فرقه نشانه نویسنده و پیش بینی لوسی گرین برای راه اندازی فرقه های آتی ابتکار

مستقل و خلاق آژانس فرقه را امضاء کرده است یک همکاری منحصر به فرد با لوسی گرین برنده جایزه پیش بینی نویسنده و استراتژیست است. در اولین معامله منحصر به فرد در نوع خود لوسی که صرف بیش از یک دهه برای مشاوره با نفوذ ترین در جهان فورچون 500 مارک کمک خواهد کرد که ایجاد یک سری از آینده متمرکز تحقیقات قطعه برای آژانس است.

تحقیقات خواهد سوخت فرقه قراردادهای جدید خود را در خانه جوجه کشی برنامه. گرین فرقه دوم بزرگترین سرمایه گذاری های استراتژیک خود را در گروه به عنوان بسیاری از سال را به همکاری نزدیک با آژانس CSO و از بنیانگذاران Bridey Spotter و رئیس جدید استراتژی, شارلوت Bunyan. او همچنین همکاری نزدیک با گسترده تر تیم و کار از فرقه را در دفتر نیویورک یک روز در هفته در آوردن تحقیقات به زندگی برای مشتریان از طریق تعامل چند رسانه ای فرمت های.

گرین در اولین کتاب ‘سیلیکون متحده: قدرت و سیاست از تکنولوژی و آنچه در آن به معنی برای آینده ما’ برنده 2018 800-مدیر عامل-خواندن کتاب کسب و کار از سال در زمان حوادث و امور عمومی جایزه. او قبلا جهانی مدیر JWTIntelligence در J. Walter Thompson.

در سال 2012 Bridey Spotter و گربه ترنر به طور مستقل تاسیس سازمان خلاق فرقه به قصد تحویل استراتژیک رهبری خلاق و مبارزات اجتماعی برای برندها و متخصص در زیبایی, مد و لوکس. فرقه های آتی این سازمان که بازوی اهرم اختصاصی داده های خود را برای توسعه IP است Spotter را زاییده افکار. در سال 2020 تحت اتهام فرقه های آتی را پرورش محصولات بینش و ظهور استعداد در سایت در استودیو خود را در لندن و نیویورک است. گرین اولین فرقه های آتی قسط رها خواهد شد در ماه مارس سال 2020 است.

Spotter گفت: “فرقه های آتی باید آشکار ‘استقبال از ناشناخته’ از طریق یک سری از مشخصات بالا همکاری و مشارکت. یک کلید رشته ای از این فعالیت ما خواهد بود و با همکاری لوسی به توسعه مستقل از فکر پیشرو محتوا است که طنین انداز با 21st Century بازاریابان و رهبران کسب و کار. ما باید درخشان نور به هرج و مرج و شکل تغییر جهان ما خلاق و رسانه ها چشم انداز است.”

گرین می گوید: “وجود دارد چیزی است که واقعا هیجان انگیز در مورد این ایده از اتصال اصلی پیش بینی تحقیقات و بینش به طور مستقیم به توسعه خلاق و نوآوری است. از لحظه ای که من ملاقات گربه و Bridey من با الهام از شجاعت خود در هل دادن مرزهای آنچه آنها انجام و با استفاده از یک پیشگام ابتکار عمل را به کشف آنچه که در آینده در رسانه های خلاق.”

Spotter و ترنر باید فقط جشن هفت سال از این سازمان که در طی آن زمان این سازمان ایجاد کرده است متعدد برنده جایزه کمپین برای American Eagle, Rimmel سالی هانسن, Agent Provocateur, پپسی-لیپتون بین المللی و Marc Jacobs.

فرقه راه اندازی نیویورک استودیو در سال 2018 یک تولید جهانی در سال 2019 و در حال حاضر بیش از 40 پرسنل و گردش مالی سالانه $6.8 m (£5.5 متر). سال آینده این سازمان است و در یک استودیو بیشتر در لا است و به دنبال گسترش خود را در دفتر نیویورک زیر یک سری از West Coast جدید کسب و کار برنده است.

// در این مقاله برجسته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر