Dear Abby: یک پسر و یا دیگر نفرت ما تصمیم گیری که در آن به زندگی می کنند

عزیز ابی: من و همسرم یک معضل ما نمی دانیم که چگونه که مسئولیت رسیدگی به. ما هر دو به تازگی بازنشسته شد. فرزندان ما (هر دو ازدواج با کودکان) زندگی می کنند در کشورهای دیگر. پس من و همسرم دیگر خانواده در اینجا ما در حال رفتن به حرکت به یکی از فرزندان ما. معضل ما: آنها هر دو می خواهند ما را به حرکت در نزدیکی آنها, اما آنها به 2000 مایل از هم جدا.

هر دو از ایالات متحده زندگی می کنند در مشابه از لحاظ مالیات, قیمت خانه, هزینه های زندگی و غیره. ما تصمیم گرفته اند که در آن ما می خواهم برای رفتن و پیدا کردن یک خانه برای خرید. ما چگونه ما بگویید دیگر پسر چرا ما نقل مکان کرد که در آن ما انجام داد ؟ او برای رفتن به بسیار صدمه دیده و احساس می کنید که ما به نفع برادر خود را که نمی تواند بیشتر از حقیقت. هر دو از نظر مالی پایدار (به عنوان من و همسرم) به طوری که مسئله ای نیست.

من مطمئن هستم که بسیاری از مردم احساس می کنید خوش شانس به دو پسر که هر دو می خواهند پدر و مادر خود را نزدیک. چطور به یکی از ما برداشت دیگر ؟ — نزدیکی در کالیفرنیا

عزیز نزدیک: نه بگویید یا برادر که شما برداشت یکی از شما بود. شما را در انتخاب یک محل.

چرا به شما می رسد در این تصمیم شما بود ؟ ایجاد یک لیست از دلایل شما ساخته شده خود را انتخاب و تلاوت آنها را هنگامی که از شما خواسته. شما در حال تمام بزرگسالان است. دلایل خود را معتبر هستند آنهایی که, و این نباید ادا در شرایط یک پسر عاشق بودن بهتر از دیگری است که کودکانه است.

DEAR ABBY: هفت سال پیش متوجه شدم شوهر من نشده بود پرداخت وام مسکن ما و صورتحساب کارت اعتباری برای بیش از دو سال و خانه ما از 23 سال در preforeclosure. هنگامی که مخفی بود و ما موفق به صرفه جویی در خانه (خوشبختانه).

مشکل این است که من دیگر اعتماد و اغلب شک آنچه که او می گوید. اولویت من بود برای نجات خانه ما, اما در حال حاضر من دیگر مطمئن شوید که من می خواهم به ماندن با او. ما 40th anniversary است, این سال, اما من احساس تلخ و رنجش خود را در مورد تصمیم گیری های غیر مسئولانه. من می خواهم به ترک اما من می ترسم من اشتباه تصمیم گیری. کمک لطفا. — مخلوط کردن در ماساچوست

عزیز مخلوط کردن: چون من هیچ نظری ندارم که چرا شوهر خود را طوری رفتار غیر مسئولانه شما نیاز به هش این را با یک مجوز ازدواج و خانواده درمانگر. شما همچنین باید با یک وکیل مشورت کنید. اگر شما تصمیم به ماندن در آن را ضروری است که شما در یک موقعیت به دقت نظارت مالی هر اقدامات و تعهدات در خانواده خود است.

عزیز ابی: من می خواهم به پرش بر روی همسایگان ما’ ترامپلاین زمانی که آنها به خارج از شهر. من شده اند انجام آن را برای چند دهه. به طور معمول این هیچ معامله بزرگ است اما آخر هفته گذشته آنها به خانه بازگشت زودتر از معمول و در عمل. در حال حاضر همسر من شرمنده است برای نشان دادن چهره خود را در اطراف محله و او را سرزنش من برای همه چیز.

ابی من یک راه حل ساده برای این ظروف سرباز یا مسافر. اگر همسایه ها را نمی خواهم من پریدن در ترامپلاین آنها باید سرفه کردن پول برای یک حصار حریم خصوصی. آیا شما موافق هستید ؟ — تندرست به مشکل

عزیز تندرست: اگر شما آنقدر متلاطم و نمی تواند نگه داشتن پاهای خود را بر روی زمین ممکن است زمان خود را خرید ترامپلاین که نجات همسر خود را یک جهان از خجالت.

نظر خود را در مورد همسایگان ساختمان حصار ارائه شده است ممکن است در شوخی اما آن معقول است. اگر کسی فرزند بودند که در اکروبات از ان استفاده میکنند در غیاب آنها و مجروح همسایه خود را باد می تواند پرداخت خیلی بیشتر از هزینه یک حصار.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

چه بچه نیاز به دانستن در مورد رابطه جنسی, مواد مخدر, ایدز و همراه شدن با همسالان و والدین است که در “چه هر نوجوان باید بدانید.” ارسال نام خود و آدرس پستی به همراه چک یا حواله برای 8 دلار (ایالات متحده بودجه) به: Dear Abby, نوجوانی, جزوه, P. O. Box 447 Mount Morris, IL 61054-0447. (حمل و نقل و حمل و نقل در قیمت گنجانده شده.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de