DEAR ABBY: دختر من است رهبری به سوء استفاده و کنترل ارتباط و یا من تصور نشانه ها به دلیل تجربه خود من با استفاده داخلی برای بسیاری از سال است ؟ او 18 است و البته پدر و مادر “احمقها” که هیچ چیز را درک نمی. مرد جوان تلاش می کند به کنترل که در آن او نمی خواهد اجازه دهید او را در هر نقطه بدون او و به طرز مشکوکی سوالات خود را اگر او فکر می کند او صرف بیش از حد از خود پول است.

به نظر من این نشانه هایی از آغاز سال از جهنم اما به آنها ناز زیرا او “مراقبت” یا من نمی فهمم او. من به دلیل ناعادلانه بودن از خود گذشته است ؟ — شده است وجود دارد در پنسیلوانیا

عزیز شده است وجود دارد: ناعادلانه? نه در همه! شما باید لیست برخی از نشانه های کلاسیک از سوء استفاده شریک و دختر خود را به رهبری برای مشکل. لطفا به اشتراک گذاری این ستون با دلیل مهم است که او به رسمیت می شناسد ،

1. هل برای دخالت سریع: بر می آید قوی این ادعا “من هرگز احساس کردم دوست داشتم مثل این توسط هر کسی.” یک مصرفکننده فشارهای جدید شریک منحصر به فرد تعهد تقریبا بلافاصله.

2. حسادت: بیش از حد ملکی; تماس به طور مداوم و یا بازدیدکننده داشته است به طور غیر منتظره; شما مانع از رفتن به محل کار به دلیل “شما ممکن است کسی را ملاقات کند”; چک مسافت پیموده شده ماشین شما.

3. کنترل: اگر شما در حال دیر بازجویی شما به شدت در مورد آنها با شما صحبت کرد و که در آن شما بودند; نگه می دارد تمام پول; اصرار شما درخواست اجازه برای رفتن در هر نقطه و یا انجام هر چیزی.

4. انتظارات غیر واقعی: انتظار شما را به طور کامل همسر و دیدار با او و یا هر نیاز.

5. انزوا: تلاش برای منزوی کردن شما از خانواده و دوستان; متهم به افرادی که خود را طرفداران “باعث دردسر است.” سو استفاده کننده ممکن است محروم کردن شما از یک گوشی یا ماشین و یا سعی کنید برای جلوگیری از برگزاری یک شغل.

6. سرزنش دیگران برای مشکلات و یا اشتباهات: همیشه تقصیر شخص دیگری اگر چیزی را اشتباه می رود.

7. باعث می شود دیگران را مسئول احساسات خود: سو استفاده کننده می گوید: “شما من را عصبانی” به جای “عصبانی هستم” و یا می گوید: “شما در حال صدمه زدن به من انجام آنچه که من به شما بگویم.”

8. حساسیت: است که به راحتی توهین و ادعا احساسات صدمه دیده است زمانی که او یا او واقعا دیوانه است. مطالب در مورد بی عدالتی از چیزهایی است که فقط بخشی از زندگی است.

9. ظلم به حیوانات یا کودکان را می کشد و یا مجازات حیوانات به طرز وحشیانه ای. همچنین ممکن است انتظار کودکان به انجام کارهایی است که به مراتب فراتر از توانایی خود (شلاق 3 ساله برای خیس کردن پوشک) و یا ممکن است اذیت کردن آنها را تا زمانی که آنها گریه می کنند. شصت و پنج درصد از معتادان که ضرب و شتم شرکای خود را نیز سوء استفاده از کودکان.

10. “بازیگوش” استفاده از زور در هنگام رابطه جنسی: برخوردار پرتاب می کردن و یا نگه داشتن شما را در برابر اراده خود را در هنگام رابطه جنسی; یابد و این ایده از تجاوز هیجان انگیز است.

11. سوء استفاده کلامی: به طور مداوم انتقاد و یا می گوید پرهیاهو و بی رحمانه همه چیز تنزل لعنت تماس شما زشت نام. این نیز ممکن است شامل محرومیت از خواب بیدار شدن شما با بی امان لفظی.

12. سفت و سخت نقش های جنسیتی: انتظار شما برای خدمت به اطاعت در خانه باقی می ماند.

13. ناگهانی و نوسانات خلق و خوی: سوئیچ ها از شیرین به خشونت در دقیقه.

14. گذشته از ضرب و جرح از: اقرار به هدف قرار دادن یک همسر در گذشته اما می گوید که این فرد “ساخته” او (یا او) آن را انجام دهد.

15. تهدید خشونت: می گوید چیزهایی مثل “من شما را به شکستن گردن خود” یا “من شما را” و سپس به رد آنها را با “همه مذاکرات که راه” و یا “من واقعا به معنی.”

هر کسی در معرض خطر باید تماس ملی خشونت خانگی و تدریس خصوصی در (800) 799-7233 یا thehotline.org.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

برای دریافت مجموعه ای از ابی به یاد ماندنی ترین — و اغلب درخواست شده — اشعار و مقالات خود را ارسال نام و نام خانوادگی و آدرس پستی به همراه چک یا حواله برای 8 دلار (ایالات متحده بودجه) به: Dear Abby — پاسداران جزوه P. O. Box 447 Mount Morris, IL 61054-0447. حمل و نقل و حمل و نقل در قیمت گنجانده شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im