دن Fumano: ونکوور محاکمه ‘داخل اتاق خواب’ به عنوان سرزندگی بحث

Category: ونکورسان Comments: No comments

ونکوور شهرستان سالن است که با شنیدن “نظرات قوی در هر دو طرف” از بحث در اطراف اجازه می دهد پنجره داخل اتاق خواب در برخی از آپارتمان های جدید است.

الیور کلاهبردار, 13 در ریز 32 فوت مربع اتاق خواب دختر Yaletown, محل سکونت. فرانسیس گرجستان / PNG

چهل سال پیش هنگامی که یوسف و جانت جونز در حال حاضر بازنشسته کتابدار و معلم خرید خانه مستقل در شرق ون جایی که آنها مطرح شده سه تا از بچه ها دشوار بود و یوسف می گوید: به “گرفتن پله پایین” از بازار مسکن.

امروز برای جوان ترین متوسط درآمد خانواده ها به دنبال گرفتن هر پله از مالکیت خانه در ونکوور, آن را دشوار است به نگه دارید تا با Joneses.

این غیر ممکن است.

بنابراین با مالکیت خانه در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم در خارج از قلمرو امکان برای بسیاری از متوسط درآمد Vancouverites — به خصوص خانه جدا بازار — بیشتر خانواده های جوان که مایل به زندگی می کنند در یا در نزدیکی شهر خواهد بود اجاره و به احتمال زیاد زندگی در فضاهای کوچکتر است.

در حال حاضر در تلاش برای افزایش تعداد خانواده پسند چند خوابه اجاره آپارتمان در شهر ونکوور است با تجربه اجازه می دهد اتاق خواب خارجی بدون ویندوز در برخی از ساختمان های جدید.

این مردم بحث که آیا این حرکت یک عقب افتاده گام برای کمک به جوان خانواده های شهری و یا به عنوان Joneses ادعا یک “مسابقه به پایین” در اهانت آمیز سرزندگی.

Joneses اخیرا نوشت: به شهر ونکوور کودکان ، جوانان و خانواده های کمیته مشورتی هشدار آنها را به “مسئله ای است که تا حد زیادی تاثیر می گذارد سرزندگی مسکن” برای خانواده ها.

این شهر از طریق جدید خود متوسط درآمد اجاره مسکن برنامه آزمایشی یا MIRHPP شده است با تجربه آرامش بخش راهنمای طراحی اجازه می دهد تا آنچه به آنها تماس بگیرید “داخل اتاق های خواب” به طور کلی یک سوم اتاق خواب با هیچ بیرونی پنجره.

این مسئله ظهور در شهرستان در حال رشد با در تنگنای زمین پایه. ونکوور دیدم بسیار کمی اجاره مسکن ساخته شده بین سالهای 1980 و 2010 و در حال حاضر وجود دارد کمبود خانواده پسند آپارتمان.

مرتبط

برنامه های شهرستان در طول دهه گذشته دیده می شود برخی از موفقیت تشویق اجاره ساخت و ساز اما به عنوان یک شهر-راه اندازی مشاوران’ گزارش اشاره کرد در سال گذشته “در حالی که واحد ترکیب بهبود یافته” از ونکوور اجاره برنامه های تشویقی معرفی شدند در سال 2009 “سرزندگی چالش ها باقی می ماند.”

“سرزندگی” موضوعی ذهنی است. یک آپارتمان است که احساس می کند راحت به توکیو ساکن ممکن است به نظر می رسد unlivable به Vancouverite.

و تالار شهر شده است شنوایی “نسبتا نظرات قوی در هر دو طرف” از بحث در اطراف داخل اتاق خواب گفت: Dan پادگان, ونکوور, دستیار مدیر مسکن سیاست.

“ما قطعا شنیده نگرانی که اتاق خواب خود را نمی تواند قابل زیستن کافی است که تمام اتاق خواب باید یک نور بیرونی. ما درک می کنیم این نگرانی و سرزندگی است که واقعا مهم است,” او گفت:.

“اما ما همچنین شنیده می شود و ما می دانیم که از اطلاعات وجود دارد که بسیاری از خانواده ها با کودکان زندگی در آپارتمان است که با داشتن کودکان خود را از خواب برای مثال در جاهایی که مناسب اتاق خواب است که در نظر گرفته شده بود ساخته شده است به عنوان می گویند pantries یا اتاق ذخیره سازی.”

هنگامی که یک خانواده ایجاد بداهه اتاق خواب از یک شربت خانه و یا برخی دیگر از اتاق طراحی شده برای این هدف وجود دارد می تواند مسائل را با تهویه نامناسب و یا ایمنی پادگان گفت.

اما سازندگان اجازه می دهد برای اضافه کردن یک سوم داخلی اتاق خواب یک واحد طبقه طرح پادگان گفت: این شهرستان می تواند اطمینان حاصل شود کسانی که در اتاق های طراحی شده با تهویه مناسب و آنچه به نام “clerestory پنجره” که اجازه می دهد تا “با اقتباس نور از یک اتاق همسایه.”

به همین دلیل این شهرستان با توجه داخل اتاق خواب از طریق MIRHPP به عنوان یک محاکمه با یک طرح به بعد از ارزیابی چگونه آنها در حال کار است.

این MIRHPP آپارتمان در سوال خواهد بود امن در اجاره مقرون به صرفه برای متوسط درآمد خانوار. این به این معنی جدید سه خوابه واحد است که ممکن است یک سوم داخل اتاق خواب می تواند مقرون به صرفه برای یک خانواده با دو بگیران درآمد هر ساخت حدود $40,000 در سال است.

شهرستان سالن ناظران مختلف راه راه اختلاف نظر در مورد اینکه آیا این سطح از قیمت است که ارزش تجارت کوچکتر داخلی سوم اتاق خواب.

Joneses نوشتن یک وبلاگ به نام چشم در Norquay که در آن آنها اغلب انتقادی از شهر مسکن سیاست و آنچه آنها را به عنوان “یک توسعه دهنده بودجه شورای شهر و مصالحه برنامه ریزان شهرستان.”


یوسف و جانت جونز خارج از Wenonah خیابان خانه در ونکوور در تاریخ 2 مارس سال 2020 است. این جفت ارز نگران است که ونکوور است با تجربه آرامش بخش ساختمان دستورالعمل طراحی برای ساخت کوچکتر “داخل” اتاق خواب در برخی از آپارتمان های جدید است. تصویر: Mike Bell/PNG

مایک بل / PNG

هفته گذشته یوسف جونز گفت که او معتقد است پادگان بخش متمرکز شده است تا حد زیادی در هدف قرار دادن اهداف خود برای تولید مسکن در هزینه از ملاحظات دیگر.

“این تعداد است که در مورد تمام شهر واقعا در مورد مراقبت. ما نمی بینیم نگرانی های زیادی را برای زیبایی یا محوطه سازی و یا هر چیز دیگری. آن را فقط به: ‘ساخت آن را به حداکثر و چه کسی اهمیت میدهد چه چیز دیگری وجود دارد,'” جونز گفت. “آیا ما را به مسابقه می خواهید تمام راه را به پایین؟”

این “بسیار کوچک” سوم داخل اتاق خواب در نظر گرفته شده در اجاره تحولات جونز می گوید: “نه قابل زندگی برای کودکان و یا جوانان است.”

در آن نقطه Adrian کلاهبردار شاید ونکوور ترین آواز طرفدار, مینیمالیستی, شهری, خانواده, زندگی مخالف است.

کلاهبردار یک پدر که حفظ وبلاگ خود را به نام 5 بچه ها 1 محل سکونت مستندسازی تجارب خود را افزایش پنج بچه در اجاره 1,053-مربع-دو-تخت-و-یک-دن Yaletown, محل سکونت. در سال گذشته کلاهبردار تبدیل پنجره 32 فوت مربع در مجموعه سازی اتاق به یک اتاق خواب برای او 13 ساله پسر الیور.

“او دوست دارد آن را” کلاهبردار گفت. “این سخت ترین کار 32 فوت مربع از خانه و او نمی خواهد خواب در هر نقطه دیگری است. ما باید تهویه جایگزین برای تمام انواع دیگر تغییرات است که اساسا آن را به رویای خود را،”


آدریان کلاهبردار و پسرش الیور 13 در Oliver کوچک اتاق خواب. عکس: فرانسیس گرجستان/PNG

فرانسیس گرجستان / PNG

بدیهی است که کلاهبردار گفت: وجود یک نیاز برای ساخت کدهای برای اطمینان از بهداشتی اولیه آتش سوزی و ایمنی استانداردهای اما نیز وجود دارد که “تمام انواع احمقانه مقررات در سطح شهرستان هستند که واقعا بیشتر در مورد زیبایی تنظیمات” این که آیا آن را دارای ارایش سه گوش پشت بام در laneway خانه و یا مورد نیاز برای زیرزمین مجموعه ورودی را در کنار یک ساختمان به دلیل جلو در نظر گرفته است چپ دست.

کلاهبردار است که نا امید به شنیدن انتقاد مانند آمدن از Joneses و دیگر “خوبی قرار دارد افرادی که واقعا باید منافع مقرره در مسکن اجاره انبار,” او گفت: به دلیل آن را فقط باعث می شود آن را سخت تر برای رسیدن به شدت مورد نیاز اجاره مسکن ساخته شده است.

“این چیزی است که درایوهای من آجیل. ما واقعا خشکه مقدس در چگونه ما می خواهید افراد دیگر به زندگی” کلاهبردار گفت.

“من نمی غبطه خوردن کسی تمایل به زندگی در یک خانه … اما در اینجا کسی در خانه دیگران چگونه آنها فکر می کنم آنها باید زندگی می کنند که آن را واقعا باید یک انتخاب شخصی است.”

مرتبط

[email protected]

twitter.com/fumano

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>