عزیز ابی: من در یک زندگی پر جمعیت لوکس آپارتمان در مرکز شهر مشغول است محله است که ترکیبی متنوع از ساکنان. من در اینجا زندگی می کردند به مدت چهار سال و هرگز واقعا تا به حال بسیاری از مسائل تا همین اواخر.

من همسایه درب بعدی کار در زمینه پزشکی است که در زمان بسیار دیر و یا زود ساعت های مرتبط با آن. من هم در یک زمینه است که ساعت های عجیب و غریب, بنابراین من همدلانه. مسئله من این است که او یک دوست پسر جدید او صمیمی با هر نقطه بین 2 و 4 صبح من نور جای خواب و بیدار جلسات خود را با هم. من می توانم شنیدن صدای او و در زمان jostling از مبلمان.

من فکر کردم در مورد گفتن مدیریت ساختمان, اما آن خواهد بود واضح است که این شکایت را از من می آیند و من نمی خواهم که. من هم نمی خواهم به علت خجالت به هر کدام از ما. چگونه می توانم آدرس این ظرافت, بدون, باعث خجالت و یا باید من آن را خورد و رنج می برند ؟ — بی خوابی در شیکاگو

عزیز بی خوابی: نوشتن همسایه خود را شیرین توجه داشته باشید توضیح مشکل و بپرسید اگر هر چیزی وجود دارد که او می تواند انجام دهد را به صدا خفه کن برای تلفن های موبایل شما در حال شنیدن. (ممکن است چیزی به عنوان ساده به عنوان در حال حرکت تخت او به دور از دیوار و یا قرار دادن آن در برابر یک متفاوت است.) اما اگر او uncooperative به عنوان آخرین چاره, انجام بحث در مورد مشکل خود را با مدیر ساختمان. من به شما اطمینان دهم, نمی توان آن را اولین بار از او شنیده است چیزی شبیه به این و یا گذشته است.

عزیز ابی: من رنج می برند و از متوسط تا شديد مورد اضطراب اجتماعی است. من در حال حاضر در رابطه با یک شریک که تمایل به حرکت سریع و که پدر و مادر به تازگی درخواست برای دیدار با من. این امر باعث ایجاد تنش در روابط ما و همچنین در رابطه اش با پدر و مادر خود را.

به دلیل برخی از تجارب گذشته با همکاران قبلی خود را پدر و مادر باید مفاهیم preconceived, درباره من, که باعث می شود من احساس می کنم از همه بیشتر تمایلی به دیدار با آنها را. من نمی خواهم احساس آسیب پذیر به خصوص با افرادی که من را نمی دانم. یک جلسه مشاوره با یک رئیس و یک استاد کسی در قدرت و…. و من در آستانه اشک و یا در حال حاضر در حال گریه.

من می دانم که من باید به دیدار با پدر و مادر خود را روزی, اما من نمی دانم که چگونه به آن رویکرد است. من احساس ضعف فقط فکر کردن درباره آن. لطفا کمک کنید. — اجتماعی اضطراب

عزیز اجتماعی اضطراب: من امیدوارم که شما در حال دریافت کمک های حرفه ای برای اضطراب اجتماعی خود را. شما باید رویکرد خود را با شریک زندگی پدر و مادر با یک نگرش منفی. لبخند قرار دادن بهترین خود را پا به جلو و سعی کنید به ایجاد یک تصور خوب.

نگه داشتن در ذهن که این یک نقد و بررسی عملکرد یک استاد شما نیاز به شما یک نمره خوب و یا هر کسی که در قدرت. آنها پدر و مادر یک پسر که در گذشته قضاوت در مورد شرکای ممکن است کمتر از ستارگان و البته آنها باید نگرانی.

آن را خوب خواهد بود اگر آنها فکر ماه افزایش یافت و در شما, اما اگر آنها نمی خواهد آن را بر رابطه خود را با شریک زندگی خود را? اگر پاسخ مثبت است پس از آن او ممکن است مادر و مستقل به اندازه کافی برای داشتن یک داستان عاشقانه با هر کسی. برگزاری یک فکر خوب و جلوگیری از پنهان کردن.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

چه بچه نیاز به دانستن در مورد رابطه جنسی, مواد مخدر, ایدز و همراه شدن با همسالان و والدین است که در “چه هر نوجوان باید بدانید.” ارسال نام خود و آدرس پستی به همراه چک یا حواله برای 8 دلار (ایالات متحده بودجه) به: Dear Abby, نوجوانی, جزوه, P. O. Box 447 Mount Morris, IL 61054-0447. (حمل و نقل و حمل و نقل در قیمت گنجانده شده.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im