DEAR ABBY: “استلا” و من شده 25 سال است. دو سال پیش او در یک تصادف دچار آسیب های مغزی. او پس از بهبود و بازگشت به کار.

استلا شخصیت تغییر کرده است بسیاری از حوادث است. او زبان و لباس نامناسب هستند. در 65 سال او با پوشیدن miniskirts سنبله, پاشنه, بیش از — زانو توری تا چکمه, تاپس افسار ، او می گوید: مطرح چیزهایی که دوست پسر من در مقابل من. او دیگر می خواهد در اطراف او. بسیاری از استلا دوستان باید فاصله خود و نقل مکان از خانه خود را.

من به یاد داشته باشید که چگونه نزدیک ما یک بار بود و من نمی خواهید برای پایان دادن به دوستی اما من فکر نمی کنم من می تواند تحمل کند که در اطراف او. چگونه می توانم به او کمک کند و حفظ سلامت عقل من? — بیش از حد تغییر در تگزاس

عزیز بیش از حد: با استلا به دلیل تغییر ممکن است فراتر از کنترل او. کمک به او را با تلاش به صحبت رک و پوست کنده با او. توضیح دهید که چقدر او شخصیت و تصویر را تغییر داده اند پس از این حادثه و این که برخی از اقدامات او را ساخته اند و مردم مضطرب آنها فاصله خود را دارند. به او بگویید که نظرات خود را به دوست پسر خود او را ناراحت کننده و شما نیاز به آنها را متوقف کند.

من نمی تواند پیش بینی کند که چگونه او واکنش نشان می دهند اما شما ممکن است از طریق به او. اگر نه, او ممکن است در نهایت دوستی خود را با شما و شما می توانید به حفظ سلامت عقل خود را.

عزیز ابی: من مهم دیگر “باب” شده اند و من هم برای 30 سال (هرگز ازدواج). 10 سال گذشته روابط ما شده اند خیلی خوب در اتاق خواب.

در باب اد و حاضر به دیدن یک حرفه ای در مورد آن. او به خوبی آگاه از چه ناعادلانه آن است که به من چرا میل جنسی است که هنوز هم در نوسان کامل است. می شود آن را اشتباه به او بگویید که از او نمی خواهند به دنبال کمک برای مشکل من پیدا کردن “دوستان با مزایای”?

من به نقطه ای که من می خواهم او را ترک. اگر او را به کمک برای مشکل خود ما رابطه را بهبود بخشد و من خواهد بود مایل به ماندن است. — محروم در اوهایو

عزیز محروم: باب ممکن است آنقدر خجالت در مورد اد او مشکل است که او را از ترس به یک فرانک صحبت با پزشک در مورد آن. این شرم آور است زیرا در بسیاری از موارد وجود دارد برای کمک به آن است.

دلیل این که شما به پایان رسید خود را افسار بحث در مورد احساسات خود با او را به عنوان آشکارا به عنوان شما را با من. اگر شما انجام آن ممکن است تکان خوردن او را به انجام کاری برای خود است که او باید انجام می داد از یک دهه پیش.

عزیز ابی: من مادر در قانون گذشت یک سال پیش. از آن پس شوهر من و خواهر او شده است اجازه پدر در قانون اقامت با هر یک از ما در شب. او با ما هر جمعه و سه شنبه و با خواهر شوهرم پنج شنبه و شنبه و یکشنبه.

پدر من در قانون سالم است و قادر به انجام همه چیز را برای خودش. من خسته ام از این آرایش! این گرفتگی زندگی من در یک راه بزرگ است. چه کار کنم ؟ — باعث خرابی زندگی من در جنوب

عزیز باعث خرابی: شروع به ساخت برنامه های خود را در روز جمعه و شب سه شنبه تا شما کمتر احساس تجاوز-بر. و معرفی خود و پدر در قانون برای برخی از خانمها سن و سال او — ارائه او حاضر است. (مردان در جمعیتی هستند یک کالا, و من شرط بندی است که او خواهد بود مایل.)

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

مشاوره خوب برای همه — به سالمندان است — در “خشم در همه ما و نحوه مقابله با آن است.” سفارش خود را ارسال نام و نام خانوادگی و آدرس پستی به همراه چک یا حواله برای 8 دلار (ایالات متحده بودجه) به: Dear Abby, خشم, جزوه, P. O. Box 447 Mount Morris, IL 61054-0447. (حمل و نقل و حمل و نقل در قیمت گنجانده شده.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de