دوچرخه سواری تیم صنعت تا در مبارزات انتخاباتی به نوبه خود دوچرخه سواری رونق به ماندگار عادت

یک گروه از دوچرخه سواری شرکت کرده اند تیمی را به الهام بخش نسل جدیدی از دوستداران دوچرخه از طریق یک نام تجاری خنثی #BikeIsBest کمپین در صورتحساب یا لیست به عنوان گسترده ترین هماهنگ کمپین تبلیغاتی برای دوچرخه سواری از 1970s.’

با دو سوم از تمام سفرهای ساخته شده زیر پنج مایل دوچرخه سواری صنعت است که در یک ماموریت برای تشویق بیشتر مردم به در نظر گرفتن دوچرخه سواری که فاصله به جای پریدن در ماشین و یا حمل و نقل عمومی.

با بیشتر مردم به دنبال فعال, سفر #BikeIsBest در نظر گرفته شده است برای به دست گرفتن منحصر به فرد این مستند side-effect و به نوبه خود زمان رفتارها به تغییر پایدار به امید کمک به سوی هوای پاک و ترافیکی-رایگان شهرستانها.

با گرد هم آوردن جمعی نیروی 50 دوچرخه مارک های خرده فروشان و سازمان ها و اثرگذارندهها #BikeIsBest طراحی شده است در اطراف این پیام ساده – ‘شما لازم نیست که به یک دوچرخه سوار به دوچرخه سواری’ – به منظور جذب جدید جمعیتی غیر از دوچرخه سواران.

در کنار الهام بخش فیلم های ایجاد شده توسط انسان ‘با نام تجاری بی طرف” کمپین شامل جدید microsite که ایجاد شده است به آموزش جدید سواران در مزایای دوچرخه سواری. این همچنین شامل یک سیستم تعهد را تشویق می کند که غیر سواران به علامت تعهد خود را به دوچرخه سواری بیش از انواع دیگر حمل و نقل.

کمپین تامین مالی صنعت حامیان و هماهنگ توسط Fusion, رسانه ها, ارتباطات بازاریابی آژانس متخصص در دوچرخه سواری و فعال مسافرت و آن را اجرا کنید برای حداقل سه ماه.

#BikeIsBest کمپین سفیر و چند UCI BMX و مسیر دوچرخه سواری قهرمان جهان Shanaze ادامه گفت:”Covid-19 به طور کامل شکل تمام زندگی ما در طول چند ماه گذشته. اگر چه آن ارائه شده بسیاری از چالش ها به عنوان یک ملت ما در حال حاضر بزرگترین فرصت برای اخلال در راه سفر ما در یک نسل و به سادگی پشتیبانی بیشتر مردم برای دریافت بر روی دوچرخه خود را. ما نیاز به یک رویکرد واحد و یکپارچه به طوری که آن را درخشان به دیدن علامت های تجاری در سراسر این صنعت هم پیوستن به این”

کسانی که چرخه مارک های خرده فروشان و سازمان های درگیر در این کمپین عبارتند از اقصر طرق بریل Bikester, Bikmo بیمه Brompton دوچرخه Buzzbike, سنگ قبر E-ماجراجویی دوچرخه Cannondale, دره عمیق و باریک, واکنش زنجیره ای, چرخه Cyclescheme, FreeFlow Technologies, قورباغه, دوچرخه, غول, دوچرخه, Havebike او روح Hiplok امید, Tech, HotChillee بشر, نژاد, حوادث, شکار دوچرخه چرخ Islabikes, Komoot, Le Col برویم كم دره Lezyne انبه, Muc-خاموش شمالی مشاوره شرکت با مسئولیت محدود, ProViz, خالص برقی Schwalbe ببینید.حس تخصصی Strava, مترو, دوچرخه, جامعه, دوچرخه, باشگاه, استفاده, Wahoo, تکان دادن و نیوجرسی زرد بیمه.

کلی امتیاز

5/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im