دفاع پلیس تجمع در گرانت پارک ملاقات با معترضان

دفاع پلیس تجمع روز شنبه در گرانت پارک که درو مقابله با معترضان برجسته گرم لفاظی بین دو طرف باقی مانده اما عمدتا صلح آمیز است.

تجمع سازمان گفت: آنها می خواستند برای نشان دادن حمایت برای افسران پلیس و فشار در برابر اعتراضات که به دنبال مارس 24 پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

“نه تنها [پلیس] باید برای مقابله با معترضان که به هیچ وجه احترام به آنها را ندارند اما پس از آن آنها باید برای مقابله با مقامات منتخب که پرتاب آنها را تحت اتوبوس” سازمان تینا McGrath گفت.

200 نفر تظاهرات شروع شد و حدود ساعت 2 بعد از ظهر در نزدیکی محل یک مجسمه کریستف کلمب که برداشته شد و شهر دوشنبه.

این گروه دست تکان دادند و پرچم آمریکا برگزار شد و نشانه هایی است که خواندن “خدا ما را برکت دهد پلیس” و “Lightfoot یک کمونیست.”

A pro-police protester shouts at counter-protesters while holding a President Donald Trump yard sign during a Defend the Police rally Saturday in Grant Park.
نرم افزار-پلیس از معترضان فریاد در ضد معترضان در حالی که برگزاری یک انتخابات ثبت نام برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول دفاع پلیس تجمع روز شنبه در گرانت پارک.
پت Nabong/آفتاب نیوز

Kathie Mahoney از Norwood, پارک گفت که او تا به حال اعضای خانواده که افسران پلیس.

“[پلیس] رفتن را از طریق یک زمان واقعا سخت و این عادلانه نیست و این بچه ها و زنان آمده است که هر روز [کار] و نمی دانم اگر آنها در حال آمدن به خانه” Mahoney گفت.

“من ایرلندی من از افرادی که تحت ستم برای قرن ها, بنابراین من آن را دریافت کنید. من تجربه کرده ام نژادپرستی” او گفت: از معترضان.

فعالان خواستار کلمبوس مجسمه را حذف جولای 17 بودند ملاقات با زور توسط پلیس زمانی که طناب پرتاب شد بیش از این بنای تاریخی در تلاش برای آن را پایین بکشید.

در طول متعاقب آن برخورد برخی از معترضان بطری انداخت و ترقه در افسران. واکنش توسط پلیس منجر به شکایت که ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد از جمله در برابر یک زن جوان که دندان زدم شد توسط یک افسر پانچ.

“ما موظف به تشدید باتری به عنوان شرط اشتغال و فقط آنجا ایستاده و هیچ چیز در مورد آن” شیکاگو برادرانه منظور از پلیس جمهور جان Catanzara گفت: در تجمع سخنرانی.

Chicago Fraternal Order of Police President John Catanzara speaks during the “Defend the Police” rally Saturday in Grant Park.
شیکاگو برادرانه منظور از پلیس جمهور جان Catanzara صحبت می کند در “دفاع از پلیس” تجمع روز شنبه در گرانت پارک.
پت Nabong/آفتاب نیوز

“روایت است که همه پلیس انجام دهید این است که ساقه بر ما سیاه و سفید مردان bulls—-,” Catanzara گفت.

اتحادیه رهبر همچنین به نظر می رسید نشان می دهد افسران شده اند که در توجیه تیراندازی به معترضان در طی زد و خورد و گفت: “حتی یک گلوله شلیک شد و حتی اگر شما می تواند از نظر قانونی توجیه” آن را بر اساس آنچه که “چند تن از کسانی که معترضان [بودند] انجام ميدهد.”

مبارزه-اعتراض سعی در اخلال در این تجمع با تابه و cowbells از سراسر خیابان.

“این فقط نشان می دهد که چگونه بچه گانه, مردم,” Catanzara گفت. “آنها تا به حال اعتراض اعتراض اعتراض و ما هیچ تلاشی برای برهم زدن تظاهرات کنند.”

رالی را برانگیخت که تبدیل به تظاهرات و شعار می دادند “ما شما را دوست دارم, CPD,” بودند ملاقات با فریاد “نه عدالت بدون صلح است.”

“این شرم آور است که ما حتی برای مقابله با اعتراض به این” کریستین Condon که از غرب حومه در اعتراض به. “پلیس به وضوح از سفید نازی ها در طرف دیگر. آن را ندارد به بود.”

Police officers on bicycles form a barricade between a Defend the Police rally and counter-protesters Saturday.
پلیس دوچرخه به شکل یک مانع بین دفاع از پلیس تجمع و ضد معترضان روز شنبه.
پت Nabong/آفتاب نیوز

افسران پلیس از هم جدا دو طرف با یک مانع شدن از دوچرخه تا زمانی که این تجمع به پایان رسید ساعت بعد.

یک گروه از حدود 300 معترضان حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع بازگشت به سایت در حدود 5 بعد از ظهر به تماس با مقامات پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس از جمله جنوب Sider لایحه Cokely, 21 که گفته پلیس “برداشت آنچه را که آنها ایجاد.”

“ما سعی کردیم از آن ما در حال تغذیه. بنابراین ما در حال گرفتن صدای ما را از” Cokley گفت.

Jimmy Lee Tillman II and Ebony Tillman attend the Defend the Police rally Saturday in Grant Park.
جیمی لی Tillman دوم و آبنوس, Tillman حضور در دفاع از پلیس تجمع روز شنبه در گرانت پارک.
پت Nabong/آفتاب نیوز
A police officer confronts a counter-protester of the Defend the Police rally Saturday in Grant Park.
یک افسر پلیس در مقابل یک ضد تظاهرات از دفاع از پلیس تجمع روز شنبه در گرانت پارک.
پت Nabong/آفتاب نیوز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net