برای بیش از یک دهه بازی رایانه نشان داده شده است هر دو یک نام تجاری خاص و کلاس گسترده ای از رژیم های تمرین. مربیان باید تبدیل به بازی رایانه-خبره. ورزشگاه پرداخت می شود وابسته به شرکت و برای حق خود را به استفاده از نام تجاری.

“این می تواند مانند NFL داشتن حقوق به نام ‘فوتبال'” گفت: جید جنی صاحب چاپلین ولی جامعه تناسب اندام در ویللیستن ورمونت.

اما اکنون به نظر می رسد با نام تجاری و بخش عمده ای از جامعه تناسب اندام خود را می تواند تبدیل به یک طلاق است.

یک میزبان از وابسته ورزشگاه حامیان و ورزشکاران همه نقل مکان کرد به جدا کردن خود را با این بازی رایانه با نام تجاری بیش از آخر هفته زیر یک سری از نظرات از شرکت بنیانگذار و مدیر عامل شرکت گرگ Glassman در مورد مرگ جورج فلوید.

در پاسخ به یک صدای جیر جیر شنبه توضیح داده است که نژاد پرستی و تبعیض به عنوان “بحرانی بهداشت عمومی مسائل” Glassman نوشت: “این FLOYD-19” — با استناد به قتل یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس در حالی که ظاهرا در تلاش برای ایجاد نور از COVID-19 بیماری همه گیر.

63 ساله نیز رد نگرانی از وابسته بدنسازی صاحبان در مورد این سازمان سکوت در Floyd.

هنگامی که تماس با موشک جامعه تناسب اندام صاحب الهام Royse که سیاتل بدنسازی قبلا شناخته شده به عنوان موشک بازی رایانه Glassman در پاسخ به بی حرمتی ایمیل که از نقطه نظر بود که “اشتباه به نقطه بودن بد” با توجه به تصویر این پیام که Royse ارسال شده در وب سایت این شرکت.

در یک جداگانه ارز Glassman در پاسخ به نگرانی های مطرح شده در یک زوم تماس با مینیاپولیس-بر اساس بدنسازی صاحب با بیان “من نمی سوگواری جورج فلوید” با توجه به مایک جوان, بدنسازی مالک از کری, کارولینای شمالی, که او نیز در تماس و در مورد آن نوشت در medium.com.

Glassman عذرخواهی خود را صدای جیر جیر یکشنبه نوشتن در بیانیه ای که او را نیایش Floyd به نام “نه نژادپرستانه اما یک اشتباه است.” بازی رایانه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر دوشنبه در Glassman ادعا دیدگاه در ایمیل و زوم تماس بگیرید.

CJ مارتین صاحب Invictus تناسب اندام معتقد است Glassman اظهارات منجر به شقاق بین رایانه با نام تجاری و گسترده تر تناسب اندام جامعه است که به مدت طولانی مورد استفاده آن نام.

“همیشه وجود دارد شده است که تنش: آیا رایانه یک تمرین سبک و یا یک نام تجاری گفت:” مارتین که بدنسازی است در میان کسانی که خود را به فاصله از شرکت بیش از آخر هفته.

“مردم disassociating از نام تجاری. آنها disassociating از تمرین سبک یا حس جامعه مبتنی بر تناسب اندام. من فکر می کنم برای بسیاری از ما که سخت ترین قسمت — تلاش برای reimagine چگونه ما حفظ کند که بدون نام است.”

مارتین باز Invictus تناسب اندام در سال 2009 و گروه در حال حاضر دارای دو ورزشگاه در سن دیگو و دو در بوستون. او گفت گروه تصمیم به جدا کردن از رایانه با نام تجاری یکشنبه هر دو به دلیل Glassman اخیر اظهارات فلوید و گرایش به عنوان مدیر عامل شرکت به طور گسترده تر.

“وجود دارد یک تاریخچه از رهبری که به جای وحدت است تمایل به تفرقه و بحث برانگیز” مارتین توضیح داد. “و برای ما مطلق بنیاد از آنچه ما انجام می دهیم این است که ما با ارائه یک محل امن برای مردم به در آمده بدون در نظر گرفتن جنبه های زندگی, نژاد, جنسيت و وابستگی های سیاسی هر چیزی است.”

Invictus یکی از چندین بالا مشخصات و امکانات است که باید فاصله خود را از نام تجاری در روزهای اخیر موارد فوق توانایی خود را در بازار به عنوان یک “بازی رایانه بدنسازی” — تمایز که وابسته به ورزشگاه پرداخت هزاران دلار در هر سال است.

در جای دیگر, NC جا کنگلومرا از ورزشگاه با دفتر مرکزی آن در منطقه خلیج نوشت: در Instagram که این امر می تواند پایان دادن به وابستگی خود را با رایانه پس از بیش از یک دهه است. در شیکاگو شهر بادخیز بازی رایانه rebranded خود را به عنوان “شهر بادخیز Strength & Conditioning,” توضیح در رسانه های اجتماعی که در آن زمان به “ایستاده در خود ما است.” با توجه به صبح گچ را پوشش می دهد که ورزش بیش از 100 وابسته به قطع روابط با, بازی رایانه, Inc.

جنی صاحب چاپلین ولی جامعه تناسب اندام در ورمونت گفت: در آن زمان همه از 10 دقیقه یکشنبه برای او و همسرش تصمیم به جدا کردن خود را در ورزشگاه با این بازی رایانه با نام تجاری. آنها همچنین تغییر تسهیلات نام از چاپلین ولی بازی رایانه.

“این واقعا تغییر زیادی — گذشته از ما به آنها پول” جنی گفت. “آن تغییر نمی کند بیمه است. آن را نمی کند, تغییر باورهای ما در مورد آنچه ما فکر می کنم در مورد آموزش. … از نظر خدمات آموزشی ما پیشنهاد مربیگری آن تغییر نمی کند هر چیزی در مورد آن.”

Reebok, یکی از شرکت اصلی حامیان مالی گفت: آن را به پایان ارتباط آن با رایانه زمانی که قرارداد خود را تا پایان این سال است. Rogue Fitness, یکی دیگر از مهم حامی سرزنش Glassman و گفت: آینده روابط بستگی دارد “جهت و رهبری در رایانه HQ.”

سه بار دفاع از, بازی رایانه, بازی قهرمان Tia-Clair Toomey است که در میان چندین رقبا بالا که نشان داد در رسانه های اجتماعی است که آنها ممکن است شرکت در مسابقات آینده مگر اینکه تغییرات ساخته شده در رایانه.

“من تصمیم گرفتم که من می توانم در وجدان خوب رقابت در این زمان برای یک شرکت است که نشان نداده خود را به ارزش است که من در چین با” اضافه شده نوح Ohlsen مرد دونده در سال گذشته بازی رایانه.

مارتین توصیف آن به عنوان یک دوره گذار با شرکت باور است که بازی رایانه جامعه باقی خواهد ماند, قوی, با وجود از دست دادن نام تجاری است.

“این ورزش است که رفتن به تغییر دهید. آن را به یک نام متفاوت. چه چیزی است که من فکر نمی کنم هر کسی می داند که هنوز,” او گفت:. “پس از آن چه ما به نوعی از قرار دادن برچسب بر روی آن و متحد کردن جامعه ما هنگامی که ما محروم از نام است که ما شناسایی کرده ایم ، من فکر می کنم که رفتن به بزرگترین چالش است.”

در ادامه مطلب usatoday.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de