دیوید راس یک بیانیه قوی نامگذاری Kyle Hendricks توله’ روز افتتاحیه استارت

کایل Hendricks, جان لستر و یو درویش صرف چند هفته گذشته افتخار هر یک از دیگر در یک اینچ از زندگی خود را.

این موضوع شده است که می خواهد توله’ روز افتتاحیه استارت و هر یک پارچ علنا یک پرونده برای دو نفر دیگر. از آن شده است بسیار هماهنگ است. اگر Telander و من می تواند همراه مانند این وجود دارد یک فرصت مناسب و معقول صلح جهانی خواهد بود.

که لستر است و حتی در این گفتگو به تپه آمد باز روز در میلواکی است نشانه ای که توله نیست کامل پاک جو Maddon از خود آگاهی است. لستر می تواند آینده یک فصل بزرگ (2016) یا متوسط نجومی (2017) و از آن مهم نبود. جو خواهد وانمود کند او anguishing بیش از که سزاوار نود, در, درب بازکن, می گویند برخی از چیزهای خوب در مورد Hendricks و سپس اعلام کند که Lester او بود ، این lefthander شده است باز بعد استارت چهار گذشته پنج فصل است. جیک Arrieta, آمدن, یک جوان ماه جایزه کردم وقتی که او شروع به در سال 2016.

این همیشه به من زده به عنوان نقطه مقابل مدیر کل تئو اپستین شایسته سالاری عاشقانه مفهوم که نشده تا به حال چقدر پایه و اساس در واقع در سمت شمال. در پایان Maddon به نظر می رسید به یک مکنده برای ایده پاداش ریگ کهنه. نیز وجود دارد ممکن است چیزی در مورد Lester که ترس bejabbers از مدیر. شاید از آن بود که مرگ خیره و کمو لباس.

David Ross توسط مدیر در حال حاضر. یک دیدگاه تازه و تمام. اگر او به نظر می رسد در فصل گذشته آمار او را بلافاصله رد Lester. یک 4.46 به دست آورده-اجرای متوسط چهارم بالاترین سطح در 14 سال فعالیت حرفه ای باید یک disqualifier. Hendricks led توله استارت با 3.46 عصر و درویش داشتن خوب bounce-back در سال دوم بود در 3.98.

که باعث می شود Hendricks آشکار انتخاب درست است ؟ آسان وجود دارد متفکر روشن. آرام یکی خود را صرف حرفه خود اجازه تبادل آیا صحبت کردن. Maddon دست گود به گوش او می تواند به نظر می رسد هرگز به آن را بشنوند. خواهد راس?

راس شهرت به عنوان یک بازیکن افزایش یافت هنگامی که او Lester شخصی شکارچی در حالی که هر دو با Red Sox و توله. وجود دارد یک تاریخچه و یک رابطه وجود دارد. خواهد که او را به نام Lester استارت در بازکن? که من از ترس به خصوص اگر راس یک Maddon مانند نگرانی که اطلاع خواهد احساس بی احترامی یک روز افتتاحیه گیری.

اگر Lester می شود شروع مارس 26, از آن خواهد شد برای بدن از کار خود را. نمی Hendricks سزاوار چیزی شبیه به آن برای اینکه خیلی خوب و خیلی نادیده گرفته شده بنابراین اغلب ؟

در شش فصل با توله او شده است یک سنگ رفتن 63-43 با 3.14 عصر. زمانی که اپستاین آمد به شیکاگو اضافه اصطلاح “موفقیت پایدار” به فرهنگ لغت ما. او پس از نه فقط گریزان جهان سری عنوان, او گفت:, اما همچنین فصل بعد از فصل حذفی بیس بال. Hendricks مظهر آن دوره است. دوران خود بوده و تحت 3.50 هر سال به جز فصل دوم خود را در رشته (یک 3.95 عصر در 2015). او 2.13 دوران در سال 2016 شد و در رشته های اصلی است که فصل. او به پایان رسید و سوم در لیگ ملی Cy جوان, جایزه, رای گیری فقط پشت Lester که به پایان رسید دوم به اتباع’ حداکثر Scherzer. شما می دانید, موفقیت پایدار.

خاموش موند Hendricks را ندارد خیلی سر و صدا به او ضرر. او یکی نیست به خوش گذرانی خود شاخ اگر او تا به حال یکی که فکر نمی کنم او می کند. بیش از حد بلند. جلب توجه بیش از حد. این که چگونه او رزین های بیش از حد. آن را همیشه احساس به عنوان اگر Maddon بود شک توماس که آن را به Hendricks. در قدرت امروز-معتاد بازی آن را آسان به این باشد که راه. Hendricks معاملات در دقت فریب و ظرافت. او نمی پرتاب سخت تر از 87 مایل در ساعت. او یک نامزد خوب بود یکی برای رفتن زیر حد مجاز سرعت.

Maddon صحبت یک بازی خوب در مورد Hendricks, اما زمانی که آن زمان برای یک سنگین تصمیم خود تماس اغلب رفت و در برابر حق-hander, که آیا آن را برای یک روز باز شروع و یا به صورت مجاز بودن به زمین گذشته پنجمین دور از سری جهانی بازی.

آن را می شود آسان برای ایجاد یک مورد برای درویش به عنوان روز افتتاحیه استارت و من ممکن است این offseason در یک لحظه یا دو تا از حسن نیت. شیکاگو درمان او را ضعیف در فصل اول خود را به عنوان یک توله آسیب گرفتار 2018. و در حال حاضر که Astros که ضرب و شتم در درویش در سال 2017 جهان سری زمانی که او با داجرز شده اند در معرض به عنوان متقلب, آن را آسان به پرش از روی یو مبارزات انتخاباتی.

اما Hendricks سزاوار پاداش خود را برای تعالی و عذرخواهی برای این سهل انگاری از گذشته است. شروع در Miller Park به شروع فصل خواهد انجام هر دو. و این امر می تواند یک راه خوب برای راس تا ثابت کند که آن را به کسب و کار به طور معمول با توله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im