توله centerfielder آلبرت Almora جونیور: “من در یک ذهنی خوب نقطه در حال حاضر’

مسا, Ariz. – شاید بیش از هر کس دیگری در توله محل باشگاه وانجمن, آلبرت Almora جونیور ساخته شده بود و برای بیس بال.

اما هیچ چیز را از پدر خود قرار داده و او را از طریق در آموزش او از سن 3 هیچ یک شماره ثبت از ایالات متحده, تیم ملی, بازی در سراسر جهان به عنوان یک نوجوان و هیچ چیز در این رشته از او به عنوان یک تازه کار در 7 بازی از سری جهانی آماده او را برای این نوع از بدبختی عملکرد ضعیفی فصل او در سال 2019.

“نه. که یک واقعیت است,” او گفت:.

“اما من خوشحالم که این اتفاق افتاده است” او گفت:. “شما باید به رشد از چیزهایی مانند آن. شما باید دو گزینه. شما می توانید بریزید و اجازه دهید آن را ضرب و شتم خود را و یا شما می توانید از آن یاد بگیرند و رشد کنند.”

Almora, 25, احساسی بود را ویران کرد پس از تماشای خود را از طریق خط رانندگی آمار 2 ساله دختر بچه در سر در مارس در هوستون در سال گذشته است. او دچار آسیب های جدی است که او هنوز هم جنگ و Almora شده است مشخصه های عاطفی که در مواجهه با سوال در مورد آن.

اما با وجود کاهش قابل توجه در تولید بقیه فصل او حاضر به آن می گویند تاثیر داشتند در نیم فصل رکود است که شامل مختصری از تنزل به افراد زیر سن قانونی.

“که بهانه ای او گفت:” پس از نه ماه به در نظر گرفتن آن است.

در عوض centerfielder توله ششم پیش نویس به طور کلی در سال 2012 – تئو اپستاین اولین انتخاب به عنوان توله جمهور – رفت و برگشت به یک دایره از دوستان نزدیک برای بیس بال پشتیبانی بیش از زمستان است. و رفت و برگشت به اصول اولیه با نوسان خود را.

آن را تنها بهار آموزش و بیش از آن است که تنها یک هفته از بازی ها اما ساکت تر نوسان بدون آشکار پا و پا زدن است او را به 5-برای-7 شروع که شامل یک هومر, دو, راه رفتن و پنج RBI – و آن را در زمان سه بازی قبل از اینکه کسی رو او را.

“من در مورد چگونه من آماده هر روز” Almora گفت. “آن را در مورد نتایج. این مورد فقط احساس من رقابت و بدن را آماده برای رفتن. نتایج آیند و بروید.”

اگر فصل او را از طریق رفت سال گذشته بدترین در جوان خود را عمر, بیس بال, زمستان بود و بیشتر نامشخص است. که ممکن است اهمیت به او اگر او می خواهم توجه.

از لحظه ای 2019 فصل به پایان رسید این دفتر جبهه صحبت آشکارا در مورد تمایل به در نظر گرفتن تجارت هر کسی کردن فهرستی از جمله در برخی از موارد به ویژه اعضای جوان هسته hitters که جشن نادرترین آمریکایی تیم قهرمانی در سال 2016.

“من فقط متمرکز بر خودم به آماده شدن برای این سال و همه چیز را من می توانم به بهترین من برای کمک به این تیم گفت: Almora, که به خاک سپرده خود را بازنشانی هر دو مکانیکی و ذهنی است.

“شما می شنوید که با عبارت زیادی در این بازی: به نوبه خود صفحه,” او گفت:. “اما آن را سخت. شما به طور مداوم شکست و شما دائما در انجام این ترتیب شما می دانید شما می توانید و شما اجازه بچه های خود را پایین هجومی و دفاعی آن دشوار بود.”

هر چه او را به تنظیم مجدد ذهن خود و رویکرد اول سال مدیر David Ross گفت که او متوجه شده است.

“یک offseason یک شروع تازه” راس گفت. “همه چیز می تواند یک راه یا دیگری در offseason. آلبرت به نظر می رسد مانند او را در یک جای خوب. جسمی او به نظر می رسد شگفت انگیز است. او ذهنیت خود را مثبت – من آن را دیده ام در حال حاضر در اردوگاه.”

اگر تنظیم مجدد و تغییرات پرداخت در این سال از آن می تواند یکی از بزرگترین تفاوت سازندگان برای بودجه بسته تیم است که نیاز به پیدا کردن تقریبا همه آن را بهبود داخلی پس از ناامید کننده 84-برنده فصل است.

پس از هدف قرار دادن .289 با .738 عملیات خود را در سه فصل اول به دنبال مانند یک بلوغ hitter, Almora بود به معنای واقعی کلمه یکی از بدترین hitters در لیگ از نظر آماری در سال گذشته برای سطح خود از زمان بازی (130 بازی).

او نیز غرق به سرعت پس از ناپاک توپ ضربه کودک در هوستون. Almora بود در یک monthlong خط که در آن او ضربه .301 با .533 ضربه زنی در صد و .860 OPS تا لحظه هولناک در هوستون

بقیه فصل: .211, .322 ضربه و .560 OPS.

“این قطعا نهفته اما من قصد ندارم بگویم که به این دلیل بود که چرا من نمی انجام راه من می خواستم به,” او گفت:.

در هر صورت این یک شروع جدید برای او در سال 2020 است. و او را هیچ یک از وعده ها در مورد نتایج.

اما او گفت: “من در یک ذهنی خوب نقطه در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im