درویش اجازه می دهد تا بدون اجرا می شود در سه نوبت به علاوه در توله پیروزی 3-2 در برابر Padres

درویش اجازه می دهد تا بدون اجرا می شود

در آنچه که می تواند گذشته خود را قبل از عمل به طور بالقوه درآمد توله’ روز باز شروع افتخار یو درویش اجازه هیچ اجرا می شود و چهار بازدید در سه نوبت به علاوه روز شنبه در برابر Padres.

با تصمیم برای مارس 26 بازکن در میلواکی به درویش و همکار right-hander Kyle Hendricks, به گفته مدیر David Ross, درویش در زمان تپه در یک کاکتوس بازی لیگ تنها برای دومین بار. او نیز تن به تن در یک کمپ بازی جمعه.

او تنها دیگر کاکتوس بازی لیگ در این بهار درویش داد تا یک اجرا و دو بازدید در دو نوبت در برابر حذفی.

که در دوم ؟

پایه دوم و مرکز زمینه ممکن است جوخه موقعیت برای توله با Jason kipnis می شروع در دوم چهارشنبه شب و آلبرت Almora جونیور در مرکز.

اگر راس تصمیم به استفاده از matchup مزایا در آن موقعیت آنها در حال انتظار قرار داده می شود به سمت پایین صف.

“من ترجیح می دهند که بیشتر از یک سازگار صف در بالا [و] من فکر می کنم پایین در نوسان خواهد کرد با ترکیب هیرو,” راس گفت. “تا آنجا که ما آن را platooning یا تنظیمات بچه ها برای موفقیت من فکر می کنم وجود یک تعادل بین پیدا کردن که استراحت و در همان زمان پیدا کردن بهترین matchup. این راهی است که من در آن نگاه کنید — قرار دادن بچه ها در یک وضعیت به موفقیت است.”

در حرکت

طولانی نیست قبل از اینکه شب بازی شروع توله فرستاده پنج بازیکن به جزئی-لیگ کنار امکانات.

Right-hander جیمز Norward شد optioned است به کلاس AAA آیووا. چپ دست دنی Hultzen و وایات کوتاه و راست دست بن تیلور و داکوتای Mekkes شد optioned است به جزئی-لیگ اردوگاه.

حرکت به سمت چپ 39 بازیکن در لیگ اردوگاه.

در عرشه

داجرز در توله مسا 3:05 بعد از ظهر روز شنبه, MSN, راس نورسته در مقابل جان لستر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de