عزیز ابی: من می خواهم به دعوت خواهر’ کودکان و نوجوانان — اما نه سرکش یک

عزیز ابی: من و همسرم می خواهید به میزبان دانشگاه, جشن فارغ التحصیلی برای پسر ما. مشکل این است که یکی از خواهران دارای چهار فرزند — سه نوجوان و یک دختر 11 ساله که رفتار نمی کند در احزاب است. خواهر من تماس او را “کوچک ما ارزشمند است.” او و همسرش آمده به حوادث چشم پوشی از بچه ها و می خواهید این زمان خود را به “استراحت.” یکی دیگر از خواهر دو نوجوان که به خوبی رفتار.

شوهر من می خواهد به ممنوعیت کمی گرانبها از جشن فارغ التحصیلی و دعوت به خوبی رفتار نوجوانان است. من با شوهرم که من نمی خواهم دیگر خراب به خصوص پس پسر من خیلی سخت برای تحصیلات تکمیلی. اما من نمی خواهم باعث یک شکاف دائمی در خانواده یا. خواهر من بسیار خیره, hot-tempered و clueless. مشاوره ؟ — در میانه

خواهر عزیز: پسر خود را سزاوار به جشن نقطه عطف او به دست آورده است و بدون انحراف از یک سرکش کودک, استفراغ کردن یک سایه در طول این رویداد. در نظر داشتن یک جمع کوچک برای خانواده تنها و چیزی بزرگتر در زمان دیگری که شامل پسر خود را دوستان به عنوان به خوبی به عنوان خود را. و یا دعوت از خواهر خود و خانواده خود را با این شرط که اگر کمی با ارزش اعمال آنها را ترک خواهد کرد و به خانه او. قیمتی پای من!

DEAR ABBY: در 73, من خوش شانس با عالی سلامت و استقامت. تنها اشاره ای به سن و سال من است که من می خواهم به یک 20 دقیقه چرت زدن بعد از ناهار. اما بچه های من و دیگران با من مثل من 90. آنها در حفظ و درخواست چگونه احساس می کنم و اگر من خسته هستم. پسر من-در-قانون “دیو” نگران است که من بچهداری من 4 ساله نوه مگر اینکه آن را در خانه خود. چگونه می تواند من را به آنها روشن است که من به عنوان قادر بود که من 25 سال پیش بدون یا توهین یا عصبی آنها ؟ — چرت زدن در L. A.

عزیز چرت زدن: خود دختر و پسر-در-قانون خوش شانس هستند. دختر خود را سالم و مراقبت از مادر که مایل به دنبال پس از او نوه در حالی که پدر و مادر انجام … هر چه. همه پدر و مادر ها خیلی خوش شانس.

این روزها 73 است و نه بیش از تپه. می تواند دیو نگرانی ها در مورد سلامت شما می شود ناشی از سن گرایی? یا آیا او ترجیح می دهند شما آیا نگهداری از کودکان خود را در خانه خود را چرا که او فکر می کند مال شما نیست به اندازه کافی childproof?

به عنوان متخلف دختر خود را و اگر شما ترجیح می دهند به بچهداری در خانه خود را که باید انتخاب خود را. اما اگر آنها با آن موافقت نشان می دهد آنها را به استخدام کسی که به خاطر شما خواهد شد بازی تنیس و گلف و یا آموزش برای ماراتن.

DEAR ABBY: آشنایی من می بینم گاهی یک نظافت مشکل من تمایلی به او بگویید در مورد دلیل من نمی دانم که او خوب: او دارای موهای در حال رشد از بینی خود را و آنها نه تنها قابل توجه اما منحرف. چگونه می توانم مطلع کردن او از این بدون شرم آور او و خودم ؟ — دیپلمات در سان فرانسیسکو

عزیز دیپلمات: من اجازه می دهد برای پاسخ به این سوال به نقل از یک ضرب المثل قدیمی چینی: “هنگامی که در شک, انجام هیچ چیز نیست.” در حالی که قصد خود را به تواند مفید باشد این امر باعث خجالت و من آن را توصیه نمی.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

برای همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد برنامه ریزی مراسم عروسی, سفارش “چگونه به یک دوست داشتنی عروسی.” ارسال نام خود و آدرس پستی به همراه چک یا حواله برای 8 دلار (ایالات متحده بودجه) به: Dear Abby عروسی, جزوه, P. O. Box 447 Mount Morris, IL 61054-0447. (حمل و نقل و حمل و نقل در قیمت گنجانده شده.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de