یک گروه از پدر و مادر در کوری دبیرستان خواستار سریع و عادلانه بررسی مدرسه پسران بسکتبال مربی که آنها می گویند هیچ کار اشتباهی انجام داد و باید دوباره از تعلیق خود را بلافاصله.

مایک الیور دیرین مربی برتر تیم پسر و یک کوری آلوم حذف شد, از سمت خود در اواخر ماه گذشته پس از یک اتهام ظاهر است که او تا به حال یک درگیری فیزیکی با یک دانش آموز.

این حادثه ادعا شده است که اتفاق افتاده در طول الیور را به عنوان یک گارد امنیتی در کوری نه به عنوان یک مربی و آن را درگیر یک دانش آموز که نیست تیم بسکتبال.

بسکتبال پدر و مادر که در حال دفاع از الیور خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از مدرسه شب جمعه که آنها فکر نمی کنم الیور خواهد دست خود را بر روی یک دانش آموز و آنها می خواهند نام خود را به سرعت پاک است.

Curie coach Michael Oliver.
کوری مربی مایکل الیور
کیرستن Stickney/برای خورشید بار

“ما بازیکنان نگاه کردن به مربی مایک به عنوان یک پدر ، گفت: پدر و مادر Tainika سامرویل ، flanked توسط تقریبا یک دوجین الیور حامیان. “ما تا به حال برای پیدا کردن [درباره الیور حذف] از طریق رسانه های اجتماعی که بسیار بی احترامی نه تنها به پدر و مادر بلکه به طور عمده به دانش آموزان است.

“تنها چیزی که ما برای پرسیدن در حال حاضر یک فرآیند سریع یک فرایند است که برای رفتن به نسبتا انجام شده و ما نیاز به مربی تیم ما back ASAP” سامرویل گفت. “دلیل اصلی که چرا خودم و بسیاری از پدر و مادر به ارمغان آورد ما بچه ها اینجا بود که برای مایک الیور.”

مدارس عمومی شیکاگو سخنگوی مایکل Passman گفت: “CPS متعهد به تکمیل تحقیقات به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

Passman اضافه شده که CPS سیاست و چانه زنی جمعی موافقت نامه تصریح کارکنان می تواند باقی می ماند در پرداخت نشده وضعیت تا 45 روز طول تحقیقات. اگر پاک دیر الیور می تواند بازگشت به کار قبل از آن 45 روز هستند.

اگر کوری بودند برای پیشبرد به 4A دولت حذفی مسابقات مارس 20-21 آن را شروع 42 روز از جمعه.

الیور گفت: Sun-Times جمعه که “این همه اتهامات نادرست است. من انجام داده اند هر چیزی اشتباه است. من در انجام کار من در کوری. که همه به من می گویند. من تحت بررسی است.” او افزود که در 27 سال به عنوان یک CPS گارد امنیتی او هرگز قبل از به حال شمار ساخته شده و در برابر او.

او قبلا به حالت تعلیق در آمد توسط IHSA در سال 2016 و CPS در سال 2014 پس از واجد شرایط بودن رسوایی مربوط به تیم بسکتبال.

برتر Condors هستند 21-1 در این فصل و از دست داد و به یک مدرسه در ایالت ایلینوی است. الیور رهبری Condors به کلاس 4A دولت عنوان در 2015-16 و وارد یک 542-133 رکورد در 27 فصل است.

curie coach mike oliver
کوری سر مربی مایک الیور می دهد الیاس وصال (2) یک آغوش بزرگ پس از پیروزی 4A قهرمانی کشور بیش از بازی Benet در سال 2016.
Worsom رابینسون/ آفتاب نیوز

بدون الیور Condors شکست مارشال 86-55 در دور دوم از لیگ پلی آف پنج شنبه. الیور هم نیست مربی کوری قبلی سه بازی برنده در برابر مارشال, Hazelwood Central, Mo. St. Louis وشن و هارلن.

دستیار مربی لری والاس گرفته است بیش از برنامه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im