عزیز ابی: من واقعا می خواهید یک رابطه فیزیکی, اما, دوست, مقاوم در برابر

DEAR ABBY: سال گذشته من با یک انسان خاص از زمانی که من او را استخدام برای انجام برخی از کارهای مربوط به سرگرمی من. ما به راحتی کاهش یافت و به یک دوستی و رشد کرده اند بسیار نزدیک است. ما در حال حاضر صرف همه ما با هم است. بحث ما هر روز بر روی تلفن گاهی اوقات برای ساعت. ما هر دو طلاق با کودکان است. او 17 سال و نبوده است, در یک رابطه, پس از.

حدود یک ماه پیش من او را بوسید. در حالی که او به من بوسه به عقب تردید بود که تا آنجا که به او اجازه دهید آن را برو. او گفت: “نمی خواهید به تباهی آنچه ما داریم و مطمئن نیست اگر آن را درست است.” من شرمنده شد و صدمه دیده است اما ما به انجام هیچ چیز به حال اتفاق افتاده است.

او 16 سال و من می دانم که او به من جذاب می یابد. او به من گفت که من زیبا هستم در میان دیگر تعارف و ما تا به حال چند بسیار طولانی آغوش. من تمایل یک اتصال فیزیکی با او, اما من آرزو می کنم من نیست.

به تازگی هنگامی که ما با هم من نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد آن است. او به وضوح می داند که چگونه من احساس می کنم اما من می ترسم از هل دادن این مسئله است. من احساس می کنم شاید من باید جلوگیری از دیدن او. من می خواهم او را از دست ندهید زیادی مانند از دست دادن بهترین دوست من. اما من به خطر انداختن نیازهای خود من با اجازه او در رشته من همراه و یا هر آنچه در آن است که او در حال انجام است. من می دانم که او می تواند صدمه دیده است اگر ما “شکسته شد.” من نمی دانم چه باید بکنید. آن را احساس می کند مانند من می خواهم به از دست دادن هر دو راه. — نمی توانید برنده شوید در کالیفرنیا

عزیز نمی توانید برنده شوید: وقت آن است که برای یک nonthreatening بزرگسالان مکالمه با این مرد در مورد اینکه چرا او تا به حال یک رابطه عاشقانه پس از طلاق خود را و به نظر نمی رسد علاقه مند در یک شرکت. شما به ذکر است که او مسن تر است. این امکان وجود دارد که او تا به مسائل مربوط به عملکرد و ممکن است قادر به شما چیزی بیش از طولانی آغوش. اما اگر آن چیزی است که بیشتر او باید سطح با شما.

این بدان معنا نیست که شما در حال رفتن به از دست دادن هر دو راه. وجود دارد چیز بدتر از داشتن یک سازگار مرد در زندگی خود را به عنوان بهترین دوست, دوست, اما اگر شما در حال سوخته توسط مشعل شما در حال حمل برای او.

عزیز ابی: من شده است خواندن مشاوره خود را از آنجایی که من کاملا جوان است. من به تازگی به پایان رسید سمی رابطه و باید از شما تشکر کنم برای کمک به من به جلو حرکت می کند. من در خود من در حال حاضر برای اولین بار است که جالب توجه به تجربه ما در طول COVID بحران است. آن ساخته شده است من متوجه است که واقعا مهم در زندگی من است.

من رسیدن به مردم از من گذشته که تأثیرات مثبت و تلاش برای کشت و پرورش روابط است. من هم تأمل در مسائل شخصی است که نیاز به کار در حالی که من سم زدایی. من می دانم که این بسیار مهم است قبل از اینکه من حتی در نظر احتمالا در پیوند با یک مرد جدید. با تشکر از شما برای صدای خود را از دلیل و مشاوره, حتی زمانی که آن را دشوار است به قبول این حقیقت در آن است. — سپاسگزار در نیوهمپشایر

عزیز سپاسگزار: با تشکر از شما برای شیرین خود نامه و تبریک برای پیدا کردن شجاعت برای پایان دادن به یک رابطه است که سمی است. نه هر کس است که به اندازه کافی قوی برای انجام این کار به طوری که آنها تحمل بدبختی خود را برای سال. من خوشحالم از خواندن ستون من به شما کمک کرده و به شما بینش.

شما عاقلانه به خودتان زمان بدهید به جای عجله به هر روابط جدید به خصوص در حال حاضر. بسیاری از مردم احساس می کنند به ویژه آسیب پذیر هستند چرا که آنها عادت به بودن جدا شده به عنوان ما شده اند برای چند ماه گذشته است. من شما را تحسین می کنم برای تبدیل آن به یک مثبت — یک دوره انعکاس و رشد.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

به منظور “چگونه به نوشتن نامه برای همه موارد” ارسال نام خود و آدرس پستی به همراه چک یا حواله برای 8 دلار (ایالات متحده بودجه) به: Dear Abby — نامه جزوه P. O. Box 447 Mount Morris, IL 61054-0447. حمل و نقل و حمل و نقل در قیمت گنجانده شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im