فرقه درایوهای آمریکای شمالی گسترش با سه استخدام های جدید

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

فرقه شناخته شده است به یکی از جهان سریع ترین رشد مستقل آژانس های خلاق است استقبال سه کارمندان جدید را به آن بروکلین ، Jincey Lumpkin می پیوندد و به عنوان معاون مدیر خلاق در حالی که برایان P کلی و کوکو Kimelman آمده اند در هیئت مدیره به عنوان یک استراتژیست ارشد و تهیه کننده بود.

Lumpkin یک صنعت به رسمیت شناخته شده و رهبر فکری در زنان و فرهنگ است. او در دانشگاه هاروارد, TEDx های مختلف و نشست های اختصاص داده شده به کسب و کار و خلاقیت گذراند طولانی در حال اجرا ستون برای هافینگتون پست و مدافع است.

Out Magazine حتی ذکر شده Jincey در آن “100” نامگذاری او به عنوان یکی از با نفوذ ترین در جهان, گی مردم. قبل از این ملاقات او جهانی بود مدیر برند محتوا در المیس. او همچنین تجربه کار با این پس مشتریان: پپسی, Hanes, Maidenform, سود لوازم آرایشی و VH1 گذراند و تبلیغات برای rupaul’s Drag Race. در فرقه Jincey نقش به عنوان دانشیار مدیر خلاق از نیویورک خواهد شد و نیاز به او را برای رهبری تیم خلاق و خدمات همه از آژانس ما مشتریان. او همچنین می خواهد و کار در سراسر کسب و کار در سطح جهانی خواهد شد و گزارش به فرقه اجرایی مدیر خلاق مت واتسون.

برایان P کلی است که داده ها و بینش محور استراتژیست با یک نام تجاری قوی و رسانه های اجتماعی سابقه و تجربه زیبایی کار را برای مارک های مانند رولون, Estee Lauder, ColourPop و مک. کلی است که پرشور در مورد زیبایی و مد جهان کار کرده است و در هفته مد نیویورک و مبارزات برای رواج است.

او به نظر می رسد برای ارتباط بین مصرف کننده و رفتار فرهنگی روند و مارک برای شناسایی عملی بینش است که درایو عملکرد یک مبارزه است. در فرقه کلی خواهد شد گزارش به آژانس سر از استراتژی شارلوت Bunyan.

Coco Kimelman امضا کرده است برای تبدیل شدن به یک بخش دائمی از این تیم پس از مستقل به طور منظم با آژانس در سال گذشته است. به عنوان یک چاشنی کننده دیجیتال و فضای تجاری Kimelman متخصص در بالا پایان زیبایی و مد و تولید برای برندهای زیر: ورساچه گوچی, Missoni و استلا مک کارتنی و همچنین عکاسان مد و مدیران که شامل گلن Luchford, Alasdair McLellan هارلی ویر و ترجمه بیلی. او گزارش خواهد شد به ارشد تولید کننده الک Glasgall.

فرقه راه اندازی نیویورک استودیو در سال 2018 که در حال حاضر بیش از 40 کارکنان و دارای گردش مالی سالانه $6.8 m (£5.5 متر). این سازمان در حال برنامه ریزی برای باز کردن یکی دیگر از استودیو در لس آنجلس در سال آینده پس از یک سری از West Coast جدید کسب و کار برنده است.

فرقه بنیانگذاران و مدیر استراتژی افسر Bridey Spotter می گوید: “Jincey برایان و کوکو در حال نسل بعدی صنعت ذهن آنها نشان دهنده کرم از صنعت ما در حال ظهور استعداد. ما هیجان زده آنها پیوست فرقه را در آمریکای شمالی خط مقدم تیم رانندگی ما گسترش هر دو در نیویورک و لس آنجلس.

“فرقه تنها با این نسخهها کار با افرادی که مایل به آغوش ناشناخته است. بی باک خود شجاعت و جانبی رویکرد را تضمین فرقه همچنان به بازار ارائه تعریف خلاق مبارزات و خدمات خواهد شد که اساسی برای رشد ما است.”

// در این مقاله برجسته

فرقه

ما یک آژانس خلاق است که معتقد است استقبال از ناشناخته است.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>