مدیر خلاق را انتخاب می دهد مدیران خلاق فرصتی برای برجسته کردن بهترین کار و کانون مبارزات که در حال ساخت یک تفاوت.

این هفته راب Lambrechtsمدیر ارشد خلاق افسر در پریرا اودلباعث می شود مورد برای جایزه اسکار نامزد شده فیلم فورد v فراری, تریلر, بودن, با کیفیت بالا ad.

بهترین تبلیغ من دیده ام در حالی که چیزی است که افراد درگیر به شدت انکار بودن تبلیغ در همه.

خوب است.

اما هر کسی که مشغول به کار در یک خودرو حساب دیده است مختصر: ‘ما می خواهم به برجسته (وارد کننده خودرو اینجا)’s مسابقه میراث.’

فورد v فراری اجرا کوتاهی که بهتر از هر چیزی من تا کنون دیده ام. هر مرد و زن و کودک که دیدم فیلم تریلر و یا حتی فقط شنید یک دوست صحبت کردن در مورد آن در حال حاضر می داند که فورد ساخته شده است یک رشته badass racecar که ضرب و شتم فراری. اما نگران نباشید این نه یک تبلیغ.

الهام بخش و جالب و داستان فوتی و فوری نیست منحصر به فرد به شرکت فورد موتور. هر نام تجاری IP آن می توانید بهره برداری.

اما عقل متعارف می گوید: “مصرف کنندگان را هرگز چیزی مانند که از یک نام تجاری است.’ درست مثل عقل متعارف استدلال کرد که یک ماشین آمریکایی شرکت مشهور برای ساخت خودروی سواری می تواند در ساخت یک ماشین مسابقه است که می تواند در انزو فراری.

ایجاد این نوع از touchstones ما را ملزم به عنوان بازاریابان را مجددا ما حساب دیفرانسیل و انتگرال. به طور سنتی ما نگاه ROI از یک نقطه نظر است. نام تجاری صرف پول و بازگشت سرمایه گذاری در آن. اما در یک جهان که در آن مخاطبان در حال تبدیل شدن سخت تر و سخت تر به خرید و مصرف کنندگان خود را ببینید زمان به عنوان یک سرمایه گذاری ما نیاز به فکر می کنم از ROI به عنوان دو گزاره است. نام تجاری می شود بازگشت اما بیننده می شود یک تجربه با ارزش برای وقت خود را.

این آسان است ؟ کاملا نه اما اگر فورد v فراری به ما می آموزد هر چیزی آن است که جاه طلبی خارجی فکر و هنر و صنعت می تواند غلبه بر غیر ممکن است.

راب Lambrechts ارشد, خلاق افسر در bicoastal سازمان خلاق پریرا اودل.

دیدن این تریلر با کلیک بر روی آثار خلاق کادر زیر.

برای دیدن آخرین خلاق تبلیغات و مبارزات بازدید درام خلاق آثار بخش است. اگر شما یا مدیر خلاق می خواهم به برجسته ما مدیر خلاق را انتخاب لطفا تماس, خلاق, آثار ویرایشگر Kyle اوبراین.

اضافه شده در 13 مارس سال 2020

کلی امتیاز

0/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im