دالاس Keuchel می دهد تا چهار اجرا در دوم بهار شروع

Category: سانتایمز Comments: No comments

غول 12, White Sox 7

Keuchel کردن علامت در مقابل SF

White Sox استارت دالاس Keuchel رفت و فقط از چهار نوبت شنبه تا چهار اجرا در هشت بازدید در حالی که ضبط 11 outs.

در حالی که اجرا شد و ناامید کننده از طریق گرفتن یک صف چند بار بود که مهم ترین بخش است.

“هدف اصلی این است که اجازه بدن کار خود را در کار” Keuchel گفت: پس از آن. “من تلاش نکنید تا چهار را اجرا می کند اما در همان زمان من احساس خوبی در بدن احساس می کند خوب است و که واقعا چیز اصلی. شما می توانید انتخاب کنید و را انتخاب کنید آنچه شما مانند آنچه شما را دوست ندارند. من سعی می کنم به یک کمال گرا.”

در یک روز گرم با سفت وزش باد به طور مستقیم به مرکز میدان Keuchel اجتناب از دست دادن یک خانه اجرا بود اما با دریافت برچسب برای سه برابر. دو نفر از کسانی که دو پایه بازدید آمد در دو اجرای چهارم زمین باز یافته برای غول.

تفرج آمد و پنج روز پس از چپ دست داد تا یک اجرای بیش از چهار نوبت از بهار اولین بازی در برابر San Diego Padres.

“من برای اولین بار شروع شد پشت زمینه شروع از لحاظ فنی به طوری که واقعا در دو یا سه دور تفرج است که من تا به حال در یک بازی به طور منظم” Keuchel گفت. “گذشته شروع نشده بود که از یک تا چهار نوبت آن شد صعود تدریجی اما ما به نوعی می خواست به ماندن در همان شروع بیش از حد و من فقط سقوط کوتاه از چهار نوبت. در همان زمان من احساس می کردم کار من است.”

آینده روشن به نظر می رسد

هر سه White Sox موقعیت بازیکنان در mlb.com لیست top 100 چشم انداز تا به حال مجرد در شش اجرا ششم زمین باز یافته. شماره 40 نیک Madrigal چراغ خاموش با یک ضربه پس از ضربه از شماره 3 رابرت لوئیس. پس از Nomar Mazara شماره 16 اندرو Vaughn حال RBI تک.

رابرت رسید با خیال راحت در هفت از هشت بازی در حالی که Vaughn رسیده است پایه با خیال راحت در نه نفر از 11 بازی.

چمن رنگ آمیزی

White Sox مرکز fielder لوئیس Basabe ذخیره حداقل یک اجرا با غواصی گرفتن در مرکز میدان به پایان ششم زمین باز یافته. با دو دونده روی غول’ تایلر Heineman با ارسال توپ به عمق مرکز که Basabe رسیده و برداشت بالا از چمن.

در عرشه

Royals در Sox (ss), Glendale, 3:05 بعد از ظهر whitesox.com. کریس Bubic vs. Alex McRae. زاک Burdi اوان مارشال و کارسون Fullmer همچنین زمین خواهد شد.

ساکس (اس اس) در Padres پیوریا 3:05 بعد از ظهر Reynaldo لوپز در مقابل کریس Paddack. White Sox ضد TBD.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>