صلیبیون می گویند سوری را به نبرد در برابر غیر قانونی آزادسازی مراتب بیش از

دو مرد کار کرده اند برای شناسایی نقاط مهم در این شهرستان امیدوار است در شهرستان را تا سطح شیب دار, پیشگیری از اجرای و پاکسازی است.

راب برنج (رنگ نارنجی) و گرگوری Snurnitsyn ملحق شده اند نیروهای خود را برای مبارزه با زباله مانند دور انداخته تشک همراه اسکات جاده ها است. Jason Payne / PNG

یک نوع جدید از vigilantism به رشد است و در ساری و بزرگترین حامیان در حال صحبت کردن مقدار زیادی از زباله آنلاین.

در طول دو ماه گذشته رابرت برنج و گرگ Snurnitsyn کار کرده اند برای شناسایی غیر قانونی-آزادسازی نقاط در شهر و تشویق مردم برای به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم از نقاط آنها را پیدا کنید به امید این شهرستان را تا سطح شیب دار, پیشگیری از اجرای و پاکسازی است.

پاکیزگی صلیبیون شده اند به دست آوردن پشتیبانی آنلاین با “TrashTalk” جنبش و به زودی برنامه ریزی برای این موضوع به دست خود و با سازماندهی پاکسازی آخر هفته گردش. برنج گفت: آنها با دریافت حدود 75 ایمیل از درخواست از مردم چگونه به آنها کمک می کند.

برای این شهر بخشی از آن گفت: تلاش خود را برای جلوگیری از غیر قانونی آزادسازی شده است کار با هر دو نرخ و هزینه مشکل حذف نزدیک به 40 درصد پس از 2015.

اما در روز چهارشنبه در 120 خیابان در نزدیکی پیر ییل جاده برنج و Snurnitsyn تا به حال هیچ مشکل پیدا کردن برخی به تازگی ریخته ناخواسته به کمک Postmedia درک آنچه که آنها را نگران.

در امتداد پیاده رو کسی تا به حال با عجله دور انداخته و یک شکست به بالا و سه نفر از صندلی ناهار خوری. مراحل دور یک اردک ور رفته در آب کثیف در خالی زیادی که افتخار سه نفر از خاکی تشک.

برنج که صاحب وحش سواحل معتبر نام تجاری لباس و نوشته ها در مورد غیر قانونی زباله در آن Facebook و YouTube صفحات گفت که سفر در اطراف شهر توسط اتوبوس و دیده است “trashpocalypse” در خیابان ها به خصوص در دور افتاده و مناطق صنعتی.

“این شهرستان است که غفلت از, زباله,” او گفت:. “من می توانم آن را بدتر و آن را در سراسر شهر.”

“ما فقط می خواهم برای شکستن کلیشه ای که دو اشتباهات را یک حق” اضافه شده Snurnitsyn از Bin2GO. “اگر شما یک دسته از تشک های شما نمی احساس شرمندگی به کمپرسی مسائل خود را درست در کنار آن است.”

هر دو مردان گفت: آنها بر این باورند که اگر این شهر می کند و حتی بیشتر برای تضعیف غیر قانونی آزادسازی ساکنان را افتخار بیشتر در ساخت مطمئن شوید که آن خیابان خندق و پیاده رو تمیز بماند.

“شاید آن زمان به تمرکز بر تمامیت این شهر و نه فقط شهر خود را در هسته و ساخت شهر به شهر آینده” برنج گفت.

برنج و Snurnitsyn گفت: آنها قصد دارند به زودی ترتیب پاکسازی آخر هفته گردش با داوطلبان که گذشته چند ساعت. آنها کیسه زباله و آشغال و شمع آن را مهار جانبی برای شهرستان به انتخاب کنید تا بعد. آنها درخواست کسب و کار محلی برای حمایت و کمک به فراهم کردن بستر وانت کیسه زباله و زائدات ظرف یا دو.

“اگر شما می خواهید دنیا را تغییر دهید, شما باید برای شروع از محل خود را از حیاط خلوت خود” Snurnitsyn گفت.

“شما باید آن را تمیز کردن. این است که چگونه شما پاک حتی ذهنیت خود را — شما احساس می کنید ،


به طور غیر قانونی ریخته خانوار زباله همراه اسکات جاده ها است.

Jason Payne / PNG

هری Janda مواد زائد جامد مدیر این شهرستان گفت: غیر قانونی هزینه آزادسازی این شهر در حدود $600,000 در سال 2019 از 1 میلیون دلار در سال 2015 است. تعداد حوادث کاهش یافته و به 6,000 از 9,500.

Janda گفت: سوری مستعد ابتلا به غیر قانونی زباله در منزوی مناطق مانند بسیاری از شهرهای بزرگ اما زمانی که کارکنان یک شکایت یا درخواست خدمات آنها ارسال پاکسازی خدمه در عرض سه روز. خدمه بودند تمیز کردن یک نقطه در روز چهارشنبه در یک منطقه صنعتی در جنوب Pattullo پل که برنج و Snurnitsyn را کنترل کرده.

آزادسازی است “عمدتا در منزوی مناطق که در آن تاریک است و هیچ کس نمی تواند آنها را ببینید” Janda گفت. “همچنین از ساکنان که فقط با قرار دادن مواد در خود مهار جانبی.”

برای کمک به جلوگیری از این شهر به تازگی گسترش آن جلوگیری سمت مجموعه برنامه است که اجازه می دهد تا ساکنان به دور از بزرگ لوازم خانگی کوچک کالاهای کباب و تشک — شامل بیشتر, الکترونیک, لوازم, دوچرخه, لاستیک و تجهیزات ورزش. از آن گسترش یافته است که شامل ساختمان و شهر را انتخاب کنید تا شش مورد به ازای هر خانوار در هر سال از چهار Janda گفت.

این شهر همچنین میزبان pop-up ناخواسته حوادث چهار بار در هر سال است.

Janda گفت: این شهرستان قبلا تست شده دوربین های مدار بسته برای گرفتن خلاص شدن از شر, اما آنها نمی دیدار با نیازهای خود را. دوربین های جدید در حال حاضر در حال آزمایش باید به خوبی کار می کرد و این شهر ممکن است نصب یک بار خلبان کامل است.

مردم گرفتار شکستن این شهر قوانین در برابر دامپینگ می تواند حداقل جریمه نقدی از $500 به $10,000 برای پوشش این شهرستان را پاکسازی هزینه های. Janda گفت: آنها در شهرستان صادر شده فقط 10 جریمه در سال گذشته و حدود 390 ملک پاکسازی استفاده نمي نماييد.

ساری تنها شهر مترو مشکل غیر قانونی میکنند.

مترو ونکوور گفت: اعضای شهرداری گزارش در مورد 43,800 حوادث غیر قانونی آزادسازی در سال 2018 است. شهرداری صرف یک ترکیب $3.2 میلیون در پاکسازی و دفع. در سراسر این منطقه تعداد حوادث و پاکسازی هزینه های افزایش یافته بود از 35,300 و $2.54 میلیون در سال 2015.

در شهرداری که تجربه یک کاهش غیر قانونی آزادسازی مترو, اعتبار, افزایش, نظارت, افزایش اقلام بزرگ انتخاب کنید تا برنامه ها و جامعه مادی رها کردن حوادث.

مترو گفت: شهروندان می توانند با مراجعه wasteinitsplace.ca به یادگیری در مورد دفع گزینه های پاپ آپ ناخواسته روز و تمیز کردن وقایع و دریافت اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط عضو شهرداری برای دفع مورد.

[email protected]

twitter.com/nickeagland

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im