CPS تجدید نظر در برنامه ریزی برای حفظ و دبیرستان را در صفحه اصلی این سقوط

مدارس عمومی شیکاگو است و با توجه به پشتوانه یک پیشنهاد برای حفظ و دبیرستان را در زمان آموزش از راه دور در پاییز به عنوان بقیه از منطقه حرکت می کند به جزئی در کلاس درس.

مدارس رئیس جانیس جکسون گفت: پدر و مادر باید به “اقامت” در آن جزء از برنامه ریزی برای سقوط یادگیری که هنوز هم می تواند به طور کامل تغییر اگر شهر را می بیند یکی دیگر از COVID-19 شیوع.

“ما فکر کردیم که بهترین رویکرد ما این بود بهترین تفکر در آن روز اما با توجه به پاسخ قاطع که من شنیدن از پدر و مادر از 11 و 12, کلاس, که چیزی است که ما در حال رفتن به رفتن به عقب و نگاه” جکسون گفت: در طول یک زندگی جریان گفتگو با آلیسون Arwady شهر کمیسیون بهداشت و درمان در این هفته.

به عنوان باقی مانده از دانش آموزان که بازگشت برای حداقل دو روز از آموزش در هر هفته در پاییز Arwady گفت: مسئولان امر تجدید نظر بازگشایی مدارس اگر شیکاگو 400 می رسد موارد جدید در هر روز است. شیکاگو نشده بود و روزانه مورد تعداد بیش از 400 پس ممکن است اما مقامات بهداشت هشدار داده اند این شهر به رهبری می تواند در این جهت اگر اقدامات احتیاطی نیست گرفته شده است. شیکاگو نورد 7 روز به طور متوسط در حدود 230 مورد.

مقامات منطقه در روز چهارشنبه در هیئت آموزش و پرورش جلسه ماهانه پیش نمایش و سلامت خود را برنامه ریزی برای سقوط در جزئیات بیشتر از آنها بود که آن را هفته گذشته منتشر شد. این اولین فرد در جلسه برگزار شده توسط هیئت مدیره از ماه فوریه با پنج اعضای هیئت مدیره شرکت و دو تماس در با تلفن.

جکسون گفت: هر پدر و مادر است که این منطقه را از امید بستن به فرزندان خود از فرد در یادگیری را برای ارتکاب به این تصمیم برای 10 هفته و یا یک چهارم در یک زمان اجازه می دهد تا برای برنامه ریزی آسان تر از 15-دانشجو “غلاف” است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد. منطقه اجازه داده است خانواده هایی است که انتخاب را برای هر دلیلی در هر نقطه در سال تحصیلی.

هر دانش آموز که برمی گرداند به فرد در یادگیری را به قرنطینه برای 14 روز قبل از رفتن به مدرسه جکسون گفت: اگر چه بچه ها که شروع در غلاف در آغاز سال نمی خواهد نیاز به قرنطینه.

CPS’ رئیس بهداشت افسر Kenneth روباه گفت: این منطقه کار می کنند با شیکاگو وزارت بهداشت به تصویب تماس با ردیابی برای موارد مثبت در مدارس. اما این منطقه ارائه نمی COVID-19 تست ترک های موجود تست مکانها در شهرستان برای رسیدگی به آن نیاز دارد.

دانش آموزان و کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای آپلود روزانه چک های بهداشتی قبل از رفتن به مدرسه و یا یک اداره خواهد شد در درب. روباه گفت: دانش آموزان و کارکنان دارد که بیمار باید در خانه بمانند.

“به عنوان بهداشت عمومی وضعیت در شیکاگو تکامل می یابد بنابراین ما طرح” روباه گفت: هیئت مدیره مدرسه. “باید COVID موارد افزایش سرعت و سلامت دانش آموزان ما تهدید است ما را محوری بلافاصله به در خانه مدل یادگیری.”

اگر کسی در یکی از غلاف پایین می آید با این ویروس است که می تواند به خانه فرستاده شده به قرنطینه اما کل مدرسه لزوما نمی دید مگر اینکه این ویروس به یکی دیگر از غلاف.

منطقه در حال برنامه ریزی برای ارائه سه پارچه قابل استفاده مجدد ماسک برای هر دانش آموز و کارمند در شهر و شانزده و همچنین ارسال ماسک یکبار مصرف برای هر مدرسه است.

کودکان را وارد مدارس از طریق اختصاص درب و هنگامی که در داخل استفاده خواهد شد اختصاص داده حمام و سرویس بهداشتی. ناهار خورده خواهد شد در کلاس های درس و یا در برخی موارد هنگامی که اجتماعی فاصله ممکن است در کافه تریا.

“یکی از چیزهایی که ما می دانیم این است که COVID با ما خواهد بود در حالی که ما باید مسئولیت را به شکل از چگونه به انجام این کار در این محیط” جکسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im