آثار خلاق این هفته: مارول ‘پیدا کردن قدرت خود را’ و ‘312Soul’ پروژه کراوات

برای اولین بار دو پروژه به پایان رسید در یک کراوات برای درام خلاق کار در هفته است. هر دو مارول ‘پیدا کردن قدرت خود را’ و OKRP را ‘312Soul’ پروژه دریافت شده برابر آرا و نمرات.

نام تجاری آژانس Loyalkaspar کار با مارول در یک کمپین جهانی, ‘پیدا کردن قدرت خود را که دعوت بینندگان به ارمغان می آورد با تکبر راه رفتن از قهرمانان مارول به زندگی روزمره خود اتصال طرفداران از تمام سطوح به اشتراک گذاشته شده احساس توانمندی و سرگرم کننده است.

این کمپین شامل یک تبلیغ پخش در میدان تایمز بالای دیزنی فروشگاه ها و ویژگی های به طور منظم مردم به تقلید از اقدامات ابرقهرمانان مارول به آنها اعتماد به نفس را افزایش می دهد.

اضافه شده در 30 ژانویه 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

در جشن ماه تاریخ سیاه و در رابطه با 2020 که به نام ‘سال شیکاگو موسیقی’ شیکاگو آژانس اوکیف راینهارد & Paul (OKRP) ترویج شیکاگو سیاه تاریخ موسیقی از سال 1955 از طریق 1990 با چهار هفته چهار-بخش چند رسانه ای آنلاین, ویترین, که شامل فیلم اصلی, مقالات, مصاحبه, لیست پخش و مصنوعات.

ابتکار عمل را نشان می دهد طرف دیگر به شیکاگو تاریخ موسیقی علاوه بر این بلوز که فقط به عنوان جالب و تاثیر گذار, اگر نه به عنوان جشن و قابل درک باشد.

OKRP در همکاری با وینس لارنس شیکاگو موسیقی مترادف و بنیانگذار زبان عامیانه گروه موسیقی راه اندازی شد ‘#312Soul: ناتمام گذشته نگر از شیکاگو سیاه تاریخ موسیقی است.’ سهام آن داستان بی حد و حصر و معرفی گمنام موسیقی قهرمانان زندگی می کردند که از طریق هر هیجان انگیز دوران از شاخ به خانه روح به مستقیم funk.

اضافه شده در 04 فوریه سال 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

هر دو در مبارزات به دست آورده به اندازه کافی رای به نام درام خلاق کار می کند این هفته.

مطمئن شوید نمایش آخرین آثار خلاق خلاصه و رای مورد علاقه خود را نقطه از سراسر جهان برای کمک به پیدا کردن هفته آینده برنده است. و فراموش نکنید که برای بازدید از آثار خلاق صفحه برای دیدن آخرین خلاق مبارزات از اروپا و آسیا و آمریکا.

دیدن تبلیغات توسط کلیک کردن بر روی هر یک از آثار خلاق جعبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر