عزیز ابی: من و همسرم برای ازدواج شده است 15 سال است. قبل از ما ازدواج من خریداری یک خانه. او نقل مکان کرد در یک ماه بعد از عروسی ما و بسیاری از پیشرفت های به آن است. ما در حال حاضر در حال انجام بیشتر بازسازی.

مادر خود را با ما نقل مکان کرد دو ماه پیش. قبل از او نقل مکان کرد در این طرح شد و به طبقه پایین — که دارای یک اتاق نشیمن و یک اتاق خواب و تبدیل آن به یک اتاق خواب و یک اتاق منجر به یک پاسیو به یکی دیگر از ورود به استخر ما. اما او می خواهد برای تزئین این اتاق با مبلمان و استفاده از آن هنگامی که دوستان و خانواده او دیدار او.

شوهر من می گوید: “او است 77. او مجبور نیست چند سال بیشتر از چپ بنابراین اجازه دهید او انجام آنچه او می خواهد.” او همیشه می افزاید: “من می توانم بگویم او نیست می خواستم و پیدا کردن جایی برای او را به رفتن اما من نمی دانم که در آن خواهد بود.” من همیشه در داده اما او را نمی بینم آن است که راه.

من باید اجازه دهید کسی که آمده به خانه من و عباس آن را متفاوت تر از چگونه من آن را می خواهم ؟ لطفا اجازه دهید من می دانم اگر من خودخواه بودن مثل او می گوید. — حمله در جنوب

عزیز حمله کرد: اجازه دهید من این را راست: مادر خود را در قانون را اشغال طبقه از خانه خود را در حالی که شما و شوهر خود را اشغال طبقه بالا? اگر او می خواهد برای تزئین اتاق خواب و اتاق که در آن او سرگرم بازدید کنندگان خود را نمی تواند بازتابی از سلیقه خود و رک و پوست کنده آن را نمی باید. این قابل فهم است.

آنچه برای من روشن است این است که شما واقعا نمی خواهید با او زندگی در زیر سقف خود را. چرا که شوهر خود را نمی تواند یا نمی خواهد — انجام تحقیقات برای پیدا کردن جایگزین مناسب برای او کار پیدا کردن چیزی مناسب شماست.

DEAR ABBY: شوهر من است علاج ناپذیری بیمار مبتلا به سرطان نیست طولانی زندگی می کنند. من می خواهم به درخواست دوستان که به جای گل آنها را کمک های مالی به صندوق کمک هزینه تحصیلی برای سه بسیار گرانبها نوه که صرف بیشتر هر روز را با او زندگی می کند. آنها 10 8 و 5. او شده است خود را مراقب.

اما ما دیگر نوه ها که در حال رشد و باید از کالج فارغ التحصیل شده و نوه بزرگ که همان سنین به این سه نوه. من ترس از متخلف این نوه نه از جمله فرزندان خود را. درخواست برای یادبود اهدا رنگ ورو رفته از من برای اطمینان از این سه نوه که خیلی نزدیک به او ارائه شده ، — ارائه شده در این میانه

عزیز ارائه: خود را بالغ, کالج تحصیل نوه باید قادر به ارائه برای کودکان خود را بدون کمک از شما. من فرض کنیم یک دلیل وجود دارد شوهر خود بوده و مراقب برای نوه که آینده شما نگران است. اگر شما و شوهر شما می خواهم به درخواست دوستان جست و خیز گل و کمک به صندوق کالج برای آنها این امتیاز خود را. و اگر شما فلاک برای آن شما باید توضیح دهد که به همین دلیل است.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

به منظور “چگونه به نوشتن نامه برای همه موارد” ارسال نام خود و آدرس پستی به همراه چک یا حواله برای 8 دلار (ایالات متحده بودجه) به: Dear Abby — نامه جزوه P. O. Box 447 Mount Morris, IL 61054-0447. حمل و نقل و حمل و نقل در قیمت گنجانده شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de