DEAR ABBY: شوهر من از 30 سال به علاوه به من فریب خورده چند سال پیش با یکی از جوان های خصوصی دانش آموزان است. در کشور ما او را زیر سن قانونی شده است اما او زندگی می کنند در مجاور دولت با قوانین مختلف. من فقط به پایان رسید شش ماه از پرستاری مادر خود را به بهشت. او تا به حال آلزایمر و او بسیار کوچک برای کمک به.

ما تا به حال یکی از معدود دعوا در ازدواج ما خود را در مورد امور, اما هیچ چیز تا کنون حل و فصل شود. من گمان می کنم او هنوز هم در تماس با او, اما من می توانم آن را ثابت نمی کند. او هرگز عذرخواهی برای رفتار خود. در غیر این صورت او شده است یک شوهر خوب. او بیمار است و خود را در حال حاضر, و من احساس می کنم حق در مورد او را ترک. هر گونه افکار ؟ — نه راست در کارولینای شمالی

عزیز درست نیست: تحت این شرایط شما یک زن بهتر از او سزاوار. اگر شما احساس می کنید شما باید با او بماند تا زمانی که مرگ یا بهبودی — من به آن احترام. اگر شما یکی از کسانی که مراقبت از افرادی که صرف زمان و انرژی زیادی که انجام آن می تواند صدمه دیده است سلامت خود را من فکر می کنم شما حق دارید به صرف زمان به همان اندازه که شما نیاز به مراقبت از خودتان است.

DEAR ABBY: اچ منفجر من بعد از 35 سال دوستی. من هیچ نظری ندارم که چرا فقط یک بسیار مضر پیام تند و زننده. در طول سال ما تا به حال بسیاری از یو پی اس و فراز زندگی ما همیشه ساخته شده است. در حال حاضر از آن شده است که تقریبا دو سال از من شنیده ام از او.

هفته گذشته برای من تولد او تلاش برای تماس با من, اما من او مسدود شده است. او تماس گرفت و گفت که او می خواهد به دفن تبر. من گفتم: “کجا ؟ در پشت سر من؟” من در میانهی شب در تماس با او نشده است و مطمئن هستم که من می خواهم به. او به من صدمه دیده بد. گریه کردم برای مدت طولانی. او بهترین دوست من بود. من می دانستم که او بود کامل نیست. او اصلی Drama Queen اما ما هنوز نزدیک تر از اکثر خواهران.

من حداقل خواهم به دانستن آنچه که ساخته شده او تقدیر ما را از هم جدا. باید تماس بگیرم ؟ من کشیش ایراد خطبه در بخشش و فراموش کردن اما من نمی دانم اگر من می تواند انجام دهد یا نه. — دشمن یا دوست در ایلینوی

عزیز دشمن یا دوست: تماس با ما و دریافت پاسخ سوالات شما. پس از آن شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا بیگانگی سالم برای شما از خود درام است.

به عنوان کشیش خود را در خطبه من بر این باورند که در حالی که مردم باید ببخشد و آنها باید هرگز فراموش نکنید.

DEAR ABBY: ما در حال یک مقام ارشد زن و شوهر که با هم بوده است 20 سال. من و همسرم یک شب تاریخ دو بار در هفته. من احساس می کنم ما صمیمیت فیزیکی melds ما ارواح و روح با هم است. اما به تازگی همسر من قانون جدید این است که “زحمت من در حالی که من برنامه های تلویزیون در!” زمانی که من به او گفت من احساس می کنم او برنامه های مهم تر به او از من او ناراحت شدم. بنابراین I. چیزی شده همان از. نظر شما در این مورد ؟ — پیر سواحل خلیج فارس عاشق

عزیز عاشق: برداشت من این است که شما باید برنامه ریزی مجدد تاریخ شب برای آنهایی که نمی تعارض با همسر خود را مورد علاقه را نشان می دهد تلویزیون و یا سرمایه گذاری در یک ضبط کننده ویدئویی دیجیتال تا همسر خود را در دست نیست برنامه های خود و شما را از دست ندهید یک ترفند.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

برای همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد برنامه ریزی مراسم عروسی, سفارش “چگونه به یک دوست داشتنی عروسی.” ارسال نام خود و آدرس پستی به همراه چک یا حواله برای 8 دلار (ایالات متحده بودجه) به: Dear Abby عروسی, جزوه, P. O. Box 447 Mount Morris, IL 61054-0447. (حمل و نقل و حمل و نقل در قیمت گنجانده شده.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im