توله اپستاین unready به بحث برایانت وضعیت می گوید coronavirus ‘در کنترل در حال حاضر’

توله جمهور تئو اپستاین آماده نیست به بحث در مورد آینده همه ستاره سوم baseman کریس برایانت.

اپستاین نیست حتی آماده به بحث برنده و ضرر و زیان در سال 2020 است.

“در حال حاضر آن را سخت به اندازه کافی برای پیش بینی آنچه که فردا یا هفته آینده خواهد بود,” او گفت:. “این یک احمق ماموریت من فکر می کنم به سعی کنید برای پیش بینی آنچه که در سال آینده را مانند نگاه و یا پنج سال آینده. که تنها واقعیت جهان ما هستیم.”

واقعیت ؟ در اینجا تلخ لقمه: هر تیم در این رشته است که یک خانه از کارت در حال حاضر. که شامل توله که اعتقاد بر این بود که تنها لیگ ملی تیم بدون تست مثبت برای COVID-19 در میان بازیکنان خود را.

وجود دارد مقدار زیادی از غرور و افتخار در سراسر زمینه انوری در چگونه بازیکنان را به رعایت بهداشت و ایمنی پروتکل اما که و یک کیسه توپ بیسبال نمی خرید آنها یک لحظه از تنفس آسان است.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد تا نتایج خوبی تا کنون برای ایجاد توهم برای ما که ما را در کنترل هستید چرا که ما نه” اپستاین گفت. “این ویروس تنها چیزی که در کنترل در حال حاضر.”

برایانت گفت: در اوایل این هفته که او امیدوار توله نمی تجارت او در طول یک بیماری همه گیر و ابراز علاقه در صحبت با باشگاه در مورد امکان تمدید قرارداد. او تحت قرارداد از طریق 2021.

اپستاین نیست هنوز وجود دارد.

“راستش من از کریس’, نظرات,” او گفت:. “من می دانم که او دوست دارد که در اینجا و او می داند که ما در عشق او به عنوان بخشی از سازمان است. …

“[اما] به گودی بیش از حد عمیق به آن و بحث در مورد قراردادی شرایط آن را به یک نقطه که در آن اگر شما بیش از حد صحبت در مورد آن می شود نامناسب با توجه به این واقعیت از همه چیز که در جهان و در جایی که تمرکز ما واقعا در حال حاضر,” او گفت:. “بنابراین وجود خواهد داشت یک زمان به بحث در مورد آن چیزهایی بعد, اما من شخصا احساس نمی راحت صحبت کردن در مورد که در حال حاضر است.”

Off-the-wall شب

توله outfielder آلبرت Almora جونیور چپ جمعه شب بازی شبیه سازی شده در زمینه انوری پس از توفنده به مرکز زمینه دیوار.

آه-آه ؟

آن را مطمئن شوید که شبیه آن زمانی که Almora شتافت مستقیم در یک شات برایانت خاموش کریگ Kimbrel اما قادر به دام توپ قبل از حرکت خود را به رهبری او را به پیچک تحت پوشش دیوار آجری است. Outfielders Kyle Schwarber و جیسون Heyward با عجله به بخش المورا که باقی مانده را در warning آهنگ برای حدود دو دقیقه به عنوان یک جفت از مربیان و مدیر David Ross تمایل به او را.

پس از پیاده روی حدود 25 پا به سمت ستاره شرق, Almora, کلاه و دستکش خاموش رفت به زانو برای چند ثانیه ظاهر می شود به جمع آوری خود را. پس از آن — تحت قدرت خود را دارد — او در زمان آهسته, زنجبیل, پیاده روی به ستاره شرق, پایین, مراحل و به محل باشگاه وانجمن.

نه 10 دقیقه بعد کلمه از یک توله سخنگوی که Almora تا به حال کمی کبود دنده خود را و می تواند در عمل در اردوگاه در روز شنبه. نه یک دقیقه پس از آن, Almora ایستاده بود و در روی عرشه دایره با یک خفاش در دست خود را. او راه می رفت به صفحه و ضربه RBI تک.

آه-آه ؟

حدس می زنم.

ریزو هنوز

آن روز سوم قفسه برای اولین baseman آنتونی ریزوکه درد پشت. وجود ندارد بسیاری از نگرانی در مورد او هم ،

“Rizz است که بهتر” اپستاین گفت. “به نظر می رسد مانند یک جزئی و بسیار قابل کنترل مسئله چیزی است که او را بدست طریق در گذشته است. او به نظر می رسد در همان جدول زمانی.”

Schwarb-بمباران

تایلر Chatwood دیدم به اندازه کافی از کایل Schwarber برای آخرین بار او را در حالی که برای. این مشت زن homered عمیق به راست و افزود: دو اجرا دو به پایان رسید که Chatwood شب.

Schwarber, Willson Contreras و جاش Phegley دو homers هر کدام در intrasquad بازی از اردوگاه آغاز شده و در انوری. پس از یکی از طولانی کردن Chatwood راس ملاقات Schwarber در نیمه راه میان بالا ستاره شرق گام و بر روی عرشه دایره برای هوا-بازو-باش یا چیزی از مرتب کردن بر اساس.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *