یک روانشناس نظریه روانی دولت از یک مرد متهم به ونکوور قتل دو سوال شد تاج و تخت دوشنبه.

یک روانشناس که می گوید ونکوور مرد متهم به قتل یک Marpole زن و شوهر ممکن است وارد یک حالت “بازی آگاهی” در قتل اعتراف کرد دوشنبه وجود دارد که از جمله به رسمیت شناخته شده اختلال روانی.

دکتر ادوارد شن روانشناس بالینی شهادت داد که متهم راکی رمبو وی نم Kam که ادعا می کند او تا به حال اعتیاد به بازی های ویدئویی خشن در زمان slayings می توانست وارد شده به دولت از “gaming آگاهی” در سپتامبر سال 2017 قتل.

که حالت روانی است که در آن او فکر کرد که او در یک بازی ویدئویی در زمان رندر متهم ناتوان از درک ماهیت و کیفیت خود را از اقدامات Kam وکلا استدلال کرده اند.

اما تحت بازجویی توسط تاج مشاور دانیل مولیگان Shen بستری دوشنبه که وضعیت او توضیح داده نشده است در به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده manual of mental disorders.

شن نیز اقرار کرد که بررسی هر گونه مطالعات در مورد این موضوع از بازی آگاهی و یا هر همکار-بررسی نشریات علمی کشور در این موضوع است.

“بنابراین شما نمی توانید می گویند یا نه gaming آگاهی شده علمی طلبه گفت:” مولیگان.

“من نمی توانم بگویم که زمانی که من استفاده می شود که مدت من اساسا توصیف یک وضعیت” گفت: Shen. “به طوری که آنها در حال انجام است.”

“شما توافق می کنید که بازی آگاهی رمان در منطقه روانشناسی گفت:” مولیگان.

“من می توانم صحبت می کنند برای همه, روانشناسی. من با استفاده از آن به عنوان یك مدت است.”

“بنابراین اگر این اصطلاح خود بدیهی است که یک اصطلاح است که می تواند در زمینه روانشناسی گفت:” مولیگان.

“من نمی توانم پاسخ این است که چون من نمی دانم اگر هر کس دیگری که استفاده می شود که مدت قبل از.”

کام التماس کرد گناه نیست به قتل درجه اول از ریچارد جونز 68 و همسرش, Dianna میلی آمپر ساعت-Jones, 64 در Marpole صفحه اصلی.

او اذعان کرده او را کشته و زن و شوهر در یک تصادفی و وحشیانه, مد است اما این ادعا که با توجه به وضعیت روانی در زمان تاج است و نه اثبات عنصر قصد قتل است.

شن اذعان کرد که وقتی او در مصاحبه Kam مادر و خواهر آنها توصیف نیست هر گونه حوادث است که عبارتند از کم بودن در حالت gaming آگاهی است.

“آیا شما در قالب یک نظر در مورد زمانی که آقای Kam را gaming آگاهی شروع شد ؟” گفت: Mulligan.

“نه من قادر به” گفت شن.

“آیا شما فرم نظر به هنگامی که آن به پایان رسید ؟” گفت: Mulligan.

“نه من قادر به” پاسخ روانشناس.

شن رد مولیگان پیشنهاد که Kam می تواند وارد حالت gaming آگاهی از انتخاب است.

مولیگان پیشنهاد کرد که شن با استفاده از یک بیت از “مصون سازی زبان” در تحلیل خود متهم کرده است.

در علاوه بر این به بازی های آگاهی تئوری احتمال دیگر این بود که کم بود “سادیستی منافع” هنگامی که او را کشته و شوهر گفت: دادستان.

“این یک احتمال است اما یکی است که آن را کمتر مناسب نسبت به من ارائه شده گفت:” شن.

“یکی دیگر از امکان به سادگی که آقای Kam تحت تاثیر قرار بود و یا با الهام از خشونت او ممکن است تجربه کرده اند در بازی های ویدئویی گفت:” مولیگان.

“بله, ممکن است,” گفت: Shen.

روانشناس شواهد شنیده شد در یک به اصطلاح voir وخیم و یا دادگاه-در-یک-دادگاه برای تعیین مقبولیت خود را در دادگاه مناسب است.

جف LaPorte یکی دیگر از تاج مشاور گفت: B. C. دیوان عدالت لورا Gerow که شن بود که به درستی متخصص واجد شرایط و مدارک او ارائه شده به مبلغ “رمان علم” و نباید پذیرفته شود.

گلن زنبق یک وکیل برای Kam گفت که Shen شد “برجسته” و واجد شرایط که مدارک ضروری بود برای قاضی برای ارزیابی متهم به وضعیت روانی در زمان قتل.

او اشاره کرد که شن شد و گفت به نظر او تنها موجود نظر و استدلال کرد که روانشناس شواهد طراحی شده برای کمک به قاضی.

این دادگاه همچنان ادامه دارد شنبه ،

kfraser@postmedia.com

twitter.com/keithrfraser

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de