توله چرخش خواهد بود یک عمل متعادل برای مدیریت دیوید راس در, منحصر به فرد, فصل

به عنوان توله حرکت و نزدیک به تنظیمات خود را چرخش قبل از فصل بازکن جمعه در برابر حذفی مطمئن شوید کارکنان آماده برای 60 بازی با حداکثر سرعت دویدن یک اولویت است. توله باید نظارت خود را شروع, از نزدیک در طول تابستان اردوگاه نگه داشته اند یک چشم مشتاق خود به افزایش حجم کار.

Right-hander Kyle Hendricks بود که به نام روز افتتاحیه استارت نگاه تیز از آنجا آغاز شد. بازی خود را برنامه ریزی در طول MLB را خاموش اجازه داده او را به حق به نوسان از چیزهایی.

“من می خواهم به پرتاب بیشتر, اما من هم آگاه شد که آن را به سریع سطح شیب دار تا هنگامی که یک معامله رسید” Hendricks گفت. “من قرار داده و در بسیاری از زمان در قرنطینه و در آنجا ماند در پرتاب. . . . من نمی خواهم به overzealous و انجام بیش از حد به شما می دانید هر چیزی صدمه دیده. . . . ما واقعا تا به حال به حرکت راه خود را از طریق آن. اما من خوشحالم که من این راه من است.”

Right-hander یو درویش که دریافت nod شنبه تلاش های اولیه در نمایشگاه بازی شنبه برابر White Sox اجازه می دهد پنج به دست آورده اجرا می شود در اولین ورود — از جمله یک گرند اسلم به الوی Jimenez — در توله 5-3 از دست دادن. مدیر David Ross اشاره right-hander تایلر Chatwood به احتمال زیاد خواهد زمین آخر سری آخر هفته در برابر حذفی.

در حالی که Hendricks و درویش شده اند جلوتر از برنامه گرفتن کشیده و خود را تقویت زمین, تعداد چپ دست جان لستر گرفته شده کمی بیشتر زمان خود را به افزایش حجم کار.

لستر است که انتظار می رود به زمین در فینال نمایشگاه بازی روز شنبه در برابر دوقلوها در پشت سر هم با شروع right-hander الک آسیاب. که آنها را در مسیر برای دور کردن توله چرخش و شروع برابر لیورپول در هفته آینده.

“من می خواهم برای ادامه به ساخت Jon تا کنید و سعی کنید به مراقبت از بدن خود را در خرابی و” راس گفت. “هنگامی که شما تا سطح شیب دار برای فصل بهار آموزش و خاموش شدن دوره و سپس سعی کنید به سطح شیب دار آن را به بالا [دوباره] ما فقط فوق العاده حساس به جانباز-نوع کوزه است که بسیاری از مایل در بازوی خود را و ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که جان خود تعداد زمین.

“من نگران نباشید در مورد رقابت بخش [و] در زمین-اجرای بخشی به عنوان طولانی به عنوان او ساخته شده است و من می دانم که او به رقابت به عنوان خوب به عنوان کسی ما را در کارکنان. اصلی ترین چیزی که وجود دارد فقط به سلامت و کشش [او را] تا آنجا که ما می توانیم.”

Lester, 36, شده است یک اسب بارکش پس از امضای قرارداد با توله. با توجه به Baseball-Reference.com او 941‰ نوبت پس از 2015 هشتم-بیشتر در MLB.

توله را بازی 18 بازی بدون یک روز مرخصی برای شروع فصل و گرفتن کوزه به شروع سریع و نگه داشتن آنها را سالم خواهد بود و کلیدی برای موفقیت این تیم.

“ما می دانستیم که بچه ها رفتن به مکان های مختلف که به این اردوگاه تابستانی نه تنها غذای اما ضد هم” تبادل مربی تامی Hottovy گفت. “بنابراین ما واقعا باید به یک رویکرد فردی به این. . . .

“چه خواهد بود منحصر به فرد در مورد رفتن به این فصل است که شما در حال رفتن به متفاوت آستانه با که در آن شما احساس راحتی. ما قصد داریم برای برقراری ارتباط; ما در حال رفتن به ببینید که چگونه این مسائل به نظر می رسد.

“اما ما نیز باید هوشمند در مورد این واقعیت است که ما باید 18 راست [بازی] برای شروع فصل وجود دارد و نمی توان اضافی خاموش بعد وجود دارد. بنابراین هر زمان ما را افزایش می دهد که حجم کار ما را افزایش می دهد که شدت شما در حال به دست آوردن زمان اضافی. بنابراین شما هنوز هم در آن پنج روز نوع معمول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de