CPS اشتباه به ارسال گزارش سه ماهه 3 کارت در میان همه گیر اتحادیه معلمان شیکاگو می گوید

شیکاگو صنفی معلمان در روز پنج شنبه به شدت انتقادی از مدارس عمومی شیکاگو’ تصمیم به نونهالان با سه ماهه سوم گزارش کارت با وجود يادگيری دانشجويان داشتن شده است به شدت مختل ماه گذشته در حالی که مدارس بسته به دلیل coronavirus.

این اتحادیه به شدت chimed پس از سرخوردگی معلمان و پدر و مادر در زمان به رسانه های اجتماعی به هوا نگرانی های خود را درباره آن اعلام کرد که CPS پایان تحصیلی چهارم و نهایی نمرات همانطور که قبلا برنامه ریزی شده.

بسیاری نام آن را نشانه دیگری از بی عدالتی بیشتر صدمه زدن به زیر منابع دانش آموزان در این منطقه است. هر چند CPS در حال کار برای توزیع 100,000 لپ تاپ و تبلت به دانش آموزانی که به آنها نیاز ده ها هزار تن از آنها هنوز بدون کامپیوتر این هفته به عنوان درجه بندی سه ماهه می آید ،

CPS’ برنامه تا به حال منعکس پایان سه ماهه سوم سه شنبه با یک موسسه در روز برای معلمان یکشنبه و گزارش کارت برداشت می شود در مدارس در هفته آینده. تعداد زیادی از دانش آموزان ، والدین و معلمان به عهده گرفت که تغییر داده شده و در حال انجام مبارزات با راه اندازی از راه دور یادگیری است. اما این تنها تغییر این منطقه اعلام کرد در نامه ای به خانواده های پنج شنبه بود که گزارش کارت می تواند از طریق پست و صفحه اصلی به جای.

“مرسوم راه درجه بندی نامناسب داده از راه دور یادگیری در طول بهداشت جهانی همه گیر” CTU رئیس جمهور جسی Sharkey نوشت: در نامه ای به اعضا و هواداران. “ما نیاز به تغییر است.”

اتحادیه نامیده می شود در این منطقه به تاخیر درجه بندی برای دو هفته و سپس حرکت به یک پاس و بدون عبور از سیستم بدون هر گونه عدم نمرات. “وجود دارد هیچ دلیلی برای هر دانش آموز برای دریافت درجه عدم در حال حاضر” Sharkey نوشت. دانش آموزانی که نیاز به یک نمره برای پذیرش کالج می تواند انتخاب کردن برای کسانی که این اتحادیه پیشنهاد شده است.

“در یک مدرسه عادی سال شیکاگو, عمومی, مدرسه, مربیان, این هفته خواهد بود ارسال نمرات تهیه گزارش کارت و آماده برای پدر و مادر-معلم همایش” Sharkey گفت. “آنها در حال مرور Google کلاس های درس, میزبانی نشست های ویدئویی و آنلاین, درس و تلاش برای ارتباط با دانش آموزان توسط هر معنی که آنها می توانند.”

در بیانیه روز شنبه, CPS سخنگوی جیمز Gherardi گفت: نمرات منعکس کننده کار دانش آموزان را قبل از ساختمان مدرسه بسته شد.

“منطقه درک اهمیت نمرات به خانواده ما است و ما معتقدیم CPS دانش آموزان سزاوار به رسمیت شناخته شده برای کار سخت را به پایان رسانده اند در حالی که در کلاس بودند در جلسه,” او گفت:. “سه ماهه سوم درجه بندی دوره حساب برای نمرات به دست آورده قبل از بسته شدن در حالی که ارائه فرصت کافی برای دانش آموزان برای تقویت نمرات خود را پس از کلاس های انتقال از یادگیری است.”

اما Sharkey اشاره کرد که تنها یک ماه از کلاس های قبل از آن اتفاق افتاده است.

“این اشتباه را به او واگذار نامه نمرات بر اساس چهار هفته از ارزیابی کلاس درس در این میان یکی از بدترین بهداشت عمومی بحران های کشور ما دیده است,” او گفت:. “اختصاص حرف نمرات زمانی که هزاران نفر از دانش آموزان شده اند قادر به انجام کار اختصاص طریق هیچ گسل از خود را — فقط ساده و بی رحمانه است.”

CPS گفته است: “به دنبال راهنمایی از دولت و مقامات آموزش و پرورش که دانش آموزان نمرات را برای شما کاهش مییابد و در طول تعطیلی — معنی نمره بد در انتساب نمی شمارم.

اما بسیاری از آنها پس از آن استدلال کرد که تنها کودکان و نوجوانان با قابل اعتماد دسترسی به کامپیوتر و اینترنت شده اند قادر به تکمیل تکالیف خود و بالا بردن درجه خود را ماه گذشته است. هر دانش آموزانی که خوشحال نیست با نمرات خود را و لازم نیست که این منابع به احتمال زیاد تا به حال نشده که فرصت.

گرگوری گودمن یک مطالعات اجتماعی معلم در Lindblom ریاضی و علوم, آکادمی دارای امتیاز بالا سمت جنوب دبیرستان گفت: در توییتر که او “کاملا خشمگین در [CPS’] 11 ساعت اعلام کرد که دانش آموزان دریافت خواهد کرد 3 ماهه نمرات.”

“آن احساس می کند مانند CPS مجموعه تله برای بچه های من در ماه گذشته. شما نمی توانید به طور ناگهانی اعلام قوانین به یک بازی در دقیقه آخر بازی” گودمن نوشت. “ما در وسط بهداشت جهانی بحران های من, بچه ها, خانواده ها در حال مرگ هستند و در حال حاضر ما در حال دادن به آنها سلامت روان خرابی چون ما اعلام قوانین جدید برای درجه بندی روز قبل از کلاس بیرون می آیند.”

گودمن گفت: او خوب خواهد بود با ارسال یک گزارش پیشرفت و اجازه پدر و مادر می دانم که چگونه بچه های خود را انجام می دهند اما که ارسال صفحه اصلی نمرات در حال حاضر است “کاملا نامناسب است.”

یک CPS سخنگوی نمی, پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا این منطقه در نظر گرفته شده بود تنظیم طرح خود را برای سه ماهه سوم گزارش کارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de