آثار خلاق: 10 محبوب ترین تبلیغات ایجاد شده تحت مستند

برای بهتر یا بدتر برای معماران و طراحان در سراسر جهان مجبور به دست و پنجه نرم کردن با چگونه به نگه داشتن خلاقیت زنده هنگامی که تولید به رعایت مستند قوانین. در حالی که وجود داشته اند برخی از سوال از تلاش درام به نظر می رسد در محبوب ترین تبلیغات دنیا از این دوره است.

2020 شده است در سال معماران و طراحان آن را تصور خواهد بود که ساعتهای زده نیمه شب در شب سال نو. با هیچ جشنواره کن شیرها به حضور و coronavirus شیوع توقف تولید و خلاقیت را شکوفا کرده است و نزدیک به خانه.

پس از مستند آغاز شد و در ماه مارس, تبلیغات شده توسط generic تبلیغات مدل دهید مانند تماس های تصویری و فرمولی مونتاژهای استفاده از بایگانی فیلم.

اما این محدودیت ها را نیز به ارمغان آورد بهترین در صنعت ما که راه های جدید ایجاد کمپین در حالی که کار از خانه. افراد مشهور, اگهی گر رایان رینولدز حتی موفق به تبدیل ارائه پاورپوینت به یک تجاری.

به طوری که جهان شروع به نگاه به جلو دوباره در اینجا 10 محبوب ترین تبلیغات از درام خلاق کار می کند در طول مستند.

Pornhub: تمیزترین انجمن تا کنون توسط افسر و آقا

برای تشویق کاربران خود به عمل جنسی ایمن در حالی که مطیع احتیاطی مناسب در طول Covid-19 همه گیر ، معرفی ‘تمیزترین انجمن تا کنون است.’ با هدف بیش از 150 میلیون, روزانه،, کاربران, نقطه ارائه می دهد راهنمایی در چه اقدامات احتیاطی را در حالی که داشتن رابطه جنسی از طریق یک سری از فیلم های آموزشی.

Ikea: من در خانه بمانند توسط McCann

خانه همواره پناه و در طول مستند آن نقش عمده ای در کمک به مردم برای محافظت از خود و دیگران است. به همین دلیل Ikea اسپانیا تصمیم به پرداخت ادای احترام به همه ‘خانه’ جشن آنها را به عنوان یک فضا که از ما هنگامی که ما از خواب بیدار در صبح تا ما گفتن شب بخیر در شب. ایجاد شده توسط McCann, اسپانیا, این فیلم را تشویق می کند مردم را به دیدن خانه های خود را از یک چشم انداز جدید.

Facebook: ما هرگز از دست داده و اگر ما می توانید پیدا کردن هر یک از دیگر توسط Droga5

نشان دادن چگونه نور می توانند از طریق ترک Facebook آورده ” ما هرگز از دست داده و اگر ما می توانید پیدا کردن هر یک از دیگر در جشن راه مردم به ماندن متصل در طول شیوع کروناویروس. در مقابل افت شخصی فیلم به دست آمده از افراد واقعی در طول این زمان شاعر بریتانیایی کیت طوفان بخواند شعر او ‘چهره مردم’ ئی.

BBDO: خانه شما

برای کمک به کارکنان خود را برای مقابله بهتر در هنگام کار از خانه آژانس تبلیغاتی BBDO طراحی یک ابتکار عمل به موجب آن کارکنان خود را می تواند ‘راه اندازی خود را BBDO،’ برای انجام این کار, آن را راه اندازی یک microsite که در آن کارکنان می تواند به سادگی نوع در آدرس خود را برای تولید یک مقام رسمی BBDO شخصی, آدرس خانه عالی است که می تواند اضافه شده به ایمیل امضا.

آئودی: درایو با ما اجتماعی

زمانی که استرالیا رفت و به مستند آئودی در بر داشت یک راه برای housebound دوستداران خودرو به تجربه آزادی از جاده باز – بدون ترک خانه های خود. ‘درایو’ 4 ساعت طول مصرف بینندگان در یک همهجانبه جاده سفر کروز در سراسر استرالیا فک انداختن مناظر در همه جدید آئودی A6 سدان.

نعناع همراه: جدید ManageMint با حداکثر تلاش Productions

با کروناویروس توقف تولید رینولدز شروع به تبلیغ و توضیح که نعناع همراه بود و در وسط یک ‘حماسه’ ad, اما آن را در حال حاضر متوقف کرد فقط برای پاورپوینت. آگهی سپس طنز آمیز ادامه می دهد بر روی یک تقلید مسخره امیز از ارائه کامل با قشنگ چوب تصاویر و, در یک نقطه از یک توله سگ.

اپل: خلاقیت در می رود توسط TBWA Media Arts Lab

یک مونتاژ از مردم در مستند ‘خلاقیت می رود در’ یکپارچه دستگیر چگونه اپل محصولات و نرم افزار می تواند کمک به کاربران که می خواهند به ماندن خلاق در حالی که کار از خانه. آمیخته با چهره های معروف از جمله اپرا وینفری و John Krasinski, نقطه ای نشان می دهد که مردم تولید محتوای ویدئویی بر روی مک بوک با استفاده از FaceTime برای به اشتراک گذاشتن ایده های خلاق و یا نقشه کشی تصاویر در iPads.

Vodafone: حتی زمانی که ما می تواند دید ما را می توان با هم

ترویج اهمیت اتصال در حالی که جمع آوری پول برای صلیب سرخ وودافون ایتالیا رونمایی دلگرم کننده آگهی فیلم برداری به طور کامل از مستند. تحت strapline را – حتی زمانی که ما می تواند دید ما را می توان با هم ‘ – آگهی flicked از طریق راه های مختلف مشتریان خود آموخته اند که هم آرام و هم لرزاند کنار هم و با هم پخته شده.

کمک زنان: این مستند توسط موتور

در حالی که این کشور به دنبال دولت در جهت ایمن ماندن در داخل خانه کمک زنان نشان داد ‘از مستند’ سرد کمپین که با اشاره به این که قربانیان سوء استفاده های داخلی نمی شد ‘امن’ از طریق آن دسته از دستورالعمل حذف. مطیع دولت فعلی دستورالعمل تعدادی از همکاران خود استفاده می شود ورزش روزانه گردش به ضبط فیلم هایی از لندن در آن خالی را نشان می دهد که معتادان همیشه ‘از خانه کار می کنند.’

فورد: ساخته شده به قرض دادن یک دست ساخته شده است در حال حاضر توسط Wieden+Kennedy در نیویورک

‘ساخته شده است به قرض دادن یک دست” با استفاده از فیلم های قدیمی از شرکت فورد به عنوان آن را می گوید که این ساختمان شده این کشور برای بیش از 100 سال, چگونه آن را ساخته شده تانک و هواپیما برای جنگ تلاش و در سال گذشته از طریق آتش سوزی, طوفان و گردباد فورد کمک کرد تا با پرداخت امداد رسانی به بیش از 150 ، 000 مشتریان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de