مسا, Ariz. – کریس برایانت لعنتی تقلب Astros وقتی پرسیده شد که در اولین روز خود را در بهار آموزش شنبه در مورد رسوایی بیش از ثبت نام الکترونیکی-سرقت و این هفته خرید اینترنتی بیش از بازیکنان و تیم مقامات “عذر خواهی.”

“چه رسوایی بود که گفت:” لیگ ملی MVP در طول توله 2016 سری جهانی قهرمانی فصل – یک سال قبل از Astros’ 2017 عنوان که سود از یک سطل زباله-می-کوبیدن سیستم رله الکترونیکی به سرقت رفته گیر علائم.

“من از تماشای خود عذرخواهی [جمعه], هم,” او اضافه شده است. “وجود دارد هیچ صداقت وجود ندارد و اصالت هنگامی که آن را به می آید. من قطعا می دانم که اگر من messed تا بزرگ من که راه من می خواهم یکی از اولین به شما اجازه می دانم که چقدر بزرگ از یک messup آن بود. فقط آن را سخت به این باور.

“بسیاری از عذرخواهی شد بسیاری در مورد 2017. من کاملا مطمئنم که آن می گذرد در سال 2018 و 2019 بیش از حد. که خیلی غم انگیز است. اگر آنها نمی گرفتار آنها می خواهم هنوز هم می تواند آن را انجام می دهند. آنها تنها انجام این عذرخواهی به خاطر آنها گرفتار شدم. من می دانم که همه در اطراف لیگ واقعا ناراحت است و به حق تا آنجا که آن را واقعا یک رسوایی برای این بازی است.”

برایانت که گفت که او “کاملا معتقد است که” نظریه آستروس پیشرفته به یک زنگ سیستم در سال گذشته گفت: بازیکنان “کاملا” شده اند به جای گرفتن مصونیت از کمیسر دفتر خود را برای همکاری در تحقیقات.

“من فکر می کردم کل مجازات ضعیف بود. آنها را جریمه, چه, 5 میلیون دلار است ؟ با قیمت آبجو در بازی در حال حاضر شما را که واقعا سریع است.”

وقتی گفت که حداکثر جریمه مجاز, او گفت:, “خوب, پس از آن است که نیاز به تغییر بیش از حد.”

اضافه شده برایانت: “این است که مردم معیشت بیش از حد است که آنها در حال خراب با. بچه ها هرگز تن به تن در بازی از آن به بعد. بچه ها برنده جوایز که شاید آنها باید برنده کسی چه می داند؟”

برایانت واکنش قوی ترین و در عین حال از توله محل باشگاه وانجمن.

“من شخصا فکر می کنم آن را بدتر از استروئیدها,” او گفت:. “استروئیدها شما هنوز هم باید به رقابت و ضربه توپ. هنگامی که شما می دانید آن را در آینده منظورم کردن بچه ها پرتاب فوقانی 90s با واقعا خوب curveballs و لغزنده شما می توانید کاملا تدوین باور نکردنی برنامه بازی بر اساس برخی از چیزهایی که اگر شما می دانید چه آینده.

“آنها در حال رفتن به یک سال سختی در این سال برای اطمینان حاصل کنید.”

شاید حتی یکی از دردناک با کوزه گرفتن پوند از گوشت پشت.

“من مطمئن هستم که آنها خواهد شد. کوزه خوشحال نیست در مورد آن” برایانت گفت. “بدیهی است که من نمی خواهم کسی به آسیب, اما من فکر می کنم اگر تیم می خواهیم در مورد آن را در راه حق و اگر شما نمی خواهید پس از سر مردم و چیزهای شبیه به آن. … من فکر می کنم آنها قطعا خواهید به تجربه برخی از آن در این سال است.”

توجه داشته باشید: Infielder Jason kipnis می دو-زمان-ستاره از نرتهبروک امضا به یک جزئی-لیگ معامله وارد اردوگاه شنبه و انتظار می رود برای شروع کار از روز شنبه – یک روز قبل از اول کامل و رسمی-تیم ملی شیوه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im