Dear Abby: هنگامی که صاحب خانه دور است, سرپرست با استفاده از خانه خود را برای زنا trysts

DEAR ABBY: ما در زندگی بعدی به 89-زن “Estelle.” او یک “snowbird” به معنی او همسایه ما تنها برای بخشی از سال است. او اختصاص داده شده سرپرست “جنس زنبق و سوسن” که بازدیدکننده داشته است او تقریبا روزانه است. جنس زنبق و سوسن مغازه ها برای او به ارمغان می آورد در ایمیل خود و کمک می کند تا او با لباس های شسته شده شستشو و بسیاری دیگر از صمیمی وظایف.

استل به ما داده است یک کلید خانه خود را برای شرایط اضطراری. مسئله این است که یک بار Estelle برگ برای تابستان, جنس زنبق و سوسن می رسد تقریبا روزانه برای آنچه به نظر می رسد بعد از ظهر trysts با یک مرد شوهر او نیست. آنها ماندن در خانه برای دو تا سه ساعت و سپس ترک همیشه در جدا کردن اتومبیل.

پس از چند هفته از دیدن این شوهر من رفت به Estelle به چک در همه چیز. تخت در اتاق خواب استاد بود و بدیهی است که استفاده می شود. هوا مطبوع بود و در خانه بود به طور کلی اختلال; نه هر چیزی مانند چگونه استل را ترک کرده اند همه چیز.

معضل ما این است که ما می دانیم Estelle بستگی به جنس زنبق و سوسن. او اعتماد و آسین عاشق او. ما به نوبه خود چشم خود را به جریان چیست ؟ واقعا کسب و کار ما جز این که ما نفرت از دیدن کسی بهره گرفته. در سال گذشته ما گزارش مشاهدات ما به استل را به عنوان او در آوردن مادر خود را در اینجا برای زمستان. او مطمئن نیستید که چه کار کنم چون همانطور که گفتم قبل از او کاملا وابسته به او سرپرست. مشاوره ؟ دیدن بیش از حد در فلوریدا

عزیز دیدن: این استل و استل کارمند. اگر این اتفاق می افتد در اموال خود را, شما نمی خواهید به آن را می دانم ؟ من هیچ چیز به دست آورده با نگه داشتن استل در تاریکی. به او بگویید که چه شده است که شوهر خود رفت و به بررسی محل و آن را در بی نظمی. سپس ترک توپ در دادگاه.

DEAR ABBY: برای یک تعداد انگشت شماری از سال من شده اند در برخورد با اضطراب و افسردگی خفیف. اما در طول 18 ماه گذشته یا من تجربه شده است هر دو بالاترین بالاترین و پایین ترین پایین. این دوره می تواند تا یک هفته و من را تحت تاثیر قرار سطح بهره وری. من توانایی عملکرد به عنوان یک انسان عادی نیست و به طرز محسوسی کاهش یافته است ،

چون من یک نوجوان بسیاری از آشفتگی های عاطفی اتفاق می افتد. اما من نمی تواند کمک کند احساس که شاید آنچه من تجربه نرمال نیست برای افرادی که سن و سال من. چگونه من می دانم که تفاوت بین روال نوسانات خلقی و یک اختلال روانی مانند دوقطبی? وجود سابقه اختلال در خانواده من, اما من نمی دانم اگر آن را منتقل به من. من می خواهم به می دانم که اگر من نیاز به شروع به صحبت کردن در مورد آن جنبه از مسائل را با من درمانگر و یا اگر چه من قصد دارم از طریق نیازی به زحمت و با. — در لمس در واشنگتن

عزیز نوجوانان: شما در حال بدیهی است که بسیار روشن است. به دلیل سابقه اختلال دوقطبی در خانواده و نوسانات خلقی خود را چیزی است که شما باید پرداخت توجه به. من خوشحالم که شما در حال دیدن یک درمانگر و شما باید مطلقا بحث در مورد نگرانی های خود را — همه آنها — با آن شخص. در روان درمانی صداقت همیشه بهترین سیاست است. اگر آن را معلوم است که نگرانی های خود هستند و نیازی — خوب است. اگر آنها نمی, این امر می تواند به نفع خود را به آن را می دانم بنابراین شما می توانید برای درمان آن است.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

برای راهنمای عالی برای تبدیل شدن به یک بهتر سخنور و خوش مشرب تر فرد سفارش “چگونه به محبوب خواهد بود.” ارسال نام خود و آدرس پستی به همراه چک یا حواله برای 8 دلار (ایالات متحده بودجه) به: Dear Abby محبوبیت جزوه P. O. Box 447 Mount Morris, IL 61054-0447. (حمل و نقل و حمل و نقل در قیمت گنجانده شده.)

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر