مدیر خلاق را انتخاب می دهد مدیران خلاق فرصتی برای برجسته کردن بهترین کار و کانون مبارزات که در حال ساخت یک تفاوت.

این هفته اسکات مارشال, مدیر خلاق در قطع رسانه هاتوضیح می دهد که چرا Coors نور ‘تازه صعود’ تازه را در شلوغ آشامیدنی بازار است.

برای سال Coors نور شده است حمل و نقل ما به sub-zero چشم انداز کوه های راکی نماد ترد سرد طبیعت از آن آبجو. اخیرا Coors تبلیغات در آمد یاد فرم ژان کلود ون دم چادری در دو جین – خود ابریشمی صدای انعکاس از طریق قطب شمال تندرا او به عنوان رقص در یخ نوار تکرار برفی فرشتگان به عنوان اشاره به احساس سرد و یخ رفع خستگی.

در دنیای شلوغ از نوشیدنی تبلیغات Coors نور, آخرین, آگهی, ‘تازه صعود’ و خارج از غرفه در میان رقابت است. برای یک نام تجاری است که در طول تاریخ ابلاغ آن محصول را USPs از طریق سرگرم کننده و به یاد ماندنی, کمپین نوار برای یک کمپین جدید راه اندازی شد ، همراه با هوس لندن, نبض فیلم ایجاد چیزی است که به طور موثر ارتباط برقرار می Coors نور با نام تجاری و محصول خود را به چیزی سرگرم کننده و نور و طراوت – با موفقیت با طنین و جذاب موجود در آن مشتریان در حالی که اتصال با نام تجاری جدید در حال ظهور مصرف کننده.

این ایده است ؟ ساده(حرکت).

یک شناگر به برف آلپ آنها را شنا تا کوه ماهی قزل آلا جهش در سراسر یخبندان شکاف و پاداش در بالا را با یخ سرد پاینت Coors نور (بله که راست).

اجرای? نفیس.

این مفهوم می تواند در نظر گرفته شده است غلط انداز اما, بی عیب و نقص فنی اعدام به تبلیغ یکپارچگی آن نیاز به موفقیت. ترکیبی از آسیاب پیچیده استودیو و VFX صفحات در محل تیراندازی نتایج در یک کتاب درسی به عنوان مثال از فیلم کرافت و جامد با نام تجاری آگاهی است. یک بار دیگر سام Pilling نبض فیلم مشغول به کار سحر و جادو خود را برای تولید یک فوتی و فوری و ورود به داستان کاملا مضحک آوردن به طور کامل به زندگی یک ایده است که بر روی کاغذ است که نسبتا ساده است.

طنز این است که اگر چه غوطه ور در یک محیط برفی آگهی به ارمغان می آورد احساس گرمی و شوخ طبعی. ما با چپ بسیار موثر آگهی است که واقعا باعث می شود شما لبخند. احسنت Coors. که تازه بود.

من احساس سرما فقط فکر کردن در مورد آن… زمان برای یک آبجو ؟

اسکات مارشال توسط مدیر خلاق در قطع رسانه ها و بر اساس در گلاسکو.

دیدن نقطه با کلیک بر روی آثار خلاق کادر زیر.

برای دیدن آخرین خلاق تبلیغات و مبارزات بازدید درام خلاق آثار بخش است. اگر شما یا مدیر خلاق می خواهم به برجسته ما مدیر خلاق را انتخاب لطفا تماس, خلاق, آثار ویرایشگر Kyle اوبراین.

اضافه شده در 31 ژانویه 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im