مسا – توله افزود: یکی دیگر از مهم توزیع کننده خود را به زودی به راه اندازی خیمه شبکه ورزش موافقت خود را برای مقابله با Hulu به زندگی می کنند جریان بازی از طریق شرکت Hulu + Live TV خدمات.

معامله شد که در روز دوشنبه اعلام کرد فراهم می کند وسیله ای برای “برش طناب” در هر نقطه از توله اختصاص منطقه ای خاک برای دسترسی به بازی زندگی می کنند.

اما بدون علامت فیل در اتاق باقی می ماند Comcast/Xfinity, کابل ارائه دهنده نیمی از کابل مشترکین در منطقه و بزرگترین holdout در میان توزیع کنندگان منطقه ای.

شبکه راه اندازی شنبه با توله بهار, آموزش, درب بازکن, برنامه ریزی شده است برای پخش تمام بهار بازی ها و برنامه های تماس برای افزایش قبل و postgame پوشش در طول فصل به طور منظم.

“ما هنوز هم انتظار Comcast به انجام آن, اما امروز اگر کسی نگران بود در مورد آن هنوز هم وجود دارد یک راه برای گرفتن بازی های ما برای [2020] فصل گفت:” توله عملیات کسب و کار رئیس جمهور جرثقیل کنی.

توله رئیس تام Ricketts به نام این مذاکرات “پیچیده” اما صدا خوش بینانه در مورد یک قطعنامه توسط مارس 26 فصل بازکن.

“من فکر می کنم که در پایان همه را به انجام آنچه حق واقعی مشتریان” Ricketts گفت. “و این جایی که من هستم با اعتماد به نفس ما به این همه پشت سر ما با باز کردن در طول روز و یا خیلی زود به هر حال.”

یکی از بزرگترین سوالات مربوط به شبکه است که آن را شروع به ارائه درآمد و پا زدن است که افزایش بیس بال عملیات بودجه. بیس بال ops جمهور تئو اپستاین گفت: در پاییز گذشته او انتظار ندارد یک اثر برای یک زن و شوهر از سال است.

کنی گفت که به دلیل هزینه های راه اندازی بیش از سال گذشته قبل از درآمد شروع به جریان به راه اندازی.

تا زمانی که همه توزیع مسائل حل و فصل او گفت: آن را دشوار است برای پیش بینی زمانی که این تاثیر در بیس بال بودجه ممکن است احساس و چقدر.

“در یک سال ما می دانیم بیشتر در مورد چگونه شبکه را انجام می دهند” کنی گفت. “اما من فکر می کنم آن را یک جهش برای گفتن امروز این چیزی است که آن را به معنای برای حقوق و دستمزد یک سال از هم اکنون.”

کنوانسیون قصد?

Ricketts گفت: خانواده ممکن است بازگرداندن مالکیت جلسه به توله کنوانسیون پس از دور انداختن آن دو CubsCons.

“من از ذهن نیست که جلسه,” او گفت:, و اضافه کردن آن کردم “بالاترین رتبه” در میان اصلی جلسه است. “ما همچنین سعی نکنید داستان در مورد ما بیش از حد. بنابراین شاید ما آن را به عقب. اگر مردم واقعا می خواهید آن را به عقب من اصلا ذهن آن را انجام می دهند. این یک معامله بزرگ نیست. من قطعا از ذهن نیست صحبت کردن با طرفداران. من که تا آنجا که هر کسی در این بازی است. … این تنها چیزی است که ما باید به فکر می کنم از طریق.”

یادداشت: Ricketts سرزنش برخی از توله کمبود بودجه انعطاف پذیری این زمستان در midseason امضای نزدیک کریگ Kimbrel در سال گذشته به سه سال $43 میلیون معامله. …اپستاین قرارداد منقضی می شود پس از فصل آینده اما Ricketts گفت: آنها نیست بحث یک فرمت و یا چه هر دو حزب ممکن است انجام بعدی. …Ricketts در Astros’ صاحب جیم کرین‘s برانگیز اداره Astros, فریب داد, رسوایی در طول هفته گذشته: “من واقعا نمی خواهید به مانند دوم حدس زدن و یا اظهار نظر در راه دیگر صاحبان کار گیرند. من فکر می کنم جیم انجام بهترین خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im