” داخلی مکانیسم های پاسخگویی نیاز به اطمینان از انطباق کامل “عقب مانده باقی می ماند.”

برای مثال CPD هنوز نمی با استفاده از کش رفتن و ضربه تند وشدید زدن از داده ها برای پردازش حقوق و دستمزد. به جای آن timekeepers ادامه به “دستی ثبت ساعت کار محاسبه اضافه کاری و جبرانی زمان و وارد کردن ساعت کار در سيستم حقوق و دستمزد.” دستی ورود اطلاعات حامل یک “خطر قابل توجهی از خطا” او گفت:.

“غیر ضروری و حساب نشده برای اضافه کاری شیوه های تخلیه بحرانی منابع مورد نیاز برای آموزش افسران و پشتیبانی و سایر کلید های بنیادی اجزای مورد نیاز برای بلند مدت اصلاحات در حال حاضر در جریان” فرگوسن نوشت.

در اکتبر سال 2017, فرگوسن به این نتیجه رسیدند شیکاگو بود به هدر رفتن میلیون ها نفر در پلیس اضافه کاری به دلیل “مدیریت ناکارآمد” است که موفق به کنترل هزینه ها و از بین بردن و یا جلوگیری از تقلب افسر خستگی.

فرگوسن اتهامات در مورد یک “فرهنگ سوء استفاده” شد و تاکید نمودند با طرح ادعا کرد او آنقدر شایع وجود دارد که نام آنها: “چرخش” “کاغذ پریدن” “طولانی” و “DUI بچه ها.”

بازرس کل پوستر فرزند برای “DUI پسر” یک افسر ساخته شده است که 56 دستگیری DUI احتمالا بنابراین او می تواند به نظر می رسد در دادگاه و دریافت اضافه کاری.

در پیگیری ممیزی روز دوشنبه منتشر CPD هنوز “نیست اذعان به وجود” آن “چهار خاص به طور بالقوه سوء استفاده از شیوه های” فرگوسن نوشت.

در حال حاضر اخراج پلیس Supt. ادی جانسون در نظر گرفته شده اولیه حسابرسی پس از آسیب رساندن به بخش اعتبار او با عجله بازگشت به کار برای پاسخ به این یافته ها حتی اگر او هنوز دوره نقاهت بعد از پیوند کلیه.

جانسون استدلال کرد و پس از آن استراتژی با استفاده از اضافه کاری به ماسک کمبود نیروی انسانی تا به حال “اجرای آن.”

او وعده داده شده برای برگزاری سرپرستان مسئول اضافه کاری و رفتار تصادفی ممیزی به برخی از آنها انجام دهد. او همچنین قول داد به تجدید نظر در بخش دستورات حاکم بر اضافه کاری که تا به حال شده است از سال 1994.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im