CTI دیجیتال جشن Alton Towers’ تولد 40 با مدل من نقشه کمپین

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

آلتون برج رفت و آمد مکرر و CTI دیجیتال راه اندازی یک محتوای تعاملی از ویژگی های به kickstart برای جشن Alton Towers’ 40th anniversary.

اولین فعال سازی از سال 2020 کمپین سری خواهد بود یک مسابقه تعاملی مدل نقشه من که دعوت کاربران به طراحی ایده آل خود را پارک. کاربران می توانید انتخاب کنید سواری هیجان و فعالیت ها از گذشته و حال و آینده بالقوه آلتون برج به فاش کردن یک شخصی نشان داده شده در نقشه.

در طول راه اندازی در هفته بیش از 3200 افراد درگیر با قابلیت مارک 95% از اتمام رای دادن.

کمپین ناشی از همکاری نزدیک بین تیم بازاریابی دیجیتال در CTI و برج آلتون’, بازاریابی, روابط عمومی, رسانه های اجتماعی و طراحی تیم است. نقشه های تعاملی از ویژگی های می رسد در پشت سر هم با Alton Towers’ “از طریق سنین” زمانی ویدئو (در زیر) ایجاد شده توسط LMC.

همکاری با تعاملی تجربه همکاران Acrossupdate, CTI نظارت ایده از مفهوم به ثمر. این پروژه سریع و چالاک رویکرد – ارائه آلتون برج با توانایی کمیسیون به طور منظم محتوای مبارزات در طول سال.

جیمز ویلکینسون مدیر بازاریابی در CTI دیجیتال می گوید: “ما واقعا هیجان زده می شود و درگیر با برج آلتون’ 40 روز تولد و تحت تاثیر قرار با خط های از حوادث سال های آینده. ما به دنبال به جلو به در حال توسعه دیگر خلاق مطالب و ایده ها برای تعامل با آلتون مخاطبان و به مناسبت این نقطه عطف مهمی در رفت و آمد مکرر تاریخ است. کار کردن در کنار این تیم در Alton Towers, ما نمی توانید صبر کنید برای ساخت بر نتایج بزرگ ما شاهد از سال گذشته نامزد دریافت جایزه مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها.”

Alton Towers کار کرده با جستجوگرها و بازاریابی محتوا تیم در CTI پس از 2018 و دیده چشمگیر افزایش آلی درآمد در آن زمان. در این دوره نیز نشان دهنده بزرگترین آنلاین کانال برای رشد درآمد در سال 2019.

شارلوت کاستیا رئیس بازاریابی تجاری در آلتون برج می افزاید: “ما واقعا تحت تاثیر قرار توسط همه ایده های خلاق که CTI تن به تن برای ما 40 جشن تولد. کار خود را در جستجوگرها با تیم سال گذشته ما شده اند تحت تاثیر خود رویکرد نوآورانه برای بهبود رتبه بندی جستجو و واقعا خوشحال با نتایج ما تا کنون دیده ام.”

فهرست مدل خود را Alton Towers نقشه آنلاین و نگه داشتن یک چشم را برای بیشتر فعالانه منتشر شده در طول بقیه سال را به علامت برج آلتون’ نقطه عطف سالگرد.

// در این مقاله برجسته

CTI دیجیتال

ما CTI دیجیتال یکی از پیشرو در انگلستان خدمات کامل آژانس های دیجیتال با یک تیم در حال رشد بیش از 70 با استعداد و خلاق افراد است.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>