عزیز ابی: من از ترس من بچه ها را به ندرت به دیدن پدر و مادرم دور

عزیز ابی: من عاشق پدر و مادرم. آنها متفکرانه مردم هوشمند که پشتیبانی (حتی تشویق) من برای حضور در یک مدرسه خوب در سواحل شرق. من در حال حاضر زندگی می کنند با دوست پسر من در کانکتیکات جایی که من کار قرار گرفته است. او 23; I am 22. ما می خواهم برای شروع یک خانواده ظرف پنج سال آینده اما من نگران است که فرزندان ما هرگز دیدن پدربزرگ و مادربزرگ خود در کنار من.

من با هر دو مجموعه از پدربزرگ و مادربزرگ در این نزدیکی هست. آنها کمک زیادی به من تشخص و تربیت که بدون آنها زیاد شده اند و یک ضرر. این ایده از پدر و مادر من در حال غریبه ها به بچه های من باعث می شود من غمگین و مضطرب است.

من احساس گناه در حال حاضر که من می خواهم به فعال در این. محرومیت باریک امکان آنها را در حال حرکت از Chicago, چگونه من می تواند کمک به آنها را فعال پدربزرگ و مادربزرگ هنگامی که زمان می آید ؟ چگونه می توانم کمک به بچه های من عاشق و قدردانی از پدر و مادر من تا آنجا که من دوست داشتم خود من مادر بزرگ و پدر بزرگ با وجود این فاصله ؟ — اشتیاق در کنتیکت

عزیز اشتیاق: ممکن است شما جلوتر از خودتان. کم کردن سرعت. همه چیز را یک گام در یک زمان. ازدواج کنید و شروع به برنامه ریزی خانواده خود را.

بسیاری از لحاظ جغرافیایی از هم جدا خانواده در تماس ماندن با استفاده از چت تصویری, اما آن را به یک فقیر جایگزین برای واقعی تماس انسان و منافع مشترک. چرا که این شما را اذیت به درجه ای است که آن را ندارد, بحث در مورد آن با پدر و مادر خود را. نه دانستن دولت از منابع مالی خود و یا درجه ای از آزادی خود برای سفر به آن را سخت به حدس می زنم که چگونه درگیر آنها ممکن است با فرزندان خود را. اگر شما دوست پسر خود را و آنها سر خود را با هم, من مطمئن هستم که شما می توانید رسیدن به یک راه حل.

عزیز ابی: من شده اند با دوستان “جست و خیز” برای یک زمان بسیار طولانی است. زندگی ما گرفته اند و ما در مسیر بسیار متفاوتی. ما همیشه اختلاف نظر در مورد برخی مسائل فلسفی اما در حال حاضر شکاف در نظرات ما بزرگ است.

جست و خیز می کند اظهارات و نوشته های آیتم ها در رسانه های اجتماعی که به نظر من ظالمانه هستند. برخی از آنها به نظر می رسد صرفا contrarian. چند تن دیگر از دوستان باید نظر خود را در مورد پست.

من در مورد جست و خیز به دلیل شدید, طبیعت, از, پست,, و من فکر می کنم برخی از دوستان نگران هستند بیش از حد. جست و خیز و با من زندگی می کنند دور از یکدیگر. خانواده اش زندگی نمی کند در نزدیکی او پس از تماس با آنها احتمالا نمی خواهد کمک کند. من نگران هستم که آنچه من شاهد است که فراتر از یک اختلاف نظر اما من نمی دانم چه اگر هر چیزی در مورد آن انجام دهد. آیا شما هر گونه پیشنهاد ؟ — فقط سیاست ؟

عزیز J. P.: اگر شما نگران در مورد جست و خیز سلامت روانی پس از آن بدون در نظر گرفتن خانواده اش عدم نزدیکی جغرافیایی آنها باید گفت: شما نگران او و چرا. اگر شما ترس او ممکن است از شرکت در فعالیت های که در آن او می تواند یک خطر برای خود و یا دیگران اطلاع مقامات. اگر این است به سادگی یک ماده از بودن در پایان مقابل این طیف سیاسی ممکن است زمان به تعویق انتقال پست ها و یا بلوک او را به طور کامل.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

ابی سهام بیش از 100 دستور العمل های مورد علاقه خود را در دو جزوه: “ابی و در دستور العمل های مورد علاقه” و “بیشتر دستور العمل های مورد علاقه توسط Dear Abby.” ارسال نام خود و آدرس پستی به همراه چک یا حواله برای 16 دلار (ایالات متحده بودجه) به: عزیز ابی Cookbooklet مجموعه, P. O. Box 447 Mount Morris, IL 61054-0447. (حمل و نقل و حمل و نقل در قیمت گنجانده شده.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net