DEAR ABBY: همسر من و من 45 ساله پسر که ازدواج برای اولین بار دو سال پیش. قبل از این که او مشغول بود به من تماس بگیرید آنیتا برای دو سال. ما فرض دلیل برای فروپاشی بود و او می خواست فرزندان و او نیست. در سال گذشته ما با حضور آنیتا عروسی که ما هنوز دوستانه با او.

ما برادرزاده بود و هنوز هم هست خشمگین با ما برای رفتن. او ادعا می کند “تنها 5 درصد از مردم برای حضور در یکی از عروسی.” او می گوید: ما باید وفادار به او و ممتنع چون آنیتا بود “باطل و دروغ rumormonger.”

او هنوز هم ایمیل و تماس با ما رجزخوانی و raving به نقطه ای که ما ممکن است از دست دادن ارتباط با او را برای همیشه لطفا برای. ما احساس می کنیم ما هیچ کار اشتباهی انجام داد و نمی شد موظف به دریافت مجوز خود را برای حضور در آن عروسی است. شما چه فکر می کنید ؟ — بزرگ گناه در اورگن

عزیز “گناه بزرگ”: من فکر می کنم شما درست شد به حضور آنیتا عروسی در پرتو این واقعیت است که شما هنوز هم دوستانه است. شما نمی نیاز به برادرزاده خود اجازه. من به طور جدی شک فروپاشی خود را با آنیتا تا به حال چیزی برای انجام با این که آیا او و برادرزاده خود را مخالف در مورد داشتن فرزند. بیشتر احتمال دارد آن را به حال همه چیز برای انجام با این واقعیت است که خود را برادرزاده است سمج و رفتار غیرعقلانی است.

DEAR ABBY: همسر من نه از خود و نه سرگرمی. او را بدبخت ترین زمان و شادی با او به نظر می رسد زودگذر. من فکر می کنم او نیاز به دیدن یک مشاور اما او امتناع کند. در ارتباط مشاوره زمانی که مشاور تحت فشار قرار دادند و او را در مسائل مربوط به او را ترک.

من می دانم که او قادر به پنهان کردن این مسائل از روزمره آشنایان. اما ما 1 سال و من مطمئن هستم که او به عنوان مسن تر او را ببینید این مسائل نیز هست. چه کار کنم ؟ — به دنبال به جلو در پنسیلوانیا

عزیز به دنبال: آیا همسر شما دارای افسردگی پس از زایمان و یا دیرینه مسائل مربوط به سلامت روان من نمی تواند حدس می زنم اما چیزی نیست حق با او است. من فکر می کنم آن می تواند به نفع شما تا حد زیادی اگر شما بازگشت به مشاور اگر فقط بخواهید برای مشاوره در مورد نحوه رسیدگی به این وضعیت و ارائه به عنوان یک محیط سالم برای دختر خود را به رشد به عنوان امکان پذیر است.

عزیز ابی: من با داشتن مسائل با یکی از دوستان خوب من. هنگامی که ما قطع one-on-one او بزرگ است. ما خنده را در فقط در مورد همه چیز و توافق بر سر بسیاری از موضوعات مختلف. اما زمانی که ما از قطع ارتباط با مردم دیگر این یک داستان متفاوت است. به نظر می رسد به عنوان اینکه تمام توجه باید بر روی او. این چیزی است که من حسادت. آن را بیشتر یک احساس ناراحت کننده برای هر کس دیگری. او تقریبا 4 ساله که نیاز به توجه مداوم و همه چشم در او.

من لذت بردن از حلق آویز کردن با او را هنگامی که آن را فقط ما چون من نمی بینم این سمت از او اما در گروه و یا حتی با یک نفر دیگر آن را مانند این جهان و ما فقط در آن زندگی می کنند. ما در حال برنامه ریزی یک سفر به زودی و من احساس تردید در مورد بودن با او برای مدت زمان طولانی. — پوشیدن لباسهای نازک در واشنگتن

عزیز با پوشیدن لباس نازک: من متعجب و متحیر که چرا به دانستن دوستان خود رفتار می کند راه او به شما خواهد بود با برنامه ریزی یک سفر با او. مگر اینکه آن را به یک سفر جاده ای — فقط دو نفر از شما — من فکر می کنم آن می تواند در نهایت دوستی. با توجه به که او کمتر از زمان شما صرف در گروه های بزرگتر از دو بهتر است.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

برای همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد برنامه ریزی مراسم عروسی, سفارش “چگونه به یک دوست داشتنی عروسی.” ارسال نام خود و آدرس پستی به همراه چک یا حواله برای 8 دلار (ایالات متحده بودجه) به: Dear Abby عروسی, جزوه, P. O. Box 447 Mount Morris, IL 61054-0447. (حمل و نقل و حمل و نقل در قیمت گنجانده شده.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de