CPS موافق به تعمیرات اساسی آزمون استاندارد عمل پس از OIG می یابد ‘الگوهای غیر معمول’

پس از مدارس عمومی شیکاگو’ بازرس کل با اشاره به “الگوهای غیر معمول” و “بی نظمی” در برخی از استاندارد نتایج آزمون از جمله غیر منتظره ای طولانی زمان آزمون و تعداد زیاد مکث در کامپیوتری آزمون CPS مقامات به توافق تعمیرات اساسی روش تست.

در انتشار اخبار را صادر کرد بعد از ظهر جمعه — به طور سنتی زمانی که خبر بد می شود ریخته — CPS اعلام کرد که تغییرات عمده در قوانین و امنیتی در اطراف بالاترین مخاطرات آزمون — شمال غربی بررسی ارتباط یا NWEA آزمون استفاده می شود به منظور ارزیابی معلمان و اصول صفحه به صورت انتخابی ثبت نام و پذیرش و تعیین هر مدرسه با امتیاز.

بر خلاف عمل عادی و مدارس و مقامات خود منتشر یافته از خروجی بازرس کل که به طور معمول publicizes خود را گزارش.

همچنین غیر معمول است چگونه CPS موافقت کرده است به قبول تمام دفتر بازرس کل هشت توصیه برای سفت کردن یکپارچگی و امنیت در اطراف چگونه untimed کامپیوتری آزمون صادر شده است به همه دوم از طریق کلاس هشتم دانش آموزان است. یک تست امنیت کارشناس استخدام می شود برای مثال و پیگیری خواهد شد که proctors هر دانش آموز در آزمون برای اطمینان از آن است که نیست یک معلم که ارزیابی بستگی به نتایج.

این یافته ها می آیند در طول بازرس کل نیکلاس Schuler را روز گذشته به عنوان مدرسه سیستم watchdog. شهردار لری Lightfoot خواسته Schuler به استعفا در پی اتهامات که او پرورش سمی محل کار اتهامات CPS استخدام یک شرکت حقوقی به بررسی.

در یک بیانیه Schuler گفت: روز جمعه خبر آزادی “در زمان ما با تعجب به CPS رهبری قبلا از ما خواست به انتشار یافته های ما از طریق یک مفصل ارائه با آنها در آینده روز چهارشنبه جلسه هیئت مدیره.

“ما همچنین در حال متعجب و متحیر که چرا CPS نمی redact نام مدارس از ما گزارش. آن بود که همیشه ما موقعیت و درک است که مدارس نمی خواهد شناسایی عموم زیرا هیچ یافته از ناشایستگی ساخته شد در مورد فردی مدارس” گفت: Schuler که آخرین روز اسفند. 29.

“ما می خواهیم به پرش به نتیجه گیری در مورد فردی مدارس بر اساس گزارش ما.”

در 68 صفحه گزارش دست به شیکاگو هیئت آموزش اعضا در سپتامبر. 26 OIG را تجزیه و تحلیل داده ها واحد توصیف “یک مورد سطح غیر منتظره ای طولانی آزمون و زمان بالا مکث می شمارد و دیگر بی نظمی” در بهار سال 2018 تست دوره است.

شروع در درجه دوم CPS دانش آموزان به طور معمول به NWEA اقدامات پیشرفت تحصیلی یا آزمون نقشه در پاییز و زمستان و در دمای آنها در زمان دو بار به عنوان طولانی به عنوان میانگین ملی برای تکمیل آزمون طراحی شده برای حدود یک ساعت. این NWEA نقشه تست شده بدون محدودیت زمانی از ویژگی های برخی از دانش آموزان از محققان گفت: آنها در زمان استفاده از با انتظار از سوالات دشوار تا سوال جدید خواهد تا پاپ.

در یک خوشه کوچک از مدارس و دانش آموزان نیز تا به حال متوقف آزمون غیر طبیعی بالا تعداد دفعاتی که می تواند رخ دهد “برای خوش خیم دلایل” و یا می تواند “بود نشان دهنده تلاش برای بازی در این آزمون را به نفع خود نمره بالاتر و یا دستاوردهای” با توجه به گزارش.

OIG محققان گزارش همبستگی بین تعداد انگشت شماری از مدارس است که تا به حال طولانی ترین تست گرفتن زمان و بالاترین میزان رشد و یا بهبود ساخته شده و پس از آزمایشهای قبلی — همبستگی CPS را انکار می کند.

“غیر منتظره ای طولانی و زمان رخ می دهد می تواند برای بسیاری از خوش خیم دلایل از جمله ریسک بالا طبیعت بسیاری از CPS آزمون, اما آنها همچنین می تواند یک شاخص از تقلب و یا از تلاش برای بازی آزمون” Schuler نوشت.

با این حال او اضافه شده است — و CPS تاکید کرد که دفتر خود را تجزیه و تحلیل نمی اثبات تخلف و نه بودند از نتیجه آزمایش باطل.

در دیکسون مدرسه ابتدایی پنج نفر از دانش آموزان با بالاترین رشد در بین 2017 و 2018 در زمان ترکیب هفت ساعت به آزمون بود و تماشای آن را بین نه و 16 بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر