مدیر خلاق را انتخاب می دهد مدیران خلاق فرصتی برای برجسته کردن بهترین کار و کانون مبارزات که در حال ساخت یک تفاوت.

این هفته در رختخواب گلرسرب صدا و تعاملی طراح در یک هزار و پرندگان, توضیح می دهد که چرا صدا و صدای مهم در بازاریابی به عنوان آن مربوط به آمازون موسیقی ‘صدای همه شما نیاز’ در جریان مبارزات انتخاباتی.

صدا است که اغلب نادیده گرفته شده در رسانه ها در صنایع. فیلم و محتوای آنلاین است که در درجه اول ویژوال بعد از همه و به ویژه به عنوان بیشتر و بیشتر مردم در مصرف رسانه ای در گوشی های هوشمند خود را که عدم پخش صدا با کیفیت بالا. علاوه بر این هیچ تنظیم سطوح صوتی در اینترنت منجر به بسیاری از تبلیغات آنلاین به صدا بیش از حد بلند و ناخوشایند است.

که چه چیزی باعث آمازون موسیقی ‘صدای همه شما نیاز به’ کمپین توسط Wieden+Kennedy که بسیار با طراوت است. تبلیغات برجسته استعداد خام از نوازندگان برجسته تنها با استفاده از صدای خواننده از آهنگ های شناخته شده مانند کسی به عشق ملکه یا I Wanna Dance With Somebody توسط ویتنی هوستون. با استفاده از ویدیو های از موسیقی یاد یک چیز است اما با استفاده از فقط آهنگ های صوتی را می دهد بینندگان یک دیدگاه جدید در آهنگ های کلاسیک و ویترین چقدر با استعداد این خوانندگان هستند. این یک تبلیغ شما undoubtably می خواهید برای گوش دادن به آواز خواندن همراه با (من می دانم که من انجام دادم).

همراه با روشن trippy دهان انیمیشن و خشنود ظریف, صدا, طراحی, قطعه بیشتر برجسته صدا بدون منحرف از آن در حالی که همه ساختمان حرکت به الکسا کراوات. یک صدای واقعا همه چیز شما نیاز به ایجاد موسیقی زیبا می شود آن را با آواز خواندن مانند فردی مرکوری یا درخواست الکسا به بازی یک آهنگ از طریق صدا کنترل کنید. در نهایت کامل آهنگ در می آید به نزدیک کردن نقطه ای است که هر دو رضایت بخش در نتیجه آن و برگ شما مایل به شنیدن بیشتر است. آن را زیبا و تبلیغ ساده که زیبایی درایوهای خانه آن نقطه در حالی که ایجاد چیزی که برای تلفن های موبایل و به نظر می رسد زیبا.

Torin گلر است منجر صدا و طراح سلامت در صدا و خلاق tech studio یک هزار و پرندگان است و در بروکلین.

ببینید این کار با کلیک کردن بر روی آثار خلاق کادر زیر.

برای دیدن آخرین خلاق تبلیغات و مبارزات بازدید درام خلاق آثار بخش است. اگر شما یا مدیر خلاق می خواهم به برجسته ما مدیر خلاق را انتخاب لطفا تماس, خلاق, آثار ویرایشگر Kyle اوبراین.

اضافه شده در 17 اوت سال 2018

کلی امتیاز

4/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im