عزیز الوی Jimenez: توقف در مقایسه با جوراب سفید هم تیمی لوئیس رابرت به مایک ماهی قزل آلا. با تشکر از شما.

اولین بار جوراب سفید outfielder الی Jimenez جانباز دقیقا یکی از بزرگ-لیگ فصل در مقایسه رابرت لوئیس به مایک ماهی قزل آلا من باید در یک نوع خلق و خوی. شاید من می خواهم یک دلار در یک کت من تا به حال فرسوده در ماه و یا من می خواهم در نهایت قادر به گریبان دور از همسر یا کسی اشتباه نوشتن من برای گریه برای کمک به, کمک کرده بود, من در سراسر خیابان. چیزی.

من اجازه دهید آن را برو. آن SoxFest و به عنوان نمونه در زمستان فن کنوانسیون شور و شوق تا به حال سمت چپ انبار و کامل می تازد. بنابراین Jimenez بخشوده می تواند مرتب کردن بر اساس, برای مقایسه یک چشم انداز که هرگز تا به حال یک بازی بزرگ در لیگ-خفاش (Robert) در سه زمان لیگ آمریکا با ارزش ترین بازیکن, هشت-زمان همه ستاره و دو زمان All-Star MVP در نه فصل (فرشتگان’ ماهی قزل آلا).

“برخی از مردم در حال رفتن به با من تماس دیوانه” Jimenez آغاز شد و واقعا کسی که باید او را متوقف سمت راست وجود دارد “اما [رابرت] در حال رفتن به بعدی مایک ماهی قزل آلا. چرا که او دارای پنج ابزار و او نقش سخت مانند مایک ماهی قزل آلا.”

روز یکشنبه در گرمای بهار, آموزش, با, تقویم, کوه در می رم تا مارس Jimenez بود که در آن دوباره تشبیه رابرت به یک مرد که به خوبی می تواند به پایین به عنوان یکی از بهترین بازیکنان بیس بال در تاریخ است.

“شما را” Jimenez به خبرنگاران گفت:. “او واقعا خوب است. او مشغول به کار واقعا سخت است. مثل من گفت که قبل از او را برای رفتن به بعدی مایک ماهی قزل آلا.”

این امر می تواند واقعا خوب اگر او متوقف شد و desisted.

اگر Jimenez ندارد خود آگاهی است که به او بگویید یک تازه کار نیست و نیاز به فشار بودن نسبت به یک سوپراستار شاید یک جانباز ساکس بازیکن می تواند به او بگویید برای متوقف کردن. یا مدیر می تواند. یا مدیر می تواند. Jimenez در حال انجام است بچه زیانی بزرگ.

تا کنون یک چیز قزل آلا و رابرت مشترک است که هر دو مرکز دونده. من که برگشت. هر دو بینی بیش از حد.

رابرت به نظر می رسد باید از این پتانسیل به یک بازیکن بسیار خوب است. او پاره از طریق سه سطح از جزئی-لیگ توپ فصل گذشته هدف قرار دادن یک ترکیب .328 با 32 صفحه اصلی اجرا می شود و 92 اجرا می شود batted در. او ایالات متحده آمریکا امروز جزئی لیگ بازیکن سال. او به خوبی انجام می شود تا کنون در بهار آموزش. شاید او می تواند بازیکن فوق العاده Jimenez پیش بینی او که از حق دور.

اما آن را سخت برای رسیدن به ورق با 40 پوند از اعتیاد به مواد مخدره بر روی شانه های خود را.

این یک پتو انداخته بودن در همه هیجان بیش از یک استعداد 22 ساله. این یک توپخانه ضد هوایی ژاکت.

ما Chicagoans باید برخی از تجربه با این نوع از چیزی. فکر می کنم از همه ضعیف slobs بودند که به نام “بعد از مایکل جردن” — هارولد خیش Stephon Marbury پنی Hardaway و تریسی مک گریدی به نام تنها چند. کوبه برایانت بود و نزدیک ترین چیزی که وجود دارد به بعد M. J. و مدار شد یک راه طولانی از مایکل خورشید.

معدنچی به طور متوسط نه امتیاز از یک بازی در چهار سال NBA حرفه ای.

“من همیشه فکر میکردم بدترین چیزی است که اتفاق افتاده است به هارولد بود کودک اردن برچسب” جورج Raveling خیش مربی در USC یک بار گفت.

برخی از مردم می تواند رسیدگی به انتظارات بزرگ و رفیع مقایسه. دیگران نمی توانند. بیایید امیدواریم که رابرت می توانید. یا, بهتر است, بیایید امیدوار باشیم که یکی از پنج ابزار Jimenez می گوید رابرت دارای مجموعه ای از ساخت و ساز-سایت شمع. او نیازی به شنیدن همه سنگین صحبت کنید. واقعا وجود دارد هیچ چیز در آن را برای او.

اما Jimenez چسبیده به اسلحه خود گفت: هدایت از ساکس هم تیمی اجازه خواهد داد که رابرت برای مقابله با اعتیاد به مواد مخدره.

“من فقط گفت: من می دانم که او را به انجام آن به دلیل از کار او هر روز” او گفت:. “من فکر نمی کنم او فشار بر او چون او شدم من او [خوزه آبرو] او [Yoan] مونکادا بنابراین او خوب میشه. او می داند که چگونه مسئولیت رسیدگی به آن است.”

ماهی قزل آلا یک دلپذیر همکار هم دلپذیر برای MLB کمیسر راب مانفرد که می خواهم برای دیدن ستاره فروش بازی بیشتر با صدای بلند. ظاهرا حرفه ای 1.000 بر پایه-plus-ضربه زنی در صد نیست و پر سر و صدا به اندازه کافی. اگر ماهی قزل آلا نیست چنین گذاشته پشت, پسر, ممکن است او را به جرم این ایده از یک چشم انداز با هیچ اصلی-لیگ تجربه بودن در برابر او. رابرت باید تشکر خود را ستاره خوش شانس است که ماهی قزل آلا. شما می توانید تصور ملی طوفان آن را باعث می شود ؟

اردن نبود بالا بردن ابرو و علنا زمانی که “آینده اردن” بود راندند راه خود را. که معمولا پایان ندارد و زمانی که آنها را ملاقات کرد در دادگاه است.

هنگامی که یک مخالف پارچ ساعت رابرت رفتن به صفحه در این فصل او ممکن است بخواهید برای آموزش این بازیکن جوان یک درس در مورد بدست آوردن شهرت به جای داشتن یک محوری بر او.

هیچ فشار و بچه اما شما بهتر است تولید کند. اگر شما متوجه برخی از انقباض در معابر تنفس خود را, شما می توانید سرزنش Jimenez برای آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de