Dear Abby: باید با دوست قدیمی و صحبت من در مورد پنهان ما عشق ؟

عزیز ابی: من آمده اند در تماس با من برای اولین بار و برای همیشه لطفا برای عشق دوباره بعد از 30 سال. ما تا به حال چند برخورد در طول سال است. زمانی که آنها اتفاق افتاده است و ما سقوط حق بازگشت به منطقه راحتی ما.

ما هر دو در حال حاضر روابط با دیگران هستند که رضایت بخش است. ما هر دو شکست خورده بود روابط خوبی است. هیچ رابطه من تا کنون بوده است در مقایسه با یک من با این مرد است. او را موفق و دفن خود را در کار خود را. حتی اگر او هرگز می گوید که من می دانم در دل او پنهان است احساسات نسبت به من به عنوان به خوبی.

این مرد برگزار شد قلب من تمام زندگی من. من هرگز محبت او. آیا من در نهایت به او بگویید که چه احساسی دارم و احتمالا خطر از دست دادن او برای همیشه یا من باید سکوت و لذت بردن از برخوردهای ما زمانی که آنها اتفاق می افتد ؟ — می خواهد آن را همه در پنسیلوانیا

عزیز می خواهد آن همه: من فکر می کنم شما باید در نهایت اجازه دهید این مرد می دانم که چگونه شما احساس می کنید در مورد او. اگر شما آن را یا او را قادر به به شما بگویم که او احساس می کند همان شما انجام دهد و یا متوقف کردن شما را از fantasizing در مورد یک رابطه است که هرگز اتفاق می افتد. اگر او راضی است با وضعیت موجود آن لزوما به معنای این برخورد به پایان خواهد رسید اما حداقل شما می دانید که آنها چه هستند.

DEAR ABBY: مادر من هیچ ایمان من عمدتا به دلیل من معلولیت دارم. حتی اگر آن است که بد او هنوز هم نمی کنم من می توانم هر چیزی سخت است. اگر چه من تقریبا 40 او هنوز هم به من می گوید چه باید بکنید و انتقاد من در هر راه او می تواند از جمله پدر و مادر من. من نمی توانم به صرف یک روز با او بدون اینکه بخواهم به خانه آمده و با یک خفاش به دیوار.

من یک مقدار زیادی از خشم در داخل و من به او اعتماد نمی چرا که او تمایل دارد به او بگویم دوستان و یا خانواده چیزهایی که من می خواهم و نه خصوصی نگه داشته شدند. چه می توانم در مورد این ؟ — تحریک در ایلینوی

عزیز تحریک: اگر این گونه آسایش من دریافت نامه با همان شکایت به عنوان مال شما از خوانندگان که اصلا معلولیت. اگر فرزندان خود را سالم هستند و به خوبی انجام می دهند و خود را مادر انتقادات بی پایه و اساس هستند توصیه من این است که لحن خود را احتمالا به خوبی به این معنی است اما از خود راضی مادر ، چرا که او در مورد چیزهایی که شما در او اعتماد با دیگران ترک گفتن او هر چیزی را که شما نمی خواهید پخش کنید. آن را آسان تر از تلاش برای پوزه او. شما همچنین ممکن است در نظر با دیدن مادر خود کمتر, که می تواند صرفه جویی در و دیوار و ساییدگی و پارگی در بت شما وسوسه به استفاده از پس از آن برخورد.

عزیز ابی: من می خواهم به پیشنهاد یک کلمه جدید برای استفاده عمومی. آن را “wasband.” تعریف: مرد به چه کسی من دیگر ازدواج کرده است. دلیل: “سابق” به نظر می رسد یک تحقیر امیز مدت است. من نمی خواهم که برای اضافه کردن بار به چمدان بچه های ما ممکن است برداشت.

من از آن استفاده کرده اند از اواسط 1990s. من شروع به فکر می کنم در دوره جدید زمانی که من در یک موقعیت اجتماعی با wasband همسر و دوستان متقابل است. من ضربه به یک همکار و نبود سریع به اندازه کافی به فکر می کنم از یک مودب مدت برای من شوهر سابق بنابراین من فقط می تواند معرفی او به عنوان “پدر از فرزندان من است.” من فکر می کنم “wasband” کمتر بی دست و پا مدت است. چه چیزی شما فکر می کنم ابی? — عاشق زبان در واشنگتن

عزیز L. O. L.: من فکر می کنم آن است که هوشمندانه است. این واژه ذکر شده است در فرهنگ شهری و از آنجا که شما شروع به استفاده از آن خیلی زود به شما نشان می دهد یکی هوشمند کوکی.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

برای دریافت مجموعه ای از ابی به یاد ماندنی ترین — و اغلب درخواست شده — اشعار و مقالات خود را ارسال نام و نام خانوادگی و آدرس پستی به همراه چک یا حواله برای 8 دلار (ایالات متحده بودجه) به: Dear Abby — پاسداران جزوه P. O. Box 447 Mount Morris, IL 61054-0447. حمل و نقل و حمل و نقل در قیمت گنجانده شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de