خلاق, تجارت بدن می گوید انگلستان PM coronavirus موضع می تواند ‘فلج’ صنعت

ترس از بی سابقه مالی تاثیر بر صنایع خلاق بخش در حال نصب پس از اظهارات نخست وزیر بوریس جانسون است که مجموعه یک نهاد مشورتی به جای اجباری موضع اجتماعی فاصله.

بیش از یک موضوع صرف معانی دستورالعمل محدود کردن پتانسیل برای سازمانها و مکانهای بازگشت پنجه درآمد از دست رفته خود را از شرکت های بیمه در صورت از دست ترافیک – با به طور بالقوه عواقب وخیم است.

در اول جدید روزانه سریال تلویزیونی آدرس به ملت جانسون گفت: “در حال حاضر زمان برای همه به توقف غیر ضروری در تماس با دیگران و برای جلوگیری از تمام سفر غیر ضروری.”

“ما باید مردم را به شروع به کار از خانه که در آن آنها احتمالا می تواند. و شما باید به جلوگیری از بارها, باشگاه, تئاتر و دیگر چنین اجتماعی در سالن”.

در واکنش به بیانیه کارولین Norbury ارشد اجرایی از صنایع خلاق فدراسیون و خلاق انگلستان گفت: “توصیه های صادر شده توسط دولت امروز یک فلج کننده به انگلستان صنایع خلاق.”

“به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات اعلام کرد این بعد از ظهر تنها مشورتی به جای یک ممنوعیت آشکار ما عمیقا نگران است که خلاق و سازمان ها و فضاهای فرهنگی را پیدا خواهد کرد آنها قادر به ادعا می کنند برای جبران این ضرر و زیان آنها را تجربه به عنوان یک نتیجه از Covid-19.

“امنیت عمومی همچنان اولویت برای هر کس در خلاق بخش. این اقدامات باید از این پتانسیل به نابودی انگلستان تئاتر, موزه, سینما, سالن و دیگر فضاهای فرهنگی متکی به مخاطبان و بازدید کنندگان و مشارکت و همچنین به عنوان آرایه بزرگ از سازندگان و مترجمان آزاد که کار در این صنایع است.”

یک قایق مالی جدید کاهش اقدامات در حال حاضر نگاه به توسط دولت انگلستان به عنوان گسترده ای از سالن تئاتر و سالن های موسیقی مانند تئاتر ملی پالادیوم لندن و در رویال اپرا هاوس بستن درهای خود را.

Coronavirus شیوع دوم بحران به آمار صنایع خلاق فدراسیون در سال های اخیر زیر Brexit با سازمان داشتن تنها فقط شروع به دریافت یک دسته در آسیب های بالقوه و فرصت های ارائه شده توسط رفراندوم نتیجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im