Dear Abby: سفر را با ما و دوستان نمی جلوگیری از تماس, پیام کوتاه بچه های خود را

DEAR ABBY: برای 25 سال گذشته ما رفته اند در چند academist:: دانشجویان آخر هفته با یکی دیگر از زن و شوهر. آنها در حال حاضر نشان می دهد یک هفته تعطیلات با هم. مسئله این است که آنها به طور مداوم یا به صحبت و یا متن فرزندان خود را در حالی که ما با آنها هستند. آنها تماس بگیرید و به آنها بگویید آب و هوا و که در آن ما در حال غذا خوردن دریافت به روز رسانی های مختلف خود, رویدادهای ورزشی, و غیره.

ما نیز فرزندان و نوه اما ما صبر کنید تا ما به خانه بازگشت دوباره به هم متصل و شنیدن در مورد تعطیلات آخر هفته خود را و در مورد ما. ما عاشق بچه های ما, اما ما لازم نیست به طور مداوم متصل می شود.

جز برای ما این زن و شوهر کل زندگی اجتماعی به نظر می رسد به حول زندگی فرزندان خود را و آن است که تقریبا همه آنها مورد بحث است. ما مطمئن هستیم که ما می توانیم تحمل این برای کل هفته. ما نمی خواهیم به از دست دادن این دوستان اما نمی دانم چگونه به کاهش یک هفته از این. لطفا راهنمایی کنید. — تعطیلات از تعطیلات

عزیز تعطیلات: به طور مداوم پیام کوتاه و تماس در حضور دیگران بی ادب است. از آنجا که شما مردد برای تماس با آنها را بر روی آن امتحان کنید این: مگر اینکه آنها می دانند که شما را یک هفته ای تعطیلات با دوستان دیگر به آنها بگویید که شما ترجیح می دهند کوتاه بازديد با زوج های دیگر. در مورد حقیقت است.

DEAR ABBY: دوست پسر من و من شده اند با قدمت بیش از یک دهه است. ما در حال حاضر نزدیک به 30. ما خوشحال نمی شود و ما هر دو توافق اولیه در روابط ما است که ما نمی خواهد که کودکان و نوجوانان.

ناگهان همه از یک دوست پسر من تصمیم گرفته است او می خواهد کودکان است. من گفتم شاید در آینده اما او احساس می کند ما در حال اجرا خارج از زمان. من هنوز هم نمی خواهید بچه ها و این دلایل خودخواه. من لذت بردن از سفر و داشتن زمان برای خودم و فقط دو نفر از ما در صلح و آرامش بودن قادر به انجام آنچه من می خواهم زمانی که من می خواهم بدون نیاز به نگرانی در مورد بچه ها. این است که پس از اشتباه است ؟ کجا ما از اینجا بروم ؟ — در تقابل در مونتانا

عزیز در تقابل: پس از 10 سال به علاوه “آینده” وارد کرده است. به نظر می رسد شما و دوست پسر خود رسیده اند زیادی چنگال در جاده ها است. از اینجا شما دو راه جداگانه خود را و یا موافق به رابطه مشاوره برای دیدن اگر وجود دارد ممکن است یک راه برای پل این شکاف است.

عزیز ابی: من به تازگی دریافت ایمیل از کلاس در سن مدرسه از یک دوست نزدیک که شامل یک لینک درخواست بودجه برای حمایت از مدرسه خود را در برنامه های ورزشی. دوست من به من گفت که انتظار چنین ایمیل.

من مطمئن هستم که چگونه به پاسخ که من همیشه من را تشویق کودکان برای برقراری ارتباط چهره به چهره زمانی که درخواست کمک مالی برای مدرسه خود برنامه اما سال پیش بود و من می دانم این است که یک دوره جدید. آن را فقط به نظر می رسد بسیار غیر شخصی برای درخواست پول الکترونیکی به ویژه هنگامی که من به سختی می دانم که مرد جوان. آیا انتظارات من اشتباه است ؟ چگونه شما رسیدگی به این ؟ — بررسی در E-MAIL

عزیز چک را در: چگونه با وجود درخواست ساخته شده است اگر شما می خواهید برای حمایت از این برنامه انجام دهید. اگر نه, پس از آن نیست. من شخصا نادیده گرفتن ایمیل و اگر از من خواسته شد در مورد آن من خواهد مودبانه.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

ابی سهام بیش از 100 دستور العمل های مورد علاقه خود را در دو جزوه: “ابی و در دستور العمل های مورد علاقه” و “بیشتر دستور العمل های مورد علاقه توسط Dear Abby.” ارسال نام خود و آدرس پستی به همراه چک یا حواله برای 16 دلار (ایالات متحده بودجه) به: عزیز ابی Cookbooklet مجموعه, P. O. Box 447 Mount Morris, IL 61054-0447. (حمل و نقل و حمل و نقل در قیمت گنجانده شده.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im