توله ضرب و شتم Mariners 16-12 در لیگ کاکتوس بازی

توله 16, MARINERS 12

توله گل پنج بار در بالای اولین چراغ 13-4 در پنجم برگزار شد و به ضرب و شتم دریانوردان در پئوریا ورزشگاه برای بهبود 2-1 کاکتوس در لیگ برتر بازی کند.

آنفولانزا دیده بان روز 3: مدیر David Ross هنوز در انتظار اولین بازی واقعی به عنوان یک مدیر از دست رفته سه بازی از لیگ کاکتوس برنامه با آنفولانزا. او گفت: به بهبود می شود و قادر به رفتن به پیچیده دوشنبه و مشاهده زنده پنبه حلاجی تمرین در پایین کلید جزئی بعد از کار. نیمکت مربی اندی سبز ادامه داد: برای رسیدگی به مدیریت بازی در جای خود.

مرد نقابدار: راس نیست بیش از حد بیمار به گرفتن برخی از غم و اندوه از بازیکنان خود را. آنتونی ریزو راه می رفت از طریق توله محل باشگاه وانجمن صبح روز دوشنبه با پوشیدن یک ماسک جراحی با یک خفاش در دست خود را.

گیر قدرت: زمانی که جاش Phegley راند استارت مارکو گونزالس’ نهایی زمین از روز کردن خمیر چشم در مرکز میدان دو دو و دو در او سومین توله شروع جالب توجه در به عنوان بسیاری از بازی های بهار به هومر.

Almora را بکن بکن سکس با شروع: آینده یک 2019 فصل است که شامل یک تنزل به افراد زیر سن قانونی مرکز fielder آلبرت Almora جونیور آغاز بهار 4-برای-4 در دو بازی اول با یک پیاده روی دو و جمعه دو اجرا هومر. او همچنین تحویل و اجرا-به ثمر رساند مجرد در هر یک از دو نوبت.

Bryzzo از بالا: 1-2 ترکیبی از کریس برایانت و آنتونی ریزو بالای توله منظور رفت 0-for-4 با یک جفت از پیاده روی است. اما این جفت ارز کمک کرده به تظاهرات که تولید هشت اجرا می شود در دو نوبت. برایانت کاهش در تعداد در اول قبل از طراحی یک leadoff راه رفتن و ریزو مبتنی به سمت راست به حرکت او بیش از قبل از چهار پنج مورد رسیده پایه منجر Phegley را هومر. برایانت از دسترس نیست در دوم اما ریزو به خود جلب کرد یکی از راه رفتن با یک مرد در, که تنظیم صحنه برای یک جفت از RBI مجرد توسط استیون سوزا جونیور و Almora.

راه رفتن مرد: scott mescudi بائز به خود جلب کرد یک پیاده روی در آن برای اولین بار-باز یافته رالی – دوم خود را در به عنوان بسیاری از بازی ها در این بهار (5 پاس). او تا به حال دو پیاده روی در ماه جولای.

در عرشه: رشته کوه های راکی در توله مسا 2:05 بعد از ظهر, سه شنبه, MSN, وس پارسونز در مقابل جان لستر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im