CINCINNATI — شروع چرخش بود توله دوم-بزرگترین علامت سوال — پشت اغل گاو یا حشم آینده به این فصل است. پس از پنج بازی از آن شده است خود را بزرگترین قدرت است.

کایل Hendricks کامل’-بازی shutout در روز افتتاحیه به نظر می رسد این نقطه راه اندازی به عنوان هر یک پارچ است به دنبال قبلی استارت را منجر شود.

آن right-hander الک میلز’ به نوبه خود روز شنبه و او ادامه داد: به دنبال مسیر در توله 8-5 پیروزی در برابر لیورپول.

“همه ما قرار داده و در این کار به خوبی” میلز گفت. “دیدن موفقیت این است که همیشه چیز خوبی است. من فکر می کنم آن چیزی که در آن ما فقط بیرون رفتن وجود دارد و انجام کار ما و عبور از آن به بعد مرد. که نقطه چرخش و من فکر می کنم ما می خواهیم انجام دهیم که در حال حرکت رو به جلو است.”

آسیاب ساخته شده و سریع کار قرمز’ وارد زمین در شش نوبت از دو ضربه به توپ. او خود را نگه داشته وزنه را در منطقه و 10 استراحتی در grounders.

میلز’ فصل اغاز شد چشم خوش آمدید برای مدیر David Ross بعد از توله مورد نیاز هفت ضد قفل کردن 8-7 پیروزی دوشنبه.

“که اغل گاو یا حشم محافظ سمت راست وجود دارد” راس گفت. “او تن به تن او دم. که تفرج خوب به خصوص برای یک مرد غلبه بر گرفتن نه به صورت دیگر رقابت در اردوگاه. فقط چند زنده [حلاجی شیوه های] و بازی ها سیم کارت تالیا. واقعا عملکرد وجود دارد. حتی به عنوان تغییرات در محیط او هنوز هم فقط در ادامه به اجرای رزین.”

میلز که برنده پنجم-استارت نقطه پس از آسیب به انگشت شست چپ دست خوزه Quintana گفت: او فکر می کند او است آنچه در آن طول می کشد به ماندن در چرخش در دراز مدت.

“در قلب من, من همیشه احساس من تعلق دارد,” او گفت:. “این فقط یک ماده از آنها را به من و من آن درآمد. آنچه اتفاق افتاده است با [ادامه] مایه تاسف بود اما من فقط می خواهم به این و آن و آنها را به تصمیم گیری های دشوار.”

توله تصمیم به گرفتن یک one-size-fits-all رویکرد خود را استارت در طول تابستان اردوگاه و اجازه Hendricks یو درویش تایلر Chatwood جان لستر و میلز به طرح خود را.

“شما نمی دانید که چه اتفاقی خواهد افتاد که در خرابی” راس گفت. “ما هیجان زده برای رفتن به فصل با چگونه ما شروع شد اما این خرابی سخت است. همه را دوباره از آن متفاوت است. که شروع کارکنان به نظر می رسد واقعا خوب اولین بار از طریق. این واقعا یه چیز خوب به تماشای.”

حتی با Hendricks و درویش جلوتر از بقیه از شروع اردوگاه توله’ تصمیم به فردی که چگونه آنها خود را به کار گرفته شروع به پرداخت کردن در یک راه بزرگ است.

“من فکر می کنم شما همیشه می توانید به عقب نگاه کنید و سوال یا دوم خودتان حدس بزنید در هر صورت” لستر گفت. “من شده اند می تواند آماده برای رفتن در 100 رزین و نوع خودم را پشت هشت توپ و یا من می تواند داشته باشد شاید تا به حال یکی دو مطلب خیلی خوب bullpens از 75 رزین های من در به 95 خوانده شده را علامت. ما در اینجا خواهید دید که در یک ماه و نیم. شما می دانید این برای من کار می کند.”

توله’ چرخش 4-1 با 1.80 عصر 26 strikeouts و پنج طریق پیاده روی پنج بازی. توله استارت نیز اجازه داده اند و تنها 14 بازدید در پنج بازی خود بدترین از سال 1901.

“من فکر می کنم آنچه که ما در حال انجام در حال حاضر در حال کار” راس گفت. “این کوزه ها برای رفتن به ادامه بهتر شود. آنها واضح تر به عنوان ما و این بچه ها به انجام یک کار بزرگ از اقامت در این روش از همه چیز ما در مورد صحبت کردیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de