عزیز ابی: من الکلی دوست نادیده من درخواست که او متوقف کردن نوشیدن

عزیز ابی: من دوستی دارم که یک الکلی است. من او را ملاقات کرد زمانی که ما برای اولین بار در اینجا نقل مکان کرد و پنج سال پیش. در آن زمان من آگاه از نوشیدن مشکل است. در طول سال تبدیل شده است بسیار آشکار است. من فریاد زد و او نشان داده شده است نگرانی عمیق برای او تهدید نوتوانی التماس او برای دریافت کمک ،

او با من تماس در اواخر شب درهم و برهم در مورد مسخره همه چیز تکرار همان داستان بارها و بارها به گریه و ادعا او را دچار حملات هراس و انواع دیگر بیماری های بهداشتی که به احتمال زیاد ناشی از نوشیدن. من در پایان عقل با او. او یک شخص خوب و یک قلب خوب است, اما من می دانم که من نمی تواند او را نجات دهد چون او در حال حاضر اعلام کرد او هرگز متوقف خواهد شد ،

چگونه من قادر به نگه داشتن خود من سلامت عقل? من گاهی اوقات احساس می کنم مثل من فعال او خواستار او را بر همه بهانه برای مشکلات خود زمانی که من به خوبی می دانم که همه آنها به دلیل نوشیدن. — توانمند در مینه سوتا

عزیز ENABLER: من دو پیشنهاد برای شما و من امیدوارم که شما خودتان از هر دو. اول این است که بروید آنلاین به al-anon.org برای پیدا کردن نزدیکترین محل برای جلسات (شما را پیدا خواهد کرد آنها بیش از همه) و با حضور برخی از. Al-Anon یک سازمان الکلی های گمنام و آن تاسیس شد به کمک و حمایت دوستان و اعضای خانواده افرادی که الکل مشکل است. این کمک خواهد کرد که شما را به درک که شما می توانید به دوستان خود کمک کنید. تنها او می تواند انجام دهد که با گرد آوردن تا حل برای ترک نوشیدن. بسیاری از الکلی انجام این کار تنها پس از آنها در نهایت متوجه عواقب اعتیاد خود هزینه آنها. در این مورد قیمت ممکن است دوستی خود را با شما.

دوم این است که برای گفتن دوستان خود را — در حالی که او هوشیار است — که او همچنان نمی تواند با شما تماس هنگامی که او شده است نوشیدن و اگر او شما را قطع خواهد کرد ، سپس آن را انجام دهد.

عزیز ابی: من 53 ساله برادر امر هشت سال پیش. او و همسرش چهار فرزند. زمانی که او به همسرش گفت در مورد آن آنها شروع به خواب در اتاق خواب جدا. او باقی می ماند با او برای کودکان و نوجوانان’ خاطر و به دلایل مالی.

زن دیگر, “راشل” به تازگی با او تماس گفت او سرطان دارد و هیچ خانواده ای که می خواهید به مراقبت از او را. او قرار داده تا او را در کابین خود را در کوه ها و نه به همسرش گفت. او پرسید: من فکر کردم و راستش من احساس می کنم که اگر چه من غمگین برای راشل برادر من باید همسر خود را قبل از نگرانی برای این زن دیگر. من عصبانی با او را برای آنچه که او انجام می دهد. باید چه کار کرد ؟ — مخالفت در جنوب

عزیز مخالفت: من فرض کنیم که زمانی که برادر خود و جلب اعتماد آنچه که او انجام شده است شما به او افکار خود را بر روی آن. اگر شما نمی شما باید.

من برای پیدا کردن آن گفتن است که فرد درخواست من آنچه که او باید انجام دهید این است که شما و نه او. به جای سعی کنید به اجرا دخالت برای او تشخیص توپ در دادگاه خود و او را به تصمیم گیری خود را به آنچه که او باید یا نباید انجام, چرا که او در حال پخش است یک بازی بسیار خطرناک است.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

برای راهنمای عالی برای تبدیل شدن به یک بهتر سخنور و خوش مشرب تر فرد سفارش “چگونه به محبوب خواهد بود.” ارسال نام خود و آدرس پستی به همراه چک یا حواله برای 8 دلار (ایالات متحده بودجه) به: Dear Abby محبوبیت جزوه P. O. Box 447 Mount Morris, IL 61054-0447. (حمل و نقل و حمل و نقل در قیمت گنجانده شده.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de