CPS معلمان به اشتراک گذاشتن آنچه که از راه دور یادگیری به نظر می رسد مانند (زنده به روز رسانی)


آخرین

CPS معلمان به اشتراک گذاشتن آنچه که از راه دور یادگیری به نظر می رسد مانند

Students log on for their Google Meet video conference with Hubbard High School math teacher Jack Ng. ارائه شده

رزا Jimenez-Hernandez نمی دانم چه در انتظار زمانی که او باز لپ تاپ خود را در این هفته به از راه دور آموزش کلاس پنجم زبان هنر کلاس برای اولین بار.

به تعجب او ده از او Sadlowski دانش آموزان ابتدایی شد و در حال حاضر به سیستم وارد شده در انتظار برنامه ریزی شده خود را آنلاین ویدئو کنفرانس با معلم خود. روز بعد آن را تا 15 بچه ها.

اما Jimenez-Hernandez نبود آنها را به یک سخنرانی و یا یک نمونه درس — آن را شکار روبنده زمان. دانش آموزان خود را زد در اطراف خانه های خود را برای پنج دقیقه به دنبال موارد خود را معلم ذکر شده بود.

“این علمی در همه. این ارتباط آن را در شما زنده است و به خوبی و اجازه دهید برخی از پاپ با هم” Jimenez-هرناندز گفت. “اگر آنها می دانند که وجود دارد رفتن به چیزی سرگرم کننده رفتن در آنها بیشتر از یک دلیل به ما بپیوندید.”

مانند Jimenez-هرناندز معلمان در سراسر شهر در حال تلاش برای آمد تا با راه های خلاقانه برای نگه داشتن بچه ها درگیر و غلبه بر چالش های آموزش از خانه — از جمله عظیم تکنولوژی کسری بودجه — به عنوان مدارس عمومی شیکاگو’ از راه دور آموزش طرح رول.

“همه ما در حال رفتن به پشت” Jimenez-هرناندز گفت و اشاره کرد که او هنوز در تلاش برای رسیدن به نیمی از دانش آموزان خود را. “و ما فقط در حال رفتن به آن را کشف کردن با هم.”

دفعات بازدید: داستان کامل از نادر عیسی.


6:18 صبح ‘من احساس می کنم مثل من از دست این نبرد برای شوهرم,’ بیوه مرده طبخ زندان شهرستان از بازداشت شدگان می گوید:

Nickolas لی تلاش شد به نفس بسیار کمتر نگه دارید تا پایان خود را از گفتگو به عنوان او صحبت در گوشی با همسر خود را شنبه شب از یک Stroger تخت بیمارستان.

“من به او گفت که بسیاری از مردم در حال ضرب و شتم این چیزی که او قرار بود به یکی از آنها” کاساندرا لی-گریر به او گفت یار دبیرستان.

42 ساله که منتقل شده است Stroger از طبخ زندان شهرستان فقط شش روز قبل از آن درگذشت و صبح روز یکشنبه.

لی به پایان رسید تا در زندان در ماه فوریه برای یک سال 2018 سرقت مسلحانه — یک مورد او فکر کرد که او یک شات خوب از ضرب و شتم.

اما در ماه مارس متوجه شد دو تن از بازداشت شدگان در ردیف بود آنفولانزا مانند علائم که صدا مانند آنچه همسرش شده بود گفتن او شدند و نشانه های ثبتشده از یک بیماری گسترش در سراسر جهان است. چند روز بعد او را با یک گلو درد. لرز و درد عضلانی و از دست دادن حس بویایی و چشایی دنبال کرد. او آزمایش مثبت برای COVID-19. یک هفته بعد او منتقل شد از زندان palm bae امکانات پزشکی به Stroger که در آن او از ایست قلبی به احتمال زیاد ناشی از عوارض مربوط به کوروناویروس.

او سومین طبخ زندان شهرستان بازداشت شدگان به مرگ پس از عقد قرارداد COVID-19.

خبرنگار اندی Grimm کامل داستان.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

6:33 صبح بیایید نگه داشتن ما پا بر روی گاز در برابر coronavirus شیکاگو — این کار

Coronavirus اقامت در خانه سفارش شده است آسان در شیکاگو است. اما ما نمی توانیم اجازه و یا اشکال می آمد خروشان به عقب.

ما می دانیم آن را دشوار است به داخل خانه است. نگاه ما به اقتصاد cratering. نگاه ما به شغل از بین رفته است.

ایالت در روز پنج شنبه وجود دارد برخی از گریم اعداد بیش از حد: مقامات بهداشتی اعلام کرد که یکی دیگر از 125 نفر مرده بود از ویروس. که بالاترین تعداد COVID-19 مرگ و میر در ایالت ایلینوی در یک روز. دولت همچنین گزارش 1,140 تایید موارد جدید بالا بردن مجموع به 25,733. بیش از 1000 Illinoisans اند و در همه.

با وجود این رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر برای روز است و نشانه های برخی از خوش بینی بر اساس دو برابر شدن نرخ عفونت کاهش. و اقامت او در خانه منظور کند کردن روند گسترش این ویروس در شیکاگو — مسطح منحنی — سالن شهر می گوید.

شهردار لری Lightfoot دولت چهارشنبه اعلام کرد که این شهر دیده می شود 9,666 تایید موارد coronavirus موارد و 347 COVID-19 مرگ و میر ناشی از این هفته. اما این شهر رنج می برد می تواند بیش از 62,000 COVID-19 موارد و 2000 و مرگ و میر در حال حاضر پریتزکر صادر نشده سفارش خود را در مارس 21 و تا به حال شهر ندارد و بسته پارک ها و لیک فرانت مقامات می گویند.

خواندن سرمقاله کامل از شیکاگو سان-تایمز هیئت تحریریه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im