این رای بالا-گرفتن سوپر باول کمپین ویژه در درام خلاصه ای از تبلیغات نیست و ویژگی های هر مشاهیر و یا خنده دار دید شوخی. در واقع تنها مردم را به دیدن تبلیغ زنده بود به تماشای فاکس livestream از این بازی است.

اما Saucony را نقطه شعار اول آن زیست تخریب پذیر کفش ساخته شده یک اثر بزرگ آنلاین به عنوان درام خوانندگان رای خود را پایدار پیام کار خلاق از هفته است.

حتما در درجه سوپر باول نقاط مانند بیل موری جیپ آگهی و گوگل دست زدن به “Loretta’ تجاری بیشتر توجه کردم پس از بازی اما رای دهندگان صحبت کرده اند و در حال اجرا شرکت کفش ساده نقطه به نقطه را برنده شد. Porche را ‘دزدی’ آمد و در دوم.

Saucony آگهی, ‘یک گام کوچک’ نشان می دهد یک انبار استفاده می شود ورزشی که به طور ناگهانی شروع به افزایش در هوا. یک صدای بیش از خود می پرسد “چه می شود اگر کفش ما انداخت دور رفت و در واقع دور ؟” قبل از اعلام نام تجاری است که توسعه آن زیست تخریب پذیر کفش, به زودی. پس از اتمام آن با بیانیه “این یک گام کوچک به سوی کاهش جای پای ما خوب است.”

Saucony و آژانس آرنولد در سراسر جهان هر دو مستقر در بوستون مشغول به کار با جلوه های بصری شرکت تولید Brickyard به مطمئن شوید که هیچ کفش شد به هدر رفته در تولید به عنوان اکثریت قریب به اتفاق شد تصاویر کامپیوتری. همه واقعی کفش استفاده می شود در نقطه ای اهدا شد به بوستون ماموریت نجات.

کمترین نمره داده شده توسط درام خوانندگان رفت و به پیدایش آگهی ‘جوان لوکس’ با Chrissy Teigen و John Legend.

مطمئن شوید نمایش آخرین آثار خلاق خلاصه و رای مورد علاقه خود را نقطه از سراسر جهان برای کمک به پیدا کردن هفته آینده برنده است. و فراموش نکنید که برای بازدید از آثار خلاق صفحه برای دیدن آخرین خلاق مبارزات از اروپا و آسیا و آمریکا.

بررسی تمام درام جاری سوپر باول پوشش در اینجا.

دیدن این آگهی توسط کلیک کردن بر روی آثار خلاق کادر زیر.

اضافه شده در 29 ژانویه 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de